Aktualności

Wycieczki do Hiszpanii- Costa Brava na wyjazdy MICE

Opublikowano dnia 13.12.2022 12:48

Katalonia oferuje szerokie możliwości organizacji wszelkiego rodzaju spotkań, wydarzeń biznesowych, konferencji i eventów firmowych. Posiada doskonałą bazę hotelową i centra kongresowe, dostosowane do najbardziej wygórowanych oczekiwań gości biznesowych. Region o powierzchni 6000 km2 oferuje wszystko: niesamowite krajobrazy, najbardziej wyjątkowe plaże Morza Śródziemnego, Pireneje, ponad 40 wulkanów, zabytkowe miasta i malownicze wioski, idealne warunki do uprawiania każdej dyscypliny sportu oraz doskonałą infrastrukturę na wyjazdy korporacyjne.

Madagaskar- wycieczki | organizacja egzotycznych wyjazdów dla firm

Opublikowano dnia 25.11.2022 12:51

Kolejny egzotyczny kierunek, który możemy proponować naszym klientom na wyjazdy firmowe, wyprawy bądź aktywny wypoczynek to Madagaskar. Zachwyciliśmy się tą wielką Czerwoną Wyspą, nazywaną tak od czerwonych gleb ferralitowych, jej piracką przeszłością, endemicznym unikalnym światem przyrody, różnorodnością kulturalną  Madagaskaru i przepięknymi krajobrazami. Organizatorzy eductouru ( Ministerstwo Turystyki Madagaskaru), na który zostaliśmy zaproszeni, zaproponowali nam 9 najpiękniejszych regionów do zobaczenia na Madagaskarze.

Rejsy wycieczkowe po Bałtyku z Cortina Travel

Opublikowano dnia 15.11.2022 08:27

Marzy Wam się firmowa impreza sylwestrowa na promie? A może chcielibyście wybrać się na świąteczne jarmarki w jednej z nadbałtyckich perełek lub po prostu macie ochotę poczuć prawdziwy, zimowy klimat Bałtyku? Jeśli tak, to nie czekajcie i zgłoście się do nas, żeby zarezerwować niezapomniany rejs dla firmy. Ale również przez cały rok rejsy są doskonałym pomysłem na wycieczkę ! Bo kto by nie chciał zobaczyć z pokładu statku słynnych białych nocy w rejonie Tallina czy Helsinek od końca maja do połowy lipca?

 

Wyjazdy firmowe do Indii, wielobarwnego kraju intensywnych zapachów

Opublikowano dnia 10.11.2022 08:46

Czy Indie to dobry kierunek na wyjazdy dla firm? Naszym zdaniem tak. A przekonał nas o tym wczorajszy udział w webinarze poświęconym wyjazdom incentive do Indii.
Każda wycieczka do Indii to wyjątkowe duchowe doświadczenie i prawdziwa podróż w czasie. Ten bajecznie kolorowy i zróżnicowany kraj, jak żaden inny, ma do zaoferowania wszystko, czego tylko zapragniesz. Indie to doskonały kierunek na wyjazdy grupowe każdego typu, w tym wycieczki motywacyjne dla firm, wycieczki turystyczno-integracyjne, wyjazdy nagrodowe, wyjazdy konferencyjno-rekreacyjne, wyjazdy studyjne, a także na wycieczki objazdowe.

Wycieczki szkolne do Szwajcarii ze zwiedzaniem CERN

Opublikowano dnia 28.10.2022 07:30

Proponowane przez nasze biuro wycieczki szkolne dedykowane są szkołom i uczelniom wyższym i mają za zadanie przybliżyć uczniom i studentom, a także nauczycielom i wykładowcom różnorodne aspekty tego wspaniałego kraju. Zwiedzimy najpiękniejsze miasta Szwajcarii, jak Lozanna, Montreux, Genewa, Lucerna, Berno, zobaczymy zapierające dech w piersiach alpejskie pejzaże, skosztujemy szwajcarskiej czekolady i słynnego fondue, wybierzemy się w rejs po Jeziorze Genewskim, ale główną atrakcją wycieczki do Szwajcarii będzie wizyta w instytucie CERN, Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych.

