Aktualności

City break w Londynie na wyjazdy dla firm

Opublikowano dnia 05.12.2023 13:32

Londyn, tętniące życiem serce i stolica Wielkiej Brytanii, nieustannie przyciąga turystów i ludzi biznesu z całego świata.
City break w Londynie to prawdziwa gratka dla wielbicieli kultury, architektury, sztuki i historii począwszy od pełnej zabytkówcentralnej dzielnicy Westminster z majestatyczną Wieżą Big Ben, Pałacem i Opactwem Westminster, Pałacem Buckingham czy słynną Downing Street, po nowoczesne galerie sztuki jak Tate Modern.

 

Wycieczki dla firm do USA i na Karaiby- organizacja wyjazdów szytych na miarę

Opublikowano dnia 16.11.2023 12:19

Cortina Travel na Targach IMEX America 2023!

Największe i najważniejsze targi branży eventowej w USA Targi IMEX America 2023 w Las Vegas za nami!  Poznaliśmy nowe, atrakcyjne kierunki, na wyjazdy incentive, na MICE, wycieczki integracyjne i inne wyjazdy firmowe. Czy planowaliście Incentive w Chicago lub wyjazd integracyjny na Alasce? A może kusi Was Nowa Zelandia? A co powiecie na odpoczynek pod palmami i piękne plaże Aruby i Curacao? A może połączyć wycieczkę do USA z odpoczynkiem na Karaibach? Rejs po Morzu Karaibskim również znakomicie by się sprawdził podczas wyjazdu incentive.

Wyjazdy dla firm- workation- nowy trend na grupowe wyjazdy integracyjne

Opublikowano dnia 18.08.2023 11:24

Workation, czyli pracowakacje, to nowy trend w grupowych wyjazdach dla firm, który w Polsce pojawił się wraz ze zmianą modelu pracy wymuszoną przez pandemię i przejściem wielu firm na zdalny tryb pracy/ home office. Praca zdalna stała się już regułą w wielu firmach. Nowością natomiast jest organizacja grupowych wyjazdów workation, gdzie firma ponosi wszystkie koszty pracowakacji. Czym jest workation? W jakich zawodach sie sprawdzi? Jakie są zalety pracowakacji dla pracowników i firm? Czym różni się workation od wyjazdu integracyjnego?

Wyjazdy dla firm do Azerbejdżanu- ojczyzny szklanych domów

Opublikowano dnia 26.05.2023 14:16

Azerbejdżan- Kraina Ognia, najmniej znany spośród 3 krajów kaukaskich, to prawdziwa skarbnica nowych możliwości i pomysłów na wyjazdy incentive, ale też na wycieczki objazdowe, wyjazdy integracyjne, czy nagrodowe. Niezwykłe zjawiska przyrodnicze, jak wulkany błotne, płonąca góra Yanardag, majestatyczne góry Kaukazu w połączeniu ze wspaniałą orientalną i futurystyczną architekturą Baku i innych miast, kulturą i gościnnością mieszkańców sprawią, że każda wycieczka do Azerbejdżanu będzie niezapomnianym przeżyciem.

Imprezy targowe w USA - organizacja wyjazdów w 2023/2024 roku

Opublikowano dnia 26.05.2023 08:06

Międzynarodowe targi branżowe „odradzają”się po pandemii, a rok 2023/2024 obfituje w wiele interesujących branżowych wydarzeń na rynku amerykańskim. Są to m.in.:
targi bydła mlecznego i produktów mlecznych World Dairy Expo w Madison, WEFTEC, największe targi ochrony środowiska w Chicago, targi sprzętu medycznego FIME w Miami Beach i najbardziej wpływowe wydarzenie technologiczne na świecie CES w Las Vegas.

Wyjazdy na najważniejsze międzynarodowe targi we Włoszech 2023/2024 - organizacja wyjazdów grupowych

Opublikowano dnia 11.05.2023 12:31

Włochy, to nie tylko piękne zabytki, wyśmienita kuchnia i słońce, ale również kraj, gdzie odbywa się bardzo wiele międzynarodowych targów branżowych o znaczeniu światowym. Najważniejsze z nich to: targi kosmetyczne Cosmoprof Worldwide Bologna, mediolańskie targi mebli Salone del Mobile i Eurocucina, targi tekstylne ITMA i Międzynarodowe Targi Żywego Inwentarza w Cremonie.

Wycieczki do Hiszpanii- Costa Brava na wyjazdy MICE

Opublikowano dnia 13.12.2022 12:48

Katalonia oferuje szerokie możliwości organizacji wszelkiego rodzaju spotkań, wydarzeń biznesowych, konferencji i eventów firmowych. Posiada doskonałą bazę hotelową i centra kongresowe, dostosowane do najbardziej wygórowanych oczekiwań gości biznesowych. Region o powierzchni 6000 km2 oferuje wszystko: niesamowite krajobrazy, najbardziej wyjątkowe plaże Morza Śródziemnego, Pireneje, ponad 40 wulkanów, zabytkowe miasta i malownicze wioski, idealne warunki do uprawiania każdej dyscypliny sportu oraz doskonałą infrastrukturę na wyjazdy korporacyjne.

Madagaskar- wycieczki | organizacja egzotycznych wyjazdów dla firm

Opublikowano dnia 25.11.2022 12:51

Kolejny egzotyczny kierunek, który możemy proponować naszym klientom na wyjazdy firmowe, wyprawy bądź aktywny wypoczynek to Madagaskar. Zachwyciliśmy się tą wielką Czerwoną Wyspą, nazywaną tak od czerwonych gleb ferralitowych, jej piracką przeszłością, endemicznym unikalnym światem przyrody, różnorodnością kulturalną  Madagaskaru i przepięknymi krajobrazami. Organizatorzy eductouru ( Ministerstwo Turystyki Madagaskaru), na który zostaliśmy zaproszeni, zaproponowali nam 9 najpiękniejszych regionów do zobaczenia na Madagaskarze.

Rejsy wycieczkowe po Bałtyku z Cortina Travel

Opublikowano dnia 15.11.2022 08:27

Marzy Wam się firmowa impreza sylwestrowa na promie? A może chcielibyście wybrać się na świąteczne jarmarki w jednej z nadbałtyckich perełek lub po prostu macie ochotę poczuć prawdziwy, zimowy klimat Bałtyku? Jeśli tak, to nie czekajcie i zgłoście się do nas, żeby zarezerwować niezapomniany rejs dla firmy. Ale również przez cały rok rejsy są doskonałym pomysłem na wycieczkę ! Bo kto by nie chciał zobaczyć z pokładu statku słynnych białych nocy w rejonie Tallina czy Helsinek od końca maja do połowy lipca?

 

Wyjazdy firmowe do Indii, wielobarwnego kraju intensywnych zapachów

Opublikowano dnia 10.11.2022 08:46

Czy Indie to dobry kierunek na wyjazdy dla firm? Naszym zdaniem tak. A przekonał nas o tym wczorajszy udział w webinarze poświęconym wyjazdom incentive do Indii.
Każda wycieczka do Indii to wyjątkowe duchowe doświadczenie i prawdziwa podróż w czasie. Ten bajecznie kolorowy i zróżnicowany kraj, jak żaden inny, ma do zaoferowania wszystko, czego tylko zapragniesz. Indie to doskonały kierunek na wyjazdy grupowe każdego typu, w tym wycieczki motywacyjne dla firm, wycieczki turystyczno-integracyjne, wyjazdy nagrodowe, wyjazdy konferencyjno-rekreacyjne, wyjazdy studyjne, a także na wycieczki objazdowe.