Wycieczka na EXPO 2020 do Dubaju- last call! Dla grup zorganizowanych.

Opublikowano dnia 17.02.2022 14:54

Już tylko 43 dni pozostały do końca Światowej Wystawy EXPO 2020 w Dubaju. Właśnie wróciliśmy z „site inspection” i jesteśmy zachwyceni! Naprawdę trzeba to zobaczyć! Widzieliśmy już wiele, ale efekt „wow” udał się organizatorom i wystawcom znakomicie. Skorzystaj z tej niepowtarzalnej szansy już dziś i zgłoś się do naszego biura, a my zajmiemy się organizacją Twojego wyjazdu na Expo 2020 do Dubaju!

Wspaniała słoneczna pogoda, dizajnerskie pawilony 192 krajów, koncerty, szeroka oferