Aktualności

Wycieczki na Islandię 2022, co nowego?

Opublikowano dnia 14.12.2021 11:16

Na początku grudnia Iceland Tourist Board zorganizował w Warszawie spotkanie promocyjne Islandii, w trakcie którego zaprezentowano nowości turystyczne kraju lodu i ognia oraz odbyły się spotkania z partnerami z Islandii. Dziewicza przyroda, czynne wulkany, gejzery, fiordy, lodowce, zorze polarne, białe noce, to wszystko zobaczysz podczas zorganizowanego przez nas wyjazdu incentive lub city break dla pracowników Twojej firmy.

City break w Walencji - Światowej Stolicy Designu 2022r.

Opublikowano dnia 06.12.2021 12:52

Prestiżowy tytuł Światowej Stolicy Designu 2022 roku został przyznany hiszpańskiej Walencji. Na wszystkich odwiedzających czekają wyjątkowe wydarzenia, prezentujące najlepsze pomysły w zakresie projektowania, liczne wystawy i kongresy. W 2022 roku polecamy Walencję na wyjazdy studyjne dla architektów i wielbicieli designu, ale również na city break dla firm. Jeśli chcecie poznać hiszpańską Walencję, skontaktujcie się z nami!   

 

Naturalne termy Toskanii na wyjazdy motywacyjne

Opublikowano dnia 16.11.2021 13:26

Kąpiele w gorących termalnych źródłach to unikalna inwestycja w nasze zdrowie i poprawę samopoczucia. Powierz nam organizację relaksu i regeneracji ciała i ducha dla pracowników Twojej firmy w jednym z luksusowych ośrodków termalnych na terenie Toskanii. Gorące źródła termalne w otoczeniu pięknych toskańskich krajobrazów i słynnych średniowiecznych miast jak Siena, Florencja, czy Piza to świetny pomysł na wyjątkowy wyjazd motywacyjny lub wycieczkę nagrodową dla firm.

Narty we Włoszech - co nowego na stokach?

Opublikowano dnia 16.11.2021 13:16

Sezon narciarski na wyjazdy na narty dla firm już wkrótce. Tymczasem w nadchodzącym sezonie zimowym czeka nas sporo nowości we Włoszech! Od 01.01.2022 wszyscy narciarze na alpejskich stokach narciarskich we Włoszech będą musieli mieć obowiązkowo wykupioną polisę ubezpieczeniową OC, która pokryje własną odpowiedzialność cywilną za szkody lub obrażenia osób trzecich.

 

Wycieczki do USA znów możliwe!

Opublikowano dnia 15.11.2021 12:28

Po około 600 dniach zamkniętych granic od 8 listopada 2021 r. znów można podróżować do USA. Tak więc Ci, którzy marzą o zobaczeniu legendarnych miejsc, jak Nowy Jork, Los Angeles, Miami, Las Vegas, czy wspaniałe parki narodowe, lub Ci którzy po raz kolejny planują wycieczkę do USA, znów mają taką możliwość. Zorganizujemy dla Was każdy rodzaj wyjazdu do Stanów Zjednoczonych od wyjazdów integracyjnych, wycieczek objazdowych, po wyjazdy na targi.

Wyjazdy incentive i wycieczki grupowe do Ras Al Khaimah - promocja do końca 2022r.

Opublikowano dnia 02.11.2021 14:35

Nie możecie tego przegapić! Taka okazja może już się nie powtórzyć! Emirat Ras Al Khaimah ukierunkowuje swoje działania na turystykę grupową, wyjazdy incentive i branżę MICE. Ostatnią inicjatywą władz emiratu jest częściowy zwrot kosztów pobytu w hotelu dla firm organizujących wyjazdy grupowe oraz MICE.

Wycieczki na Węgry - węgierski roadshow w Warszawie

Opublikowano dnia 22.10.2021 12:47

Na zaproszenie Węgierskiej Organizacji Turystycznej uczestniczyliśmy w spotkaniach promujących Węgry, jako interesujący kierunek na wycieczki turystyczne, wyjazdy tematyczne i studyjne dla grup, wycieczki kulinarne i city break. Zabytkowe miasta takie jak: Budapeszt, Debreczyn, Eger, wspaniała przyroda, znane regiony winiarskie i wyjątkowa kuchnia czekają na Was na Węgrzech. Skontaktujcie się z nami, a pokażemy Wam, że Węgry to nie tylko gulasz i papryka!

Wycieczki do egzotycznego Ras Al Khaimah- Zjednoczone Emiraty Arabskie

Opublikowano dnia 13.10.2021 10:42

Niecałą godzinę drogi od lotniska w Dubaju znajduje się nowa stolica turystyczna Zatoki Perskiej - Ras Al Khaimah, jeden z najbardziej urozmaiconych i malowniczych emiratów  Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W odróżnieniu od Dubaju, w Ras Al Khaimah plaże są dłuższe i szersze i tylko w tym emiracie można zobaczyć pokazy sokołów i mężczyzn paradujących po ulicach z sokołami na ramieniu. Amatorzy plażowania i sportów wodnych, miłośnicy wędrówek górskich i adrenaliny znajdą tu wymarzone warunki dla siebie. Ras Al Khaimah oferuje też wiele atrakcji na wyjazdy integracyjne, a pobyt w RAK jeszcze do 31.03.2022 r. można połaczyć z wizytą na Światowej Wystawie EXPO 2020.

Wycieczki dla grup do Francji- warsztaty turystyczne

Opublikowano dnia 30.09.2021 07:58

Na zaproszenie Atout France, agencji promocji turystyki Francji, wzięliśmy udział w warsztatach, w których uczestniczyło pięciu przedstawicieli francuskiej branży turystycznej: Zamek Clos Luce w Amboise, paryska restauracja Au Cadet de Gascogne, Muzeum Grevin i Park Rozrywki Asterix w Paryżu, organizator rejsów po Sekwanie Bateaux Mouches oraz Hotel Plaza Elysees w Paryżu. Organizując firmowy wyjazd na city break do Paryża warto wzbogacić program o te mniej oczywiste, ale wyjątkowe atrakcje miasta.

Dubaj- ceremonia otwarcia Światowej Wystawy EXPO 2020

Opublikowano dnia 29.09.2021 12:47

Już jutro wielka ceremonia otwarcia najważniejszego wydarzenia tego roku, Światowej Wystawy EXPO 2020 w Dubaju, gdzie od 01.10.21 do 31.03.22 r. można będzie zobaczyć cały świat w jednym miejscu. Jeżeli jeszcze nie zaplanowałeś wizyty na EXPO 2020, zrób to teraz! Cortina Travel zajmie się kompleksową organizacją Twojego wyjazdu!