Włoskie Alpy i Dolomity

Amatorzy białego szaleństwa koniecznie muszą choć raz wybrać się we włoskie Alpy, a już na pewno w ich wschodnią część - Dolomity. To z roku na rok coraz bardziej popularny kierunek turystyki aktywnej, również dla podróżnych z Polski. Ten rejon wart jest odwiedzenia nie tylko zimą.
 
W Dolomitach leży słynna z olimpiady zimowej Cortina D'Ampezzo, od której nazwę wzięło nasze biuro. A to zobowiązuje! Te tereny znamy doskonale i możemy zapewnić, że wypoczynek w tej części Włoch będzie zawsze fantastycznym przeżyciem. Tutaj również znajdują się najbardziej renomowane kurorty, takie jak Madonna di Campiglio, wspominana już Cortina D’Ampezzo, Ortisei, które rokrocznie goszczą prawdziwą śmietankę towarzyską z całej Europy.  

 

Apres-ski i inne formy aktywności w górach 

Zapierające dech w piersiach widoki, doskonale przygotowane długie trasy zjazdowe i biegowe, bogata infrastruktura oraz oferta apres-ski z kuchnią regionalną i wieloma atrakcjami turystycznymi od lat przyciągają wielbicieli aktywnego wypoczynku zimowego. W pozostałe pory roku ściągają tu pasjonaci pieszych wędrówek, trekkingu na rowerach lub wspinaczki. Przez cały rok odpoczywać można w licznych ośrodkach Wellness&Spa. Polscy turyści od lat wybierają się na zimowy wypoczynek również w inne części włoskich Alp. Bardzo znane i lubiane przez naszych rodaków są np. Livigno, Bormio, Cervinia

Organizacja wycieczek w Alpy i Dolomity to nasza specjalność! Z przyjemnością pomożemy osobom prywatnym, firmom, biurom podróży, tour operatorom zorganizować każdy wyjazd – indywidualny i grupowy. Doradzimy w wyborze miejscowości i hotelu dostosowanego do wymagań i możliwości naszych klientów!  

 

Grupom oraz turystom indywidualnym oferujemy:

  • rezerwację sprawdzonych hoteli w standardach od 3* do 5 *, a także domów i apartamentów
  • bilety lotnicze ze specjalnymi taryfami dla grup
  • wynajem autokarów, minibusów, samochodów – w Polsce i we Włoszech
  • standardowe ubezpieczenia podróżne, pakiety obejmujące amatorskie i zawodowe uprawianie sportów
  • kompleksową organizację narciarskich wyjazdów grupowych