Odkryj Portugalię z Cortina Travel- Fam Trip do Porto

Opublikowano dnia 15.07.2022 09:56

Kilka dni temu wróciliśmy z Fam Trip do portugalskiego Porto z nowymi pomysłami na organizację wycieczek do Portugalii, a w szczególności do Porto i jego okolic, Aveiro i Costa Nova. Aveiro to portugalska miniaturowa Wenecja, malownicze miasteczko, poprzecinane kanałami, po których pływają kolorowe, ręcznie malowane łodzie, zwane moliceiros. Costa Nova to najbardziej kolorowe i zachwycające miasteczko portugalskiego wybrzeża, słynące z jaskrawych pasiastych domów.

 

Pielgrzymki do Portugalii i Fatimy - Targi Turystyki Religijnej w Fatimie 2022

Opublikowano dnia 08.07.2022 12:24

W czerwcu uczestniczyliśmy jako zaproszeni goście w Międzynarodowych Targach Turystyki Religijnej ( IWRT) w Fatimie, które odbyły się po 2-letniej przerwie. Spotkania B2B w ramach targów poświęcone były głównie organizacji pielgrzymek do Portugalii na Światowe Dni Młodzieży w 2023 roku. Będzie to doskonała okazja do wspólnej modlitwy, ale również do zobaczenia największych atrakcji Portugalii. Jeśli Twoja parafia lub stowarzyszenie planuje pielgrzymkę do Fatimy i Portugalii lub wyjazd na Światowe Dni Młodzieży zapraszamy do kontaktu z naszym biurem!

 

Pielgrzymki do Sanktuariów Francji - spotkania z przedstawicielami najważniejszych sanktuariów

Opublikowano dnia 25.04.2022 09:04

Jeżeli myślicie, że we Francji są tylko dwa sanktuaria, w Lourdes i w La Salette, to jesteście w błędzie! W trakcie pielgrzymki do Francji pokażemy Wam wiele innych, przepięknych sanktuariów i zaproponujemy dodatkowe, ciekawe atrakcje „okołopielgrzymkowe” jak np. degustacje lokalnych specjałów, pokazy rękodzieła czy wizyta w fabryce perfum. Pielgrzymki do Sanktuariów to najlepszy sposób na poznanie z bliska życia i historii świętych kościoła katolickiego.

 

 

 

Odkryj Węgry- wycieczki grupowe i wyjazdy dla firm

Opublikowano dnia 28.03.2022 10:26

Pod hasłem Discover Hungary, pod koniec lutego Węgierska Organizacja Turystyki zorganizowała study tour, dla ponad 200 biur podróży i dziennikarzy z całej Europy. Nasze biuro również zostało zaproszone na ten event. No i potwierdziło się, że Węgry kuchnią i termami stoją. Znakomite restauracje (również z gwiazdkami Michelin) w Budapeszcie i Debreczynie sprawiły, że później nic już nie smakuje tak samo. Dodatkową atrakcją były też wizyty w licznych winnicach Egeru i Tokaju, gdzie produkuje się wina światowej klasy. Węgry mają do zaoferowania wiele wspaniałych atrakcji na wyjazdy firmowe, wycieczki integracyjne, city break i podróże kulinarne.

Wycieczka na EXPO 2020 do Dubaju- last call! Dla grup zorganizowanych.

Opublikowano dnia 17.02.2022 14:54

Już tylko 43 dni pozostały do końca Światowej Wystawy EXPO 2020 w Dubaju. Właśnie wróciliśmy z „site inspection” i jesteśmy zachwyceni! Naprawdę trzeba to zobaczyć! Widzieliśmy już wiele, ale efekt „wow” udał się organizatorom i wystawcom znakomicie. Skorzystaj z tej niepowtarzalnej szansy już dziś i zgłoś się do naszego biura, a my zajmiemy się organizacją Twojego wyjazdu na Expo 2020 do Dubaju!