Wyjazdy Indywidualne

Chcesz odpocząć od zgiełku i zanurzyć się w luksusie włoskich ośrodków Spa? Marzysz o  romantycznej podróży poślubnej? Zamierzasz z grupą przyjaciół spędzić szalony weekend w Paryżu? Dobrze trafiłeś! Od początku istnienia biura turystyka indywidualna z dojazdem własnym lub z przelotem była i nadal jest naszą mocną stroną. 

 
W pojedynkę, we dwoje, z całą rodziną lub w małej grupie przyjaciół. Zaplanuj swój urlop razem z Cortina Travel! Doradzimy ci, w jakich miejscach można spędzić atrakcyjne wakacje i nie przepłacić. Z nami znajdziesz prawdziwe oazy wypoczynku, poznasz najciekawsze miejsca, odkryjesz nowe atrakcje i pasje. Dzięki naszemu doświadczeniu i dobrej  znajomości struktur hotelowych jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość świadczeń.  W Cortina Travel przygotowujemy zarówno ekonomiczne, jak i ekskluzywne warianty wyjazdów zagranicznych.
 

Jak skorzystać z naszej oferty? 


Rezerwacji możesz dokonać w naszym biurze, korzystając z pomocy konsultantów lub za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Ta opcja pozwala na samodzielne skomponowanie pakietu ONLINE: 

 
Współpracujemy z najlepszymi i najbardziej zaufanymi portalami.

Nasza oferta obejmuje między innymi organizację romantycznych podróży dla dwojga,podróży poślubnych, luksusowych wakacji oraz weekendowych wyjazdów City Break do stolic Europy.
 
Skontaktuj się z nami, jeśli twoja podróż wymaga bardziej kompleksowej rezerwacji czy dodatkowych serwisów. Poniżej znajdziesz przykłady wybranych przez nas najciekawszych propozycji wyjazdów indywidualnych. Znalazłeś inspirację? Doskonale! Z przyjemnością zorganizujemy twoje wakacje.