Pielgrzymki do Portugalii

Cortina Travel to doświadczone biuro podróży, które ogromny nacisk kładzie na atrakcyjność dostępnej oferty i zrozumienie dla potrzeb Klientów. Posiadamy ogromne doświadczenie w organizowaniu interesujących pielgrzymek do różnych krajów Europy, dbając o to, by ich harmonogram był naszpikowany licznymi atrakcjami. Nasze doświadczenie oraz wiedza na temat ważnych z punktu widzenia chrześcijaństwa miejsc na terenie Europy pozwala nam zaplanować pielgrzymki, które będą niezapomnianym przeżyciem.

Poza pielgrzymkami na Maltę oraz do Francji, organizujemy także pielgrzymki do Hiszpanii i Portugalii. Portugalia to piękny kraj, który co roku, głównie ze względu na piękną pogodę i cudowne krajobrazy, odwiedzają rzesze turystów. Razem z naszym biurem podróży mogą Państwo zobaczyć Portugalię z perspektywy miejsc istotnych dla wiary chrześcijańskiej.

Programy pielgrzymek do Portugalii: rozumiemy Państwa potrzeby!

Portugalia to piękny kraj, który ma wiele do zaoferowania turystom, dlatego z całą pewnością warto go odwiedzić. Dzięki ofercie pielgrzymkowej Cortina Travel nasi Klienci zyskują szansę wybrania pielgrzymki, która będzie najbardziej odpowiadała ich potrzebom. Osoby zainteresowane sanktuariami maryjnymi mają do wyboru dwie wersje wycieczek ich śladami po Hiszpanii i Portugalii. Wersja 1 zakłada odwiedzenie Madrytu, Salamanki – pochodzącej z dwunastego wieku katedry, Santiago de Compostella, Sevilli, Lizbony, Malagi oraz Toledo. Ponadto, w ofercie Cortina Travel znajdą Państwo także pielgrzymkę obejmującą sanktuaria maryjne we Francji, Hiszpanii oraz Portugalii, w czasie której zwiedzane jest, między innymi, Lourdes, Leon, Fatima, Toledo, Barcelona i Montserrat.

Osobom, które chcą zwiedzić najbardziej popularne sanktuaria europejskie proponujemy natomiast dwie wersje pielgrzymki po najciekawszych sanktuariach działających na terenie Francji, Hiszpanii oraz Portugalii. W ramach wersji numer 1 będą mieli Państwo okazję zobaczyć, na przykład, Paryż, Avignon, Lourdes, San Sebastian, Madryt, Toledo, Fatimę czy Lizbonę. Dbamy o to, by wszystkie pielgrzymki, jakie znajdą Państwo w naszej ofercie były dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Priorytetowe znaczenie ma dla nas zaplanowanie ciekawego harmonogramu, który jednocześnie nie będzie obciążeniem dla pielgrzymów.

Pielgrzymki autokarowe i samolotowe: Państwa komfort to priorytet

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby naszych Klientów mogą się od siebie różnić. Dokładamy wszelkich starań, by realizowane za pośrednictwem naszego biura podróży pielgrzymki były szansą na zobaczenie wielu ciekawych miejsc oraz przede wszystkim – płaszczyzną dla głębokich przeżyć duchowych.

W trosce o Państwa komfort, Cortina Travel organizuje zarówno pielgrzymki autokarowe, jak również pielgrzymki samolotowe, dbając o zróżnicowaną ofertę pielgrzymkową. Pragniemy, by mieli Państwo możliwość wyboru pielgrzymki, która będzie odpowiadała indywidualnym oczekiwaniom. Jesteśmy bowiem świadomi tego, jak ważnym przeżyciem może być pielgrzymowanie do miejsc ważnych dla chrześcijan.

Dokładamy starań, by na miejscu pielgrzymka była realizowana za pośrednictwem komfortowych środków transportu. Pragniemy bowiem zagwarantować Klientom komfort na wysokim poziomie. Mamy ogromne doświadczenie w organizacji pielgrzymek, doskonale znamy najważniejsze ośrodki kultu i zabytki sakralne na terenie Europy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować pielgrzymkę w czasie której będą mieli Państwo możliwość zwiedzenia wielu ciekawych miejsc. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, zorientowani na zaspokojenie Państwa potrzeb. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, pozostajemy do dyspozycji.

Poza pielgrzymkami, w ofercie Cortina Travel znajdą Państwo także wyjazdy integracyjne dla firm, wyjazdy organizowane z myślą o osobach, które uwielbiają spędzać czas w aktywny sposób oraz różnego rodzaju oferty specjalne. Nasze biuro podróży to zaufany partner, dzięki któremu mogą Państwo spędzić wakacje marzeń. Doświadczenie i szeroka wiedza na temat branży turystycznej to główne atuty naszej oferty. Zapraszamy!