Pielgrzymki do Włoch

Włochy to zdecydowanie jedno z najpiękniejszych państw świata i ośrodek kultury chrześcijańskiej. Nasze biuro specjalizuje się w organizowaniu pielgrzymek do Włoch – mamy bardzo duże doświadczenie, które pozwala nam wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Co więcej, ogromną wagę przywiązujemy do przemyślanego harmonogramu wycieczek, chcemy bowiem zagwarantować Państwu niezapomniane wrażenia.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że kilkudniowa wycieczka do Włoch to bardzo ważne wydarzenie, dlatego dokładamy wszelkich starań, by plan wycieczki uwzględniał Państwa komfort i był realizowany z udziałem wygodnych środków transportu. Organizując wycieczkę bardzo duży nacisk kładziemy na możliwość pokazania uczestnikom jak największej ilości ciekawych miejsc.

Programy pielgrzymek do Włoch

Chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów, proponujemy dwie pielgrzymki do Włoch o innym harmonogramie, dzięki czemu mogą się Państwo zdecydować na rozwiązanie, które najbardziej odpowiada Państwa oczekiwaniom. Pielgrzymka do Włoch – „Z Wizytą u Ojca Pio” to propozycja dla osób zainteresowanych postacią słynnego duchownego. Zwiedzanie obejmuję Wenecję, gdzie zobaczą Państwo, między innymi, słynny Plac Świętego Marka. Program pielgrzymki przewiduje wizytę w Padwie, Florencji, Rzymie i Pompejach. Ponadto, odwiedzą Państwo także, między innymi, miejsce urodzenia Ojca Pio – Pietrelcine, Górę Świętego Anioła, San Giovanni Rotondo oraz grób Ojca Pio. Pielgrzymka „Z Wizytą u Ojca Pio” jest szansą nie tylko na zobaczenie miejsc związanych z osobą Ojca Pio, jednocześnie można bowiem zwiedzić najważniejsze miejsca we Włoszech.

Ci z Państwa, którzy są zainteresowani przede wszystkim budynkami sakralnymi mogą zdecydować się na inną proponowaną przez nasze biuro pielgrzymkę: „Bazyliki i Kościoły. Klasyczne Włochy i Toskańskie Wina”. Podczas pielgrzymki będą mieli Państwo możliwość odwiedzenia Wenecji, jednego z najpiękniejszych miast świata, Florencji, Asyżu oraz przede wszystkim – Rzymu, wiecznego miasta, które nadal rozbudza wyobraźnię miłośników historii i jest jej żywym pomnikiem.

Pielgrzymki autokarowe i samolotowe do Włoch

Włochy to jedno z tych państw, które zdecydowanie warto wpisać na swoją listę „do odwiedzenia”. Dlaczego? Smaczne jedzenie, piękne krajobrazy i co najważniejsze – tchnienie historii, które czuje się na plecach przy każdym kroku. Doskonale zdajemy sobie sprawę z różnorodnych potrzeb naszych Klientów, w związku z tym dokładamy wszelkich starań, by odpowiedzieć na Państwa oczekiwania, proponując pielgrzymki autokarowe i samolotowe do Włoch, dbając jednocześnie o ciekawy program i komfort pielgrzymów.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w organizacji pielgrzymek do Włoch, dlatego doskonale wiemy, które miejsca są rzeczywiście warte odwiedzenia. Znając ten kraj, jesteśmy w stanie zaplanować pielgrzymkę, która na długo zapadnie w pamięci uczestników i dostarczy im naprawdę niezapomnianych wrażeń. Włochy słyną bowiem z wielu ciekawych zabytków, które koniecznie trzeba zobaczyć na własne oczy. Ten piękny kraj na południu Europy to przecież jedno z najważniejszych miejsc w kulturze chrześcijańskiej.

Nasze doświadczenie oraz orientacja na oczekiwania i wymagania Klientów to podstawowe zalety proponowanej oferty. Poza pielgrzymkami do Włoch proponujemy również pielgrzymki do Francji, Hiszpanii, Portugalii i na Maltę. Różnorodność oferty biura podróży Corina Travel to wyraz zrozumienia dla potrzeb osób, które chcą zwiedzić ważne z punktu widzenia chrześcijaństwa miejsca. Co więcej, proponujemy także wyjazdy integracyjne dla firm, wyjazdy indywidualne oraz wycieczki przeznaczone dla osób, które kochają aktywne spędzanie czasu.

Jeśli chcą Państwo odwiedzić Włochy, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Ogromny nacisk kładziemy na ciekawy i inspirujący harmonogram zwiedzania. Razem z nami zwiedzą Państwo włoskie bazyliki i kościoły lub wyruszą na pielgrzymkę śladami Ojca Pio, jednej z najważniejszych postaci wiary chrześcijańskiej. Pomożemy Państwu zobaczyć Włochy od najlepszej strony!