Niezwykłe Hotele w Grotach Skalnych w Materze

Opublikowano dnia 26.06.2013 21:01

Historyczne, unikatowe w skali światowej centrum Matery , zwane Sassi , już w 1993 roku zostało wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
W Sassi ,w domach jaskiniach w całości wykutych w skałach mieszkali razem ludzie i małe zwierzęta. Widok na Sassi , a zwłaszcza najbardziej jaskiniowe Sasso Caveoso jest szokujący i piękny zarazem.
Aby w pełni poczuć tą niesamowitą atmosferę proponujemy noclegi w luksusowych hotelach w grotach skalnych. Oczywiście hotele te łączą tradycyjne budownictwo z nowoczesnymi standardami.
 
Materę rozsławił na cały świat Mel Gibson nakręconym tutaj filmem " Pasja". Pobyt w pięknej Materze jest także okazją do zobaczenia nagrzanego słońcem regionu Apulia (Puglia) z wiejskimi krajobrazami ,unikatowymi domkami typu " trulli" w Alberobello i innymi miejscami, które koniecznie należy odwiedzić .

Z przyjemnością zorganizujemy pobyt dla grup, które w swoich programach wycieczek chciałyby zobaczyć to wyjątkowe miasto i cały region Apulii, ale także dla klientów indywidualnych z dojazdem własnym lub przelotem samolotem.