Pielgrzymki do Francji

Jesteśmy doświadczonym biurem podróży, które w swojej działalności stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest sprawne zorganizowanie pielgrzymki o ciekawym programie – nasze doświadczenie oraz szeroka wiedza na temat lokalnych miejsc kultu pozwalają na przygotowanie przemyślanych harmonogramów pielgrzymkowych, które dostarczą Państwu wielu niezapomnianych wrażeń.

Specjalizując się w pielgrzymkach do Francji, staramy się zapewnić Klientom wiele interesujących atrakcji, jednocześnie dbając o Państwa komfort. Plany pielgrzymek są ułożone w sposób, który pozwoli na zwiedzenie możliwie jak największej liczby ważnych dla osób wierzących miejsc. Jesteśmy w stanie podjąć się całościowej organizacji pielgrzymek dla parafii. Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje, dzięki którym sprostamy Państwa wymaganiom.

Programy pielgrzymek do Francji

Dbając o różnorodne potrzeby Klientów, dokładamy starań, by nasza pielgrzymkowa oferta była możliwie jak najbardziej zróżnicowana. Dla tych z Państwa, którzy chcą odwiedzić Francję proponujemy ofertę pielgrzymki do Prowansji, której tematem przewodnim jest Zgromadzenie Misjonarzy Oblatów. Zwiedzanie rozpocznie się w Aix En Provance. Odwiedzimy również Marsylię, gdzie uczestnicy wyjazdu będą mieli szasnę, między innymi, uczestniczyć we Mszy Świętej sprawowanej przy grobie świętego Eugeniusza De Mazenod, który był założycielem Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Podczas wyjazdu będą mogli Państwo zobaczyć Cassis – miejsce, które w przeszłości pełniło rolę portu rzymskiego, Sanktuarium Matki Boskiej Płaczącej w La Salette, miasteczko Roussillon, Avignon z Pałacem Papieży na czele, Carcassonne oraz słynne Lourdes, czyli jeden z najważniejszych ośrodków kultu maryjnego.

Ponadto, dla tych z Państwa, którzy są szczególnie zainteresowani pielgrzymkami do sanktuariów maryjnych, nasze biuro podróży proponuje pielgrzymkę po najważniejszych ośrodkach kultu maryjnego we Francji, Hiszpanii i Portugalii, w czasie której odwiedzą Państwo, między innymi, Lourdes, Fatimę czy Montserrat. Ponadto, przy okazji uczestnicy wycieczki będą mogli zwiedzić Barcelonę, Lizbonę oraz Santiago De Compostela.

Z myślą o Klientach chcących zobaczyć najsłynniejsze sanktuaria znajdujące się na terenie Europy, nasze biuro przygotowało aż dwie wersje pielgrzymek, co pozwoli Państwu wybrać harmonogram odpowiadający indywidualnym potrzebom. Wszystkie plany wycieczek, jakie proponujemy w naszej ofercie są dobrze przemyślane i ułożone w sposób pozwalający na odwiedzenie możliwie jak największej liczby miejsc, z poszanowaniem Państwa komfortu. Pragniemy bowiem, by nasze pielgrzymki były dla Państwa dobrze wykorzystanym czasem.

Pielgrzymki autokarowe i samolotowe do Francji

Dbamy o wygodę naszych Klientów, dlatego na miejsce, w którym rozpocznie się zwiedzanie, uczestnicy pielgrzymki do Prowansji śladami Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów, pielgrzymki do Francji, Hiszpanii i Portugalii zwiedzający sanktuaria maryjne i pielgrzymki po słynnych sanktuariach europejskich przylatują samolotem. Następnie, będą Państwo transferowani do kolejnych noclegów i miejsc zwiedzania. Zdając sobie sprawę z tego, że intensywne zwiedzanie może być dla naszych Klientów bardzo dużym wyzwaniem, dbamy o to, by transfer odbywał się komfortowymi pojazdami.

Jeżeli chcą Państwo zwiedzić Prowansję, zobaczyć najważniejsze ośrodki kultu maryjnego w Hiszpanii, Francji i Portugalii lub odwiedzić najsłynniejsze europejskie sanktuaria, skorzystanie z naszej oferty pielgrzymkowej wyjdzie naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Nasze wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość tematyki religijnej sprawiają, że proponujemy możliwość uczestniczenia w bardzo dobrze przygotowanych pielgrzymkach, które będą źródłem wielu niezapomnianych wrażeń. Doskonale wiemy, jak ważne są przeżycia religijne, dlatego dokładamy wszelkich starań, by programy pielgrzymek były wystarczająco interesujące i pełne arakcji.