Wyprzedaże w Europejskich Stolicach Mody - Turystyka Zakupowa

Opublikowano dnia 09.09.2013 09:42

Okres letnich wyjazdów dobiega końca, nadchodzi czas wyjazdów zakupowych.
Wyprzedaże, na jakie można trafić w stolicach mody Paryżu, czy Mediolanie w Polsce jeszcze długo nie będą dostępne. To prawdziwy raj dla poszukiwaczy korzystnych ofert.
Dla klientów z bardziej zasobnym portfelem polecamy najwiekszy na świecie trzypiętrowy butik Armaniego w Mediolanie, galerie La Rinascente oraz Vittorio Emanuele, znajdujace się w centrum miasta. Można tu dostać zarówno marki luksusowe, jak i popularne. Bardziej oszczędni klienci znajdą popularne marki oraz butiki młodych projektantów na Corso Buenos Aires i w przylegających uliczkach. W poszukiwaniu tanich rzeczy pochodzących od znanych projektantów najlepiej wybrać się do jednego  z kilku wielkich podmiejskich outletów np. do Serravalle Designer.
W Paryżu polecamy zakupy w okolicach Pól Elizejskich w butikach wielkich marek (np. Chanel, Versace, Dior) lub w popularnych sieciówkach, ale najbardziej znana jest Galeria Lafayette, która sama w sobie jest dziełem sztuki.
Pod Paryżem zapraszamy na zakupy do La Vallee- wioski outletowej, która w ofercie ma ponad 50 butików znanych projektantów, np. Boss, Cerrutti, D&G, Givenchy, Kenzo, Lalique, Armani, Burberry, Valentino, Versace i wiele innych.Życzymy udanych zakupów!