Wyjazdy Incentive Travel

Wyjazdy Incentive Travel

Wyjazd Incentive Travel to nie to samo, co normalna wycieczka turystyczna. Jego organizacja wymaga zupełnie innych umiejętności. Tylko profesjonalnie przygotowany Incentive Travel dobrze zintegruje i zmotywuje pracowników, będzie dla nich ciekawym oderwaniem się od codzienności, a firmie przyniesie oczekiwane korzyści.

W Cortina Travel od wielu lat specjalizujemy się w organizacji różnego rodzaju podroży dla firm, w tym wyjazdów motywacyjnych i integracyjnych z elementami team building, takimi jak „poszukiwanie skarbu” czy gry zespołowe (oparte o tematykę historyczną, kulinarną, filmową).
Wszystkie nasze programy przygotowywane na indywidualne zamówienie Klientów dostarczają wyjątkowych emocji i niepowtarzalnych wrażeń.

Programy dla firm „szyte na miarę”

Dzięki naszym oryginalnym pomysłom, doświadczeniu, doskonałej znajomości krajów docelowych oraz wielu kontaktom każdy wyjazd jest dobrze przemyślany i sprawnie przeprowadzony. Dokładamy wszelkich starań, by podczas eventów firmowych nie brakowało atrakcji turystycznych i kolacji integracyjnych w ciekawych miejscach. 
Z powodzeniem łączymy tego typu wyjazdy z turystyką aktywną, np. lot balonem lub paralotnią, a także turystyką kulinarną i winną (wycieczki kulinarne),pozwalającą na degustację miejscowych dań i win.

Jeśli chcesz wzmocnić relacje między pracownikami w firmie lub partnerami biznesowymi, stwórz swój niepowtarzalny program wyjazdu Incentive Travel
razem z Cortina Travel! Dopasujemy projekt idealnie do twoich potrzeb. Zapraszamy do współpracy działy sprzedaży, marketingu, działy promocji i HR. Oto niektóre tylko przykłady zorganizowanych przez nas wyjazdów.

Sprawdź Nasze Programy!