Aktualności

Wycieczki na Węgry-aktywny weekend nad Balatonem

Opublikowano dnia 06.11.2018 12:04

Tematem przewodnim wyjazdu studyjnego na Węgry było Zachodnie Wybrzeże Jeziora BALATON (Hévíz, Keszthely, Zalakaros) i jego atrakcje.Po czasach PRL-u ODKRYWAMY BALATON NA NOWO na weekendowe wycieczki dla firm, podróże kulinarne, na rodzinne wakacje z dziećmi, dla miłośników kąpieli termalnych i nowoczesnych SPA&Wellness. Atrakcji jest tak dużo i dla każdego, że nuda wykluczona!

Pireneje Francuskie i Lourdes na wycieczki dla firm i pielgrzymki

Opublikowano dnia 27.10.2018 08:22

Podczas wyjazdu studyjnego na zaproszenie Biura Promocji Turystyki Lourdes zapoznaliśmy się z największymi atrakcjami Pirenejów Francuskich. Ten przepiękny górski region jest wprost idealny na wyjazdy integracyjne, firmowe, dla zwolenników aktywnego wypoczynku, turystyki górskiej, narciarstwa, kolarstwa ekstremalnego, na wyjazdy kulinarne i oczywiście pielgrzymki do Lourdes.

Wycieczki do Włoch - Witajcie w regionie Marche!

Opublikowano dnia 05.10.2018 09:25

Zapraszamy do włoskiego regionu Marche na wyjazdy integracyjne dla firm, wycieczki kulinarne, wycieczki pobytowe nad Adriatykiem, pielgrzymki. Ten rolniczy region Włoch oferuje malownicze, sielskie widoki porównywalne z przepełnioną turystami Toskanią. Zainteresowanych regionem Marche, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem! Stworzymy ciekawy program i gwarantujemy profesjonalną organizację wycieczki.

 

Organizacja wyjazdu na targi ITMA 2019 do Barcelony

Opublikowano dnia 05.09.2018 13:35

Innowacja w świecie tekstyliów i pozyskiwanie dla zrównoważonej przyszłości to hasła najbliższych targów Technologii do Produkcji Odzieży i Tekstyliów – ITMA 2019. Jest to najważniejsza impreza branży tekstylnej odbywająca się regularnie co 4 lata.Tym razem odbędzie się ponownie, po 8 latach, w Barcelonie w terminie 20-26.06.2019.

 

Podróże kulinarne: Węgry i Gruzja na wyjazdy nagrodowe/integracyjne dla firm

Opublikowano dnia 02.06.2018 08:43

W kwietniu i w maju br. nasze biuro zrealizowało  m.in. dwa  interesujące, pełne różnych atrakcji firmowe  wyjazdy integracyjne – na Węgry (z Wiedniem) i do Gruzji. Tematem przewodnim była bogata tradycja kulinarna obu narodów, wyśmienite alhohole i dużo zabawy. Zapraszamy firmy do korzystania z naszego bogatego 30 letniego  doświadczenia w organizacji podróży kulinarnych, wyjazdów motywacyjnych i integracyjnych!

Odkryj DUBAJ - wycieczki dla firm do ZEA

Opublikowano dnia 15.03.2018 09:07

Jesteście gotowi na przygodę w Dubaju? Witajcie na pustyni w super nowoczesnym mieście z najbardziej ekscytującymi atrakcjami na świecie! Odkryj Dubaj z Cortina Travel!