Wellness & Luxury Travel

Stan „wellness” to idealna harmonia ciała i ducha. Znamy wyjątkowe miejsca, w których można ją osiągnąć. Zabierz swoich pracowników lub kontrahentów do świata relaksu i przyjemności. My zadbamy o wszystkie serwisy zapewniające maksymalny komfort podróżowania i wypoczynku.  

Troska o odnowę biologiczną, relaks, wypoczynek i urodę jest doskonałym pomysłem na urozmaicenie wyjazdu motywacyjnego, konferencji czy szkolenia.
 
Specjalnie dla ciebie znajdziemy miejsce i zorganizujemy wyjazd Wellness & Spa w pełni dostosowany do potrzeb i możliwości twojej firmy. Na krótkie weekendowe wyjazdy polecamy znakomite miejskie Spa w hotelach cztero- lub pięciogwiazdkowych z różnorodnymi zabiegami rozpieszczającymi ciało i kojącymi umysł. Wśród światowej czołówki  tego rodzaju obiektów, aż 4 na 10 znajdują się we Włoszech: w Mediolanie, okolicach Brescii, na Sycylii i okolicach Salerno. Wyróżniają się one m.in. niezwykłym designem.

Równie ciekawą propozycją będzie wyjazd „do wód”. Wielkimi wyznawcami filozofii „sanus per aquam” ( SPA ), czyli „zdrowie przez wodę” byli oczywiście starożytni Rzymianie, potrafiący znakomicie wykorzystywać naturalne bogactwo źródlanych wód swojego kraju. Dla obywateli cesarstwa pobyt w zaopatrywanych w źródlaną wodę łaźniach zwanych termami był obowiązkowym rytuałem i eliksirem na wszelkie troski. Dziś również każdy włoski region ma własne termy oferujące różnego rodzaju kuracje, nie tylko w wodach leczniczych, ale także błotne, parowe itp., przynoszące ukojenie w wielu dolegliwościach fizycznych i psychicznych. Najsłynniejsze z nich oferujące kąpiele w wodach o wysokim stężeniu siarki, gorące źródła czy inhalacje oraz inne zabiegi znajdują się na wyspie Ischia, w Toskanii i w Abano Terme, który jest najstarszym europejskim ośrodkiem leczniczych kąpieli błotnych.
 
Połączenie obowiązków zawodowych z podreperowaniem zdrowia jest najlepszą inwestycją w siebie i pracowników. Wyjazdy termalne dostępne są zarówno w wersji ekonomicznej, jak i ekskluzywnej.
 
Zapraszamy do współpracy działy promocji, marketingu i HR firm, a także tour operatorów obsługujących segment podróży biznesowych, korporacyjnych, firmowych.

 

LUXURY Travel - luksusowe wycieczki po Europie

 
 
Turystyka w ekskluzywnym wydaniu to przede wszystkim luksusowe cztero- i pięciogwiazdkowe hotele z designerskimi, unikalnymi wnętrzami i obsługą na najwyższym poziomie.
 
Prawdziwymi perełkami są natomiast hotele mieszczące się w zabytkowych zamkach i pałacach, hotele butikowe czy ekskluzywne rezydencje.
 
Bardzo ciekawą, odbiegającą od standardowej formą zakwaterowania są też włoskie wiejskie osady średniowieczne (borghi) czy hiszpańskie dawne zakony, fortece lub zamki (paradores), w których powstały współczesne oazy luksusu. Ich zaletą jest przede wszystkim położenie, zabytkowa zabudowa z dużym terenem oraz całym zapleczem konferencyjnym i sportowym. Wiele z takich miejsc znamy osobiście i możemy z pełną odpowiedzialnością je polecić. Zorganizowana w nich konferencja, szkolenie lub wyjazd motywacyjny będzie z całą pewnością niepowtarzalnym wydarzeniem. Firmom poszukującym niebanalnych rozwiązań na wyjazdy typu Incentive proponujemy także rejsy na luksusowych statkach.
Dla naszych klientów rezerwujemy również ekskluzywne restauracje, które charakteryzują się nie tylko wysokim standardem obsługi i wyśmienitą kuchnią, ale także czymś, co pozwala nazwać je wyjątkowymi, np. zapierającą dech w piersiach panoramą lub nietuzinkowym wystrojem. Możemy też polecić inne ciekawe lokale, m.in. restauracje folklorystyczne.
Nie jest dla nas żadnym problemem organizacja czasu wolnego naszych Klientów – do wyboru jest wiele propozycji: od paryskich kabaretów Lido lub Moulin Rouge, po najmodniejsze rzymskie nocne kluby.
Od wielu lat jesteśmy ekspertami w organizacji podróży dla biznesmenów w standardzie VIP TRAVEL. Klienci cenią nas za wieloletnie doświadczenie, jakość oferowanych usług, punktualność i kompetencję.
 
Sprawdź Nasze Programy!
 

 

W ramach współpracy z klientami biznesowymi  zapewniamy:

  • opracowanie niebanalnych programów autorskich, dostosowanych do oczekiwań oraz możliwości klienta, wzbogaconych o atrakcje turystyczne i dodatkowe usługi, takie jak cześć szkoleniowa, zajęcia sportowe, wieczory integracyjne, programy team building, itd.
  • rezerwację sprawdzonych przez nas osobiście hoteli  w standardach od 3 *  do 5* lux oraz innych niestandardowych struktur hotelowych (w tym luksusowych), np.  ciekawe wiejskie  osady średniowieczne (borghi) , hiszpańskie paradores , hotele Wellness & Spa, wioski wakacyjne, farmy (masserie), wille/domy .
  • rezerwację sprawdzonych lokalnych restauracji i sal bankietowych. Na kolacje integracyjne proponujemy restauracje  folklorystyczne, z muzyką, oryginalne, położone w interesujących miejscach. Pomagamy w ustaleniu ciekawego menu  dla grup
  • obsługę logistyczną  wszelkich konferencji, kongresów, szkoleń. Wynajem sal konferencyjnych wyposażonych w sprzęt audiowizualny, catering i inne
  • pomoc  w organizacji spotkań branżowych , tłumacze 
  • zajęcia rekreacyjno-sportowe takie jak SPA, fitness, basen, golf, narty 
  • bilety lotnicze z taryfami dla grup ,bilety kolejowe we Włoszech,połączenia promowe we Włoszech oraz z/do Włoch
  • transfery, wynajem komfortowych autokarów , minibusów i samochodów klasy VIP  u sprawdzonych przewoźników w Polsce i za granicą
  • doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów wyjazdu.