Wyjazdy studyjne

Nie ma lepszej możliwości rozwoju, w każdej dziedzinie życia, niż wymiana doświadczeń. Ta zasada sprawdza się zwłaszcza w biznesie. Krótkie, kilkudniowe międzynarodowe spotkania specjalistów pracujących w tej samej branży, szkolenia wyjazdowe organizowane w miejscu, gdzie można „zobaczyć od kuchni” w jaki sposób gospodarze odnieśli sukces, ale też wyjazdy edukacyjne dla nauczycieli to nowoczesna, szybko rozwijająca się forma aktywności turystycznej. 

Nasze biuro podróży Cortina Travel ma już znaczące doświadczenie w organizacji wyjazdów dla firm: studyjnych, profesjonalno-branżowych czy specjalistycznych do krajów Unii Europejskiej. Wielokrotnie przygotowywaliśmy np. wizyty w słynnych na całym świecie winnicach Toskanii połączone ze zwiedzaniem tego pięknego rejonu Włoch oraz degustacją lokalnych specjałów. Ich celem było zapoznanie producentów wina, właścicieli wyspecjalizowanych sklepów z winem, jak również jego sprzedawców z cyklem uprawy winorośli i odkrycie tajników produkcji wielkich światowych marek wina.
Dzięki nam również rodzimi hodowcy bydła odwiedzili nowoczesne gospodarstwa w okolicach Paestum, zapoznając się z hodowlą słynnych bawolic i produkcją wyśmienitej mozzarelli.
Byliśmy też nie jeden raz organizatorami specjalistycznych wizyt  w szkółkach uprawy roślin połączonych  ze zwiedzaniem najsłynniejszych parków i ogrodów Francji, Włoch i Hiszpanii.
Mamy w swoim portfolio również wizyty w przedsiębiorstwach utylizacji odpadów czy zwiedzanie fabryki Ferrari w Maranello.

 

Wycieczki studyjne i tematyczne

Z prawdziwym zaangażowaniem pomagamy i dużym przedsiębiorstwom, i małym firmom w organizacji międzynarodowych spotkań branżowych, wyjazdów studyjnych i profesjonalno-specjalistycznych.
Każdy program przygotowujemy z największą starannością, aby umożliwić rodzimym i zagranicznym firmom wzajemne, jak najlepsze, poznanie się, wymianę doświadczeń i zdobycie nowych umiejętności. Z reguły skutkuje to nawiązaniem bardzo owocnych i użytecznych kontaktów.
 
Warto podkreślić, że naszymi klientami są firmy z wielu różnych sektorów gospodarki. Od rolnictwa po nowe technologie (elektronika, elektrotechnika, telekomunikacja, informatyka). Organizowane przez nas wyjazdy staramy się wzbogacić o ciekawy program turystyczny, rozrywkowy oraz inne atrakcje sprzyjające integracji środowiska branżowego. Dbamy też o to, by nie zabrakło czasu na zwiedzanie najważniejszych zabytków.
Proponujemy wyjścia do sprawdzonych lokalnych restauracji, zabawę w renomowanych klubach oraz bilety na widowiska czy spektakle.
 
Z nami z pewnością nikt się nie nudzi! A wiedza przyswojona w tak atrakcyjny sposób, na pewno zaprocentuje!

 
Sprawdź Nasze Programy!