Śluby we Włoszech

We Włoszech nie brakuje magicznych miejsc, wprost stworzonych do rozpoczęcia nowej wspólnej drogi życia. Pragniesz mieć wenecki ślub marzeń niczym George Clooney i jego wybranka Amal Alamuddin lub tak bajkowy jak Justin Timberlake i Jessica Biel – pośród gajów oliwnych rejonu Apulia? 

A może myślisz o ślubie na rozgrzanej słońcem Sycylii w scenerii wiekowych zabytków, ukwieconych migdałowców i lazurowego morza? 

Ten najważniejszy dzień w twoim życiu powinien być wyjątkowy! Nie wiesz, jak się za to zabrać, jakie są formalności, koszty, poszukujesz konsultanta wedding planner? My możemy ci w tym pomóc!

Kompleksowa obsługa ślubów i przyjęć weselnych 


W Cortina Travel wspólnie z tobą opracujemy krok po kroku dokładny plan całej ceremonii, przygotowując ją w każdym najdrobniejszym szczególe. Od wyboru miejsca ślubu, poprzez fryzjera i makijażystkę dla panny młodej, fotografie ślubne, organizację czasu wolnego, po transport i oczywiście podróż poślubną. Pomożemy załatwić wszelkie formalności we włoskim urzędzie USC, polskiej placówce dyplomatycznej lub w kościele. Możemy również zorganizować przyjęcie weselne, np. w typowej włoskiej trattorii lub luksusowej, renomowanej restauracji, ale także w tak prestiżowych miejscach jak zabytkowe wille lub pałace. Z największą przyjemnością pomożemy ci także wybrać najpiękniejsze miejsce na niezapomnianą podróż poślubną i przygotujemy ją dla ciebie.   

W tak ważnej sprawie jak twój ślub możesz nam zaufać. Zadbamy o to, byś poczuł/a się naprawdę kimś wyjątkowym. 

Organizacja ślubów we Włoszech i podróży poślubnych w magiczne miejsca Italii to nasza specjalność!