Wyjazd na Targi Turystyczne w Barcelonie - Buy Catalonia 2014

Opublikowano dnia 15.10.2014 14:11

W dniach 06-10.10.2104 uczestniczyliśmy w targach turystycznych w Barcelonie " BUY CATALONIA" oraz w wycieczce po Katalonii zorganizowanej dla tour operatorów z ponad 160 krajów świata. Nowe oblicze Katalonii pokazało, że region ten to nie tylko piękna Barcelona Gaudiego ale również wiele innych atrakcji .
A oto niektóre z atrakcji regionu: przepiękne winnice ( w tym winnice  marki Torres www.torres.es, jednej z najbardziej znanych na świecie hiszpańskich marek winiarskich oraz winnice produkujące wino musujące Cava ), wyprawa na tuńczyki (www.tuna-tour.com wycieczka statkiem a na morzu  możliwość pływania z tuńczykami), wycieczka na farmę małż i muli położonej na wodzie, farma ryżu (delta rzeki Ebro to znany obszar uprawy ryżu, eksportowanego nawet do Chin www.moliderafelet.com ), loty balonem i wiele innych niesamowitych atrakcji. 
 
Wszystkie wycieczki mogą być świetnym pomysłem na wyjazdy motywacyjne i integracyjne dla firm ale także  pomysłem na urozmaicenie wycieczek objazdowych po Hiszpanii.
 
Zapraszamy do KATALONII i do organizacji wyjazdów (na zamówienie) za naszym pośrednictwem!