Aktualności

Wycieczki szkolne do Szwajcarii ze zwiedzaniem CERN

Opublikowano dnia 28.10.2022 07:30

Proponowane przez nasze biuro wycieczki szkolne dedykowane są szkołom i uczelniom wyższym i mają za zadanie przybliżyć uczniom i studentom, a także nauczycielom i wykładowcom różnorodne aspekty tego wspaniałego kraju. Zwiedzimy najpiękniejsze miasta Szwajcarii, jak Lozanna, Montreux, Genewa, Lucerna, Berno, zobaczymy zapierające dech w piersiach alpejskie pejzaże, skosztujemy szwajcarskiej czekolady i słynnego fondue, wybierzemy się w rejs po Jeziorze Genewskim, ale główną atrakcją wycieczki do Szwajcarii będzie wizyta w instytucie CERN, Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych.

Odkryj Portugalię z Cortina Travel- Fam Trip do Porto

Opublikowano dnia 15.07.2022 09:56

Kilka dni temu wróciliśmy z Fam Trip do portugalskiego Porto z nowymi pomysłami na organizację wycieczek do Portugalii, a w szczególności do Porto i jego okolic, Aveiro i Costa Nova. Aveiro to portugalska miniaturowa Wenecja, malownicze miasteczko, poprzecinane kanałami, po których pływają kolorowe, ręcznie malowane łodzie, zwane moliceiros. Costa Nova to najbardziej kolorowe i zachwycające miasteczko portugalskiego wybrzeża, słynące z jaskrawych pasiastych domów.

 

Pielgrzymki do Portugalii i Fatimy - Targi Turystyki Religijnej w Fatimie 2022

Opublikowano dnia 08.07.2022 12:24

W czerwcu uczestniczyliśmy jako zaproszeni goście w Międzynarodowych Targach Turystyki Religijnej ( IWRT) w Fatimie, które odbyły się po 2-letniej przerwie. Spotkania B2B w ramach targów poświęcone były głównie organizacji pielgrzymek do Portugalii na Światowe Dni Młodzieży w 2023 roku. Będzie to doskonała okazja do wspólnej modlitwy, ale również do zobaczenia największych atrakcji Portugalii. Jeśli Twoja parafia lub stowarzyszenie planuje pielgrzymkę do Fatimy i Portugalii lub wyjazd na Światowe Dni Młodzieży zapraszamy do kontaktu z naszym biurem!

 

Pielgrzymki do Sanktuariów Francji - spotkania z przedstawicielami najważniejszych sanktuariów

Opublikowano dnia 25.04.2022 09:04

Jeżeli myślicie, że we Francji są tylko dwa sanktuaria, w Lourdes i w La Salette, to jesteście w błędzie! W trakcie pielgrzymki do Francji pokażemy Wam wiele innych, przepięknych sanktuariów i zaproponujemy dodatkowe, ciekawe atrakcje „okołopielgrzymkowe” jak np. degustacje lokalnych specjałów, pokazy rękodzieła czy wizyta w fabryce perfum. Pielgrzymki do Sanktuariów to najlepszy sposób na poznanie z bliska życia i historii świętych kościoła katolickiego.

 

 

 

Odkryj Węgry- wycieczki grupowe i wyjazdy dla firm

Opublikowano dnia 28.03.2022 10:26

Pod hasłem Discover Hungary, pod koniec lutego Węgierska Organizacja Turystyki zorganizowała study tour, dla ponad 200 biur podróży i dziennikarzy z całej Europy. Nasze biuro również zostało zaproszone na ten event. No i potwierdziło się, że Węgry kuchnią i termami stoją. Znakomite restauracje (również z gwiazdkami Michelin) w Budapeszcie i Debreczynie sprawiły, że później nic już nie smakuje tak samo. Dodatkową atrakcją były też wizyty w licznych winnicach Egeru i Tokaju, gdzie produkuje się wina światowej klasy. Węgry mają do zaoferowania wiele wspaniałych atrakcji na wyjazdy firmowe, wycieczki integracyjne, city break i podróże kulinarne.

Wycieczka na EXPO 2020 do Dubaju- last call! Dla grup zorganizowanych.

Opublikowano dnia 17.02.2022 14:54

Już tylko 43 dni pozostały do końca Światowej Wystawy EXPO 2020 w Dubaju. Właśnie wróciliśmy z „site inspection” i jesteśmy zachwyceni! Naprawdę trzeba to zobaczyć! Widzieliśmy już wiele, ale efekt „wow” udał się organizatorom i wystawcom znakomicie. Skorzystaj z tej niepowtarzalnej szansy już dziś i zgłoś się do naszego biura, a my zajmiemy się organizacją Twojego wyjazdu na Expo 2020 do Dubaju!

Singapur na wycieczki tematyczne dla firm

Opublikowano dnia 17.12.2021 12:35

Singapur, jedno z największych centrów finansowych i jedno z najbogatszych państw świata, miasto-państwo, hiper nowoczesna metropolia oraz kulinarna stolica świata, gdzie najbardziej wybredni smakosze odnajdą swój raj. Singapur to również mekka dla wielbicieli ogrodów. Znajduje się tutaj aż 300 parków i 4 rezerwaty przyrody. Wycieczka do Singapuru, wyjazd kulinarny dla firm, czy wycieczka tematyczna do parków i ogrodów Singapuru, spełni wszelkie oczekiwania najbardziej wymagających pasjonatów jedzenia, amatorów mody i zakupów oraz wielbicieli natury.

Wycieczki na Islandię 2022, co nowego?

Opublikowano dnia 14.12.2021 11:16

Na początku grudnia Iceland Tourist Board zorganizował w Warszawie spotkanie promocyjne Islandii, w trakcie którego zaprezentowano nowości turystyczne kraju lodu i ognia oraz odbyły się spotkania z partnerami z Islandii. Dziewicza przyroda, czynne wulkany, gejzery, fiordy, lodowce, zorze polarne, białe noce, to wszystko zobaczysz podczas zorganizowanego przez nas wyjazdu incentive lub city break dla pracowników Twojej firmy.

City break w Walencji - Światowej Stolicy Designu 2022r.

Opublikowano dnia 06.12.2021 12:52

Prestiżowy tytuł Światowej Stolicy Designu 2022 roku został przyznany hiszpańskiej Walencji. Na wszystkich odwiedzających czekają wyjątkowe wydarzenia, prezentujące najlepsze pomysły w zakresie projektowania, liczne wystawy i kongresy. W 2022 roku polecamy Walencję na wyjazdy studyjne dla architektów i wielbicieli designu, ale również na city break dla firm. Jeśli chcecie poznać hiszpańską Walencję, skontaktujcie się z nami!   

 

Naturalne termy Toskanii na wyjazdy motywacyjne

Opublikowano dnia 16.11.2021 13:26

Kąpiele w gorących termalnych źródłach to unikalna inwestycja w nasze zdrowie i poprawę samopoczucia. Powierz nam organizację relaksu i regeneracji ciała i ducha dla pracowników Twojej firmy w jednym z luksusowych ośrodków termalnych na terenie Toskanii. Gorące źródła termalne w otoczeniu pięknych toskańskich krajobrazów i słynnych średniowiecznych miast jak Siena, Florencja, czy Piza to świetny pomysł na wyjątkowy wyjazd motywacyjny lub wycieczkę nagrodową dla firm.