Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz w Mediolanie 14-19.04.15

Opublikowano dnia 03.03.2015 12:25

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz w Mediolanie to organizowane od 1961 roku najbardziej prestiżowe targi we Włoszech i na świecie.Od wielu lat ta wielka impreza opanowuje całe miasto, a ekspozycji targowej towarzyszą ciekawe wydarzenia kulturalne i wystawy.Na targach  będzie można zobaczyć nowości z fabryk na nadchodzący sezon ,  zapoznać  się z propozycjami wielu projektantów i nawiązać kontakty biznesowe B2B.Salone del Mobile to podstawowe źródło informacji o trendach i nowościach we współczesnym wzornictwie.

Targi są także doskonałą okazją do zwiedzenia Mediolanu i okolic. Miłośnicy sztuki będą mogli zwiedzić najciekawsze galerie, muzea i kościoły np.: gotycką Katedrę Duomo , jedną z największych na świecie ,  Pinakoteka Brera z kolekcją włoskiego malarstwa, Zamek Sforzesco , dawniej twierdzę władców Mediolanu oraz wiele innych atrakcji.

Na życzenie klienta grupowego  zapewniamy  wszystkie świadczenia: ciekawy program z  atrakcjami, transport lotniczy/autokarowy ,zakwaterowanie, wyżywienie oraz bilety wstępu na targi.

http://cortinatravel.pl/p/business-and-travel