Pielgrzymki na Maltę

Nasze biuro podróży to zespół doświadczonych specjalistów, który dołoży wszelkich starań, by programy oferowanych pielgrzymek były dostosowane do Państwa oczekiwań. Ogromny nacisk kładziemy na przemyślane harmonogramy – pragniemy, żeby pielgrzymki organizowane przez Cortina Travel były dla uczestników nie tylko szansą na zwiedzenie wielu interesujących miejsc, ale również komfortowym sposobem na spędzenie wolnego czasu.

Programy pielgrzymek na Maltę

Malta to państwo, które zdecydowanie warto odwiedzić. Kuszące są nie tylko piękne krajobrazy, które potrafią zaprzeć dech w piersiach, ale również liczne zabytki, które mogą zainteresować miłośników historii. Co więcej, Malta to miejsce bardzo ważne dla chrześcijaństwa. Liczne zabytki i budowle sakralne sprawiają, że osoby pasjonujące się historią chrześcijaństwa zdecydowanie powinny wpisać Maltę na listę swoich miejsc „do odwiedzenia”.

W portfolio naszych pielgrzymek znajdą Państwo drobiazgowo zaplanowaną pielgrzymkę na Maltę, organizowaną z myślą o osobach, które są zainteresowane historią chrześcijaństwa i dodatkowo chcą zobaczyć na własne oczy to państwo. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, jak wiele Malta ma do zaoferowania turystom. Program pielgrzymki obejmuje, między innymi, klify znajdujące się w sąsiedztwie Dingli, które mogą zachwycić największych miłośników pięknych widoków. Ponadto, w trakcie pielgrzymki zobaczą Państwo również Mdinę oraz Ta Quali – miasteczko, które słynie z wytwórstwa kolorowego szkła.

Nasza pielgrzymka jest także doskonałą okazją do zobaczenia Valletty, wioski rybackiej Marsaxlokk, wyspy Gozo oraz Hagar Quim, gdzie mieszczą się świątynie megalityczne. W Vellettcie będą mieli Państwo możliwość zwiedzenia katedry świętego Jana. W jej kaplicy można podziwiać obraz „Ścięcie świętego Jana” pędzla jednego z najbardziej znanych malarzy – Caravaggio. Harmonogram pielgrzymki został zaplanowany w sposób, który w czasie jej trwania pozwoli na zwiedzenie możliwie jak największej liczby ciekawych miejsc, z jednoczesnym poszanowaniem Państwa komfortu. Bardzo duży nacisk kładziemy na to, żeby kilkudniowa pielgrzymka na Maltę organizowana przez nasze biuro podróży była naszpikowana niezapomnianymi wrażeniami.

Pielgrzymki autokarowe i samolotowe w ofercie Cortina Travel

Jako doświadczone biuro podróży Cortina Travel jest zorientowane na zaspokojenie Państwa potrzeb. Dbając o wygodę uczestników pielgrzymki na Maltę, transfer na miejsce i powrót do Polski odbywa się drogą samolotową. Program wycieczki natomiast jest realizowany komfortowymi środkami transportu. Nasze doświadczenie i wiedza na temat Malty pozwoliły nam stworzyć pielgrzymkę, która pozwoli na poznanie ważnych z punktu widzenia chrześcijaństwa i lokalnej kultury miejsc. Do harmonogramu wycieczki wpletliśmy te miejsca, które będą na Malcie koniecznie trzeba zobaczyć.

Poza pielgrzymką na Maltę, proponujemy także pielgrzymki do Włoch, Francji, Hiszpanii i Portugalii. Staramy się, by uczestnicy naszych pielgrzymek mogli zobaczyć najważniejsze miejsca w tych regionach Europy, ważne z uwagi na wiarę chrześcijańską. Zespół naszych pracowników to doskonali specjaliści, którzy bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego, jak wielka odpowiedzialność spoczywa na ich barkach. Państwa satysfakcja ma więc dla nas priorytetowe znaczenie.

Wśród naszych pielgrzymek do różnych państw europejskich znajdą Państwo zarówno pielgrzymki samolotowe, jak i autokarowe. Oferta pielgrzymek jest bardzo zróżnicowana, mamy bowiem świadomość tego, że wymagania i potrzeby Klientów mogą się od siebie bardzo różnić, a jednocześnie pragniemy, żeby każda osoba miała szansę znaleźć w naszej ofercie harmonogram pielgrzymki, który będzie odpowiadał jej oczekiwaniom.

Poza pielgrzymkami oferujemy także możliwość zorganizowania wycieczek integracyjnych dla firm oraz wyjazdów dla osób, które uwielbiają spędzać czas w aktywny sposób. Cortina Travel to biuro podróży, które na pierwszym miejscu stawia zadowolenie Klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!