Aktualności

Odkryj Portugalię z Cortina Travel- Fam Trip do Porto

Opublikowano dnia 15.07.2022 09:56

Kilka dni temu wróciliśmy z Fam Trip do portugalskiego Porto z nowymi pomysłami na organizację wycieczek do Portugalii, a w szczególności do Porto i jego okolic, Aveiro i Costa Nova. Aveiro to portugalska miniaturowa Wenecja, malownicze miasteczko, poprzecinane kanałami, po których pływają kolorowe, ręcznie malowane łodzie, zwane moliceiros. Costa Nova to najbardziej kolorowe i zachwycające miasteczko portugalskiego wybrzeża, słynące z jaskrawych pasiastych domów.

 

Pielgrzymki do Portugalii i Fatimy - Targi Turystyki Religijnej w Fatimie 2022

Opublikowano dnia 08.07.2022 12:24

W czerwcu uczestniczyliśmy jako zaproszeni goście w Międzynarodowych Targach Turystyki Religijnej ( IWRT) w Fatimie, które odbyły się po 2-letniej przerwie. Spotkania B2B w ramach targów poświęcone były głównie organizacji pielgrzymek do Portugalii na Światowe Dni Młodzieży w 2023 roku. Będzie to doskonała okazja do wspólnej modlitwy, ale również do zobaczenia największych atrakcji Portugalii. Jeśli Twoja parafia lub stowarzyszenie planuje pielgrzymkę do Fatimy i Portugalii lub wyjazd na Światowe Dni Młodzieży zapraszamy do kontaktu z naszym biurem!

 

Pielgrzymki do Sanktuariów Francji - spotkania z przedstawicielami najważniejszych sanktuariów

Opublikowano dnia 25.04.2022 09:04

Jeżeli myślicie, że we Francji są tylko dwa sanktuaria, w Lourdes i w La Salette, to jesteście w błędzie! W trakcie pielgrzymki do Francji pokażemy Wam wiele innych, przepięknych sanktuariów i zaproponujemy dodatkowe, ciekawe atrakcje „okołopielgrzymkowe” jak np. degustacje lokalnych specjałów, pokazy rękodzieła czy wizyta w fabryce perfum. Pielgrzymki do Sanktuariów to najlepszy sposób na poznanie z bliska życia i historii świętych kościoła katolickiego.

 

 

 

Odkryj Węgry- wycieczki grupowe i wyjazdy dla firm

Opublikowano dnia 28.03.2022 10:26

Pod hasłem Discover Hungary, pod koniec lutego Węgierska Organizacja Turystyki zorganizowała study tour, dla ponad 200 biur podróży i dziennikarzy z całej Europy. Nasze biuro również zostało zaproszone na ten event. No i potwierdziło się, że Węgry kuchnią i termami stoją. Znakomite restauracje (również z gwiazdkami Michelin) w Budapeszcie i Debreczynie sprawiły, że później nic już nie smakuje tak samo. Dodatkową atrakcją były też wizyty w licznych winnicach Egeru i Tokaju, gdzie produkuje się wina światowej klasy. Węgry mają do zaoferowania wiele wspaniałych atrakcji na wyjazdy firmowe, wycieczki integracyjne, city break i podróże kulinarne.

Wycieczka na EXPO 2020 do Dubaju- last call! Dla grup zorganizowanych.

Opublikowano dnia 17.02.2022 14:54

Już tylko 43 dni pozostały do końca Światowej Wystawy EXPO 2020 w Dubaju. Właśnie wróciliśmy z „site inspection” i jesteśmy zachwyceni! Naprawdę trzeba to zobaczyć! Widzieliśmy już wiele, ale efekt „wow” udał się organizatorom i wystawcom znakomicie. Skorzystaj z tej niepowtarzalnej szansy już dziś i zgłoś się do naszego biura, a my zajmiemy się organizacją Twojego wyjazdu na Expo 2020 do Dubaju!

Singapur na wycieczki tematyczne dla firm

Opublikowano dnia 17.12.2021 12:35

Singapur, jedno z największych centrów finansowych i jedno z najbogatszych państw świata, miasto-państwo, hiper nowoczesna metropolia oraz kulinarna stolica świata, gdzie najbardziej wybredni smakosze odnajdą swój raj. Singapur to również mekka dla wielbicieli ogrodów. Znajduje się tutaj aż 300 parków i 4 rezerwaty przyrody. Wycieczka do Singapuru, wyjazd kulinarny dla firm, czy wycieczka tematyczna do parków i ogrodów Singapuru, spełni wszelkie oczekiwania najbardziej wymagających pasjonatów jedzenia, amatorów mody i zakupów oraz wielbicieli natury.

Wycieczki na Islandię 2022, co nowego?

Opublikowano dnia 14.12.2021 11:16

Na początku grudnia Iceland Tourist Board zorganizował w Warszawie spotkanie promocyjne Islandii, w trakcie którego zaprezentowano nowości turystyczne kraju lodu i ognia oraz odbyły się spotkania z partnerami z Islandii. Dziewicza przyroda, czynne wulkany, gejzery, fiordy, lodowce, zorze polarne, białe noce, to wszystko zobaczysz podczas zorganizowanego przez nas wyjazdu incentive lub city break dla pracowników Twojej firmy.

City break w Walencji - Światowej Stolicy Designu 2022r.

Opublikowano dnia 06.12.2021 12:52

Prestiżowy tytuł Światowej Stolicy Designu 2022 roku został przyznany hiszpańskiej Walencji. Na wszystkich odwiedzających czekają wyjątkowe wydarzenia, prezentujące najlepsze pomysły w zakresie projektowania, liczne wystawy i kongresy. W 2022 roku polecamy Walencję na wyjazdy studyjne dla architektów i wielbicieli designu, ale również na city break dla firm. Jeśli chcecie poznać hiszpańską Walencję, skontaktujcie się z nami!   

 

Naturalne termy Toskanii na wyjazdy motywacyjne

Opublikowano dnia 16.11.2021 13:26

Kąpiele w gorących termalnych źródłach to unikalna inwestycja w nasze zdrowie i poprawę samopoczucia. Powierz nam organizację relaksu i regeneracji ciała i ducha dla pracowników Twojej firmy w jednym z luksusowych ośrodków termalnych na terenie Toskanii. Gorące źródła termalne w otoczeniu pięknych toskańskich krajobrazów i słynnych średniowiecznych miast jak Siena, Florencja, czy Piza to świetny pomysł na wyjątkowy wyjazd motywacyjny lub wycieczkę nagrodową dla firm.

Narty we Włoszech - co nowego na stokach?

Opublikowano dnia 16.11.2021 13:16

Sezon narciarski na wyjazdy na narty dla firm już wkrótce. Tymczasem w nadchodzącym sezonie zimowym czeka nas sporo nowości we Włoszech! Od 01.01.2022 wszyscy narciarze na alpejskich stokach narciarskich we Włoszech będą musieli mieć obowiązkowo wykupioną polisę ubezpieczeniową OC, która pokryje własną odpowiedzialność cywilną za szkody lub obrażenia osób trzecich.