Wyjazdy firmowe do Indii, wielobarwnego kraju intensywnych zapachów

Opublikowano dnia 10.11.2022 08:46

Czy Indie to dobry kierunek na wyjazdy dla firm? Naszym zdaniem tak. A przekonał nas o tym wczorajszy udział w webinarze poświęconym wyjazdom incentive do Indii.
Każda wycieczka do Indii to wyjątkowe duchowe doświadczenie i prawdziwa podróż w czasie. Ten bajecznie kolorowy i zróżnicowany kraj, jak żaden inny, ma do zaoferowania wszystko, czego tylko zapragniesz: cuda architektury, z Taj Mahal na czele, buddyjskie i hinduskie świątynie, niebotyczne Himalaje, dzika przyroda, historia, połączenie tradycji i nowoczesności.
Poszukującym równowagi duchowej proponujemy medytacje w aśramach z dala od zgiełku miast, jogę z widokiem na Taj Mahal, czy zabiegi ajurwedy.
Turyści kochający aktywny wypoczynek spełnią się na trekkingu lub na nartach w Himalajach, podczas surfingu na pięknych indyjskich plażach, czy podczas safari w dżungli.
Indie to  tak duży egzotyczny i pelen atrakcji kraj, że jest doskonałym kierunkiem na wyjazdy grupowe każdego typu, w tym wycieczki motywacyjne dla firm, wycieczki turystyczno-integracyjne, wyjazdy nagrodowe, wyjazdy konferencyjno-rekreacyjne, wyjazdy studyjne, a także na wycieczki objazdowe.

Pasjonaci orientalnych smaków odnajdą w kuchni indyjskiej intensywny aromat przypraw, ze słynnym curry na czele. Aby lepiej poznać różnorodność kuchni indyjskiej, wystarczy wybrać się na wycieczkę kulinarną do Indii. Ciekawostką jest to, że większość populacji kraju nie je mięsa, a więc kuchnia indyjska to istny raj dla rodzimych wegetarian.

Jakie  atrakcje proponujemy na wyjazdy incentive do Indii?

Na wycieczki motywacyjne do Indii lub wyjazdy integracyjne do Indii proponujemy:
-kolacje tematyczne w stylu Bollywood, w stylu weselnym lub królewskim, z członkami rodziny królewskiej,
-występy folklorystyczne,
-pokazy mody,
-masaże ajurwedyjskie,
-sesje jogi,
-grę w polo na słoniach,
-sesje kulinarne,
-wolontariat w NGO,
i wiele innych atrakcji, w zależności od regionu Indii.

Indie- informacje praktyczne

- Wiza: obywatele polscy objęci są obowiązkiem wizowym. Wizę można uzyskać w dwojaki sposób: albo w ambasadzie indyjskiej, albo online, bez udawania się do ambasady. W tym drugim przypadku należy pamiętać, że posiadając e-wizę można przybyć do Indii tylko drogą lotniczą przez 16 głównych lotnisk w kraju.
- kiedy jechać: Indie to ogromny kraj i dlatego można po nim podróżować prawie przez cały rok, w zależności od regionów, które chcemy odwiedzić. Najlepsza pora na zwiedzanie większej części kraju trwa od października do końca marca. W przypadku planowanej podróży na północ w Himalaje, lepiej wybrać miesiące letnie.
- szczepienia: nie ma obowiązku szczepień, ale ze względu na inną florę bakteryjną i inne standardy higieniczne zaleca się zaszczepić przeciwko WZW typu A i durowi brzusznemu. Warto również przyjąć szczepionkę przeciwko tężcowi.

Zainteresowanym wycieczką do Indii z naszym biurem przygotujemy propozycje organizacji wyjazdu firmowego z uwzględnieniem miejsc wartych zobaczenia i aktywności możliwych do zrealizowania.