Eliminacje do Mistrzostw Świata 2014. Mecz San Marino-Polska

Opublikowano dnia 17.07.2013 21:30

Czas na rewanż z drużyną piłkarską San Marino, którą gościliśmy na Stadionie Narodowym w Warszawie w marcu 2013 r. Zapraszamy wszystkich kibiców i nie tylko, na wyjazd do Włoch i dopingowanie naszej drużyny na Stadionie Olimpijskim w San Marino.
Przygotowaliśmy program wyjazdu łączący to co we Włoszech jest najważniejsze , czyli piłkę nożną , wyśmienitą kuchnię, doskonałe wino i siestę. Nie zabraknie także czasu na odpoczynek nad Morzem Adriatyckim. Oprócz zwiedzania najmniejszej republiki świata SAN MARINO proponujemy w naszym programie TOSKANIĘ , region malowniczych wzgórz pokrytych winnicami, z jej najpiękniejszymi miastami takimi jak Florencja, Siena i San Gimignano. I koniecznie degustacje najbardziej znanego włoskiego wina CHIANTI.
 
1 DZIEŃ ( sobota, 07.09.13) Warszawa - Florencja
Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie , odprawa biletowo- bagażowa , odlot do Florencji, przylot, transfer do hotelu w Montecatini Terme, kolacja i nocleg
 

2 DZIEŃ ( niedziela, 08.09.13) SIENA - CHIANTI TOUR- SAN GIMIGNANO
Siena, jedno z najpiękniejszych średniowiecznych miasteczek europejskich. . Zobaczymy m.in.: kościół Sw. Dominika z relikwiami Św.Katarzyny, Piazza del Campo – plac w kształcie muszli , miejsce słynnych wyścigów konnych, katedrę z rzeźbami Donatella, Michała Anioła.Po zwiedzaniu zrelaksujemy się w jednej z winnic położonej w rejonie Chianti degustując intensywnie czerwone wino Chianti Classico bezpośrednio u producenta. Kolejnym przystankiem w naszej podróży będzie urocze San Gimignano zwane „ średniowiecznym Manhattanem” wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Po całodziennej wycieczce wrócimy do hotelu na kolacje i nocleg
 
 

3 DZIEŃ (poniedziałek, 09.09.13) FLORENCJA
Florencja, stolica Toskanii, miasto sztuki gdzie tworzyli najwięksi artyści europejscy: Michał Anioł, Leonardo da Vinci, Donatello, Brunelleschi i wielu innych. W trakcie naszej półdniowej wycieczki zobaczymy gotycki kosciół Santa Croce, gdzie znajduje sie miedzy innymi grób Michała Anioła, Piazza della Signoria ze słynnym posagiem Dawida , Palazzo Vecchio – ratusz miejski , Ponte Vecchio, czyli stary most zwany także mostem złotników malowniczo rozciągniety nad rzeką  Arno, katedrę Santa Maria del Fiore ze słynna kopułą Brunelleschiego i Baptysterium. Po południu  czas wolny do dyspozycji  uczestnikow wycieczki . Z Florencji udamy się nad Adriatyk. Kolacja i nocleg w hotelu w okolicach Rimini.
 
4 DZIEŃ ( wtorek, 10.09.13 ) SAN MARINO – WYPOCZYNEK NAD MORZEM- MECZ SAN MARINO-POLSKA
San Marino, to najmniejsza i najstarsza republika świata założona w 301 r. przez chrześcijanina Świętego Marinusa. Dziś jest to także idealne miejsce na zakupy , przede wszystkim  alkoholi , w strefie wolnocłowej. Przed południem  indywidualny wypoczynek nad morzem. Po obiedzie w hotelu pojedziemy do San Marino, czas wolny, następnie transfer  na mecz na Stadion Olimpijski w San Marino, po meczu powrot do hotelu .  

*box lunch  w miejsce kolacji 
 
5 DZIEŃ (środa 11.09.13) Bolonia - Warszawa
Transfer na lotnisko, odlot do Warszawy
**zakończenie wycieczki**
 
Program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a program modyfikacjom zgodnie  z zyczeniami klientów . Oferta została przygotowana  wyłącznie  dla grupy zorganizowanej .
 
Termin: 07 - 11 wrzesien  2013
Cena:  396,00 eur lub  350,00 eur  ( w zaleznosci od wyboru hotelu ) za 1 osobę zakwaterowaną w pokoju 2 osobowym. Cena zawiera:  4 noclegi w dobrych hotelach  3* ( wg programu ) , śniadania, 3 kolacje, 1 obiad,1 box lunch, degustacje wina Chianti, autokar z kierowcą, podstawowy pakiet ubezpieczeniowy Axa, opiekę pilota
Cena została skalkulowana dla grupy min.40 osob płatnych.
Cena nie zawiera: przelotu do Wloch i z powrotem   ( również dla pilota ) ,biletow na mecz ,   biletów wstępu do zwiedzanych obiektow , biletów lokalnej komunikacji,  opłat za miejscowych przewodników  i  za słuchawki , serwisu plażowego , napoi do posiłków , lokalnych oplat pobytowych , serwisu bagażowego .
Wszelkie informacje  w naszym biurze CORTINA TRAVEL.