Oferty Specjalne

Powiedz nam o swoich turystycznych marzeniach, a my pomożemy ci je zrealizować. Jesteśmy w tym bardzo kreatywni! Możemy zorganizować zarówno krótkie podróże na modowe zakupy, pełne emocji wielkomiejskie wypady weekendowe, jak też wyjazdy na mecze i inne wydarzenia sportowe. Naszą specjalnością są także fascynujące wycieczki kulinarne do Włoch, Hiszpanii, Francji, na Maltę, jak również organizacja niezapomnianego wypoczynku w luksusowym kurorcie.
 
Prezentowane poniżej propozycje ofert specjalnych to jedynie wybrane przykłady naszych możliwości, które wykraczają daleko poza standardowe zwiedzanie. 
 
Pamiętaj, że to tylko inspiracja – dla nas liczą się twoje pomysły i oczekiwania. 
 
Zapraszamy do współpracy  działy sprzedaży, marketingu, działy promocji i HR firm oraz biura podróży i tour operatorów, zajmujących się turystyką grupową, ale także  turystów indywidualnych. Każdą z ofert przygotowujemy pod kątem konkretnego klienta. Dostosowujemy wyjazdy do jego potrzeb, oczekiwań oraz budżetu. Jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość podróży zarówno w wersji ekonomicznej, jak i luksusowej.