Wyjazdy Weekendowe

Romantyczny Paryż, kolorowa Barcelona czy zaczarowana Lizbona? Nie masz czasu na długi urlop? Wyskocz na weekend, by poznać najpiękniejsze zakątki Europy, uczestniczyć w ważnych wydarzeniach kulturalnych i sportowych lub zrobić zakupy na atrakcyjnych wyprzedażach. 

Weekendowe wyjazdy miejskie zwane City Break cieszą się coraz większą popularnością. Te krótkie pobyty są doskonałą okazją do poznania zabytków europejskich stolic – Rzymu, Paryża, Lizbony czy Madrytu, ale także do odkrywania uroków innych ciekawych miejsc, takich jak Neapol, Capri, Florencja, Barcelona, Wenecja, itd. 

W natłoku codziennych obowiązków warto zrobić sobie taki turystyczny przerywnik, który pomaga nabrać dystansu, odstresować się, przeżyć coś ciekawego lub po prostu nacieszyć się południowoeuropejską, słoneczną pogodą. 

Mecz piłki nożnej czy koncert znanego gwiazdora na żywo? Czemu nie!
Oryginalna włoska pizza w Neapolu  , talerz spaghetti w cieniu rzymskiego Colosseum lub pokaz flamenco w Sewilli ?
Dzięki tanim liniom lotniczym i większej ilości bezpośrednich połączeń możesz zrealizować nawet najbardziej szalony pomysł praktycznie z dnia na dzień. A my ci w tym pomożemy, dobierając odpowiedni do twoich możliwości pakiet:
od ekonomicznego po luksusowy.
 
Dzięki nam odkryjesz najlepsze restauracje i lokale, zobaczysz najciekawsze atrakcje turystyczne. 

Zakupy na wyprzedażach w Paryżu i Mediolanie


Z myślą o wielbicielkach mody i niepowtarzalnych okazji organizujemy na zamówienie wyjazdy typu Art&Shopping, łączące zakupy ze zwiedzaniem okolicznych zabytków.
Teraz butiki słynnych projektantów w europejskich stolicach mody, takich jak Paryż czy Mediolan stoją przed tobą otworem!

Możesz też poszaleć na wyprzedażach – sama, z przyjaciółkami lub w towarzystwie stylistki. Na twoje życzenie możemy zorganizować całą podróż, łącznie z przewodnikiem, transferami, dodatkowymi atrakcjami itp.Podejmujemy się również organizacji wyjazdów weekendowych dla firm.
 
Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej wiedzy o krajach, w których się specjalizujemy! 

 

Sprawdź "Nasze Programy"

 

W ramach organizacji wyjazdu indywidualnego oferujemy :

  • przygotowanie  w najdrobniejszych szczegółach programu podroży, dostosowanego do oczekiwań oraz możliwości naszego klienta, wzbogaconego o atrakcje turystyczne i inne dodatkowe usługi
  • rezerwację sprawdzonych przez nas osobiście hoteli od 3*  do 5 * lux
  • rezerwacje lokalnych restauracji (od ekonomicznych, z kuchnią regionalną, z muzyką, aż po luksusowe )
  • bilety lotnicze ,bilety kolejowe we Włoszech, połączenia promowe we Włoszech oraz z/do Włoch
  • transfery i wynajem samochodów klasy VIP 
  • usługi doświadczonych lokalnych przewodników
  • standardowe i rozszerzone  ubezpieczenia podróżne
  • doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów wyjazdu.