Luksusowe wakacje

Oczekujesz od życia jak najwięcej? Chcesz wypoczywać tak, by nie brakowało ci niczego? W miejscach, które zachwycają wystrojem, położeniem i obsługą na najwyższym poziomie? W Cortina Travel zaproponujemy ci takie cztero- i pięciogwiazdkowe hotele z designerskimi, unikalnymi wnętrzami. 
A jeśli pragniesz większej oryginalności, wybierz hotel mieszczący się w zabytkowym zamku lub pałacu, hotel butikowy czy ekskluzywną rezydencję.Możemy też zaproponować ci inne, znane nam, niezwykle urocze i wyjątkowe miejsca na wypoczynek. Są to m.in. włoskie wiejskie osady średniowieczne (borghi), hiszpańskie dawne zakony, fortece lub zamki (paradores). Te historyczne mury zamienione na luksusowe hotele z bogatym zapleczem sportowo-rekreacyjnym stały się prawdziwymi oazami luksusowego wypoczynku.
 

Termy i Spa – propozycja na wyjazd firmowy


Chcesz zadbać o zdrowie i urodę? Znaleźć równowagę między życiem zawodowym i prywatnym? Z prawdziwą przyjemnością pomożemy ci w odzyskaniu dobrego samopoczucia, organizując twój wyjazd „Wellness & Spa”.
Dla zapracowanych, mających niewiele wolnego czasu osób proponujemy relaksujący weekend w jednej z europejskich metropolii. Jest to świetna okazja na połączenie wyjazdu służbowego z pobytem w luksusowym hotelu, oferującym różnorodne zabiegi rozpieszczające ciało i umysł. Tego typu miejskie SPA znajdują się, np. w Mediolanie, Brescii, Salerno lub na Sycylii.

Polecamy również wyjazdy do włoskich term, oferujących różnego rodzaju kuracje lecznicze. Ich zbawienne działanie jest eliksirem na wszelkie troski. Wizytę w jednym z takich ośrodków na wyspie Ischia, w Toskanii czy w Abano Terme można połączyć ze zwiedzaniem wspaniałych, wiekowych zabytków.


Podczas wakacji zatroszczymy się również o twoje kulinarne doznania. Specjalnie dla ciebie zarezerwujemy stolik w najlepszych restauracjach i modnych lokalach. Wyborna kuchnia i wyszukany wystrój zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Możemy również pomóc w organizacji czasu wolnego. W Paryżu zarezerwujemy ci bilety do Moulin Rouge lub Lido. W Rzymie – zaproponujemy najlepsze nocne kluby i dyskoteki. 

Zaczerpnij energii, pozbądź się stresu i zadbaj o siebie! Samodzielnie, w towarzystwie przyjaciół lub rodziny. A może masz ochotę na romantyczny wyjazd tylko we dwoje?
W Cortina Travel przygotujemy dla ciebie ofertę Luksusowe Wakacje spełniającą twoje wszelkie oczekiwania!
Jakość oferowanych przez nas serwisów od wielu lat doceniają klienci VIP.

W ramach organizacji wyjazdu indywidualnego oferujemy:

  • przygotowanie  w najdrobniejszych szczegółach programu podrozy, dostosowanego do oczekiwań oraz możliwości naszego klienta, wzbogaconego o atrakcje turystyczne i inne dodatkowe usługi
  • rezerwację sprawdzonych przez nas osobiście hoteli od 3* wzwyż  oraz innych niestandardowych struktur hotelowych (w tym luksusowych), np. ciekawe wiejskie osady średniowieczne (borghi), hiszpańskie paradores, hotele Wellness & Spa, wioski wakacyjne, farmy (masserie), wille/domy
  • rezerwacje lokalnych restauracji (od ekonomicznych, z kuchnią regionalną, z muzyką, aż po luksusowe 
  • bilety lotnicze, bilety kolejowe we Włoszech i połączenia promowe we Włoszech oraz z/do Włoch
  • transfery i wynajem samochodów klasy VIP 
  • usługi doświadczonych lokalnych przewodników
  • standardowe ubezpieczenia podróżne oraz pakiety obejmujące amatorskie i zawodowe uprawianie sportów 
  • doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów wyjazdu.