Podróże biznesowe

Międzynarodowe targi, kongresy, konferencje i inne służbowe wyjazdy wypełniają czas ludzi biznesu. W Cortina Travel z największą starannością pomagamy w przygotowaniu podróży w interesach oraz w organizacji szkoleń, tak aby w pełni usatysfakcjonować naszych klientów. 

Zabieganym biznesmenom oferujemy kompleksową obsługę ich podróży służbowych do Paryża, Barcelony, Mediolanu, Bolonii, Kolonii i innych europejskich metropolii, w których odbywają się międzynarodowe targi branżowe. Organizujemy także wyjazdy na targi do USA m.in.na targi WEFTEC i na wystawę World Dairy Expo.Obsługujemy zarówno zagraniczne wyjazdy indywidualne, jak i grupowe. Zajmujemy się rezerwacją przelotów i transferów lub autokarów, a także rezerwacją hoteli i restauracji. Dbamy też o dodatkowe atrakcje dla pracowników firm.

Wyjazdy na szkolenia firmowe

Pomagamy również przy organizacji różnego rodzaju zagranicznych szkoleń firmowych , często połączonych z dodatkowymi atrakcjami i zwiedzaniem. Załatwiamy transport, hotele z dużym zapleczem konferencyjnym, uroczyste kolacje.

Jesteśmy ekspertami w przygotowaniu wakacji dla biznesmenów, tzw. VIP TRAVEL –  znamy osobiście hotele o bardzo wysokim standardzie, hotele butikowe i również te z bogatym zapleczem sportowym. Klienci cenią nas za wieloletnie doświadczenie, jakość oferowanych usług, punktualność i kompetencję. Dla indywidualnych biznesmenów oraz firm przygotowujemy wyjazdy biznesowe od A do Z lub pomagamy tylko w organizacji  wybranej części podróży. Staramy się optymalizować koszty  i jak najlepiej dopasowywać plan wyjazdu do potrzeb klienta.