Romantyczne podróże

Zabierz ukochaną osobę do romantycznego Paryża, klimatycznej Barcelony czy na słoneczną Sycylię.To doskonałe miejsca na wyjazd z okazji ślubu,jego rocznicy lub zaręczyn.My zadbamy o to,by ta podróż była dla was niezapomnianym wydarzeniem.
 
Zajmiemy się zaplanowaniem i przygotowywaniem w każdym szczególe twoich romantycznych wakacji życia! Czy to będzie krótka podróż do najbardziej kojarzącego się z romantyczną miłością Paryża czy połączony ze zwiedzaniem dłuższy pobyt w Rzymie, Wenecji, Barcelonie, Florencji lub pełen atrakcji wypad do Monte Carlo. 

Niezapomniane wyjazdy dla zakochanych 

 
W Cortina Travel zawsze z przyjemnością i największą starannością wybieramy miejsca i hotele dla świeżo poślubionych par w krajach, które znamy najlepiej, czyli Włochy, Francja, Portugalia, Hiszpania, Malta i Chorwacja. Zajmujemy się organizacją wyjazdów zarówno w wariancie ekonomicznym, jaki i w superluksusowym.

W każdym przypadku dokładamy wszelkich starań, aby były one czymś naprawdę niezwykłym. Znamy najbardziej malownicze miejsca pozwalające na wypoczynek w niecodziennej scenerii, np. sielska Toskania, pełna kwiatów rajska wyspa Capri czy bajkowa Sardynia, będąca kontynentem w miniaturze.

 

Dobrze wiemy, że największe gwiazdy Hollywod, np. Jessica Biel i Justin Timberlake oraz światowi celebryci, tacy jak Mark Zuckerberg nie bez powodu na miejsce swoich ślubów i podróży poślubnych wybrali właśnie Włochy.

 

W ramach romantycznych podroży oferujemy:

  • przygotowanie  w najdrobniejszych szczegółach programu podrozy , dostosowanego do oczekiwań oraz możliwości  naszego klienta, wzbogaconego o atrakcje turystyczne i inne dodatkowe usługi
  • rezerwację sprawdzonych przez nas osobiście hoteli od 3* wzwyż  oraz innych niestandardowych struktur hotelowych (w tym luksusowych), np.  ciekawe osady średniowieczne (borghi) , hotele Wellness & Spa, wioski wakacyjne, farmy (masserie), wille/domy 
  • rezerwacje lokalnych restauracji (od ekonomicznych, z kuchnią regionalną, z muzyką, aż po luksusowe )
  • bilety lotnicze,bilety kolejowe we Włoszech,połączenia promowe we Włoszech oraz z/do Włoch
  • transfery i  wynajem samochodów klasy VIP 
  • usługi doświadczonych lokalnych przewodników
  • standardowe ubezpieczenia podróżne oraz pakiety obejmujące amatorskie i zawodowe uprawianie sportów
  • doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów wyjazdu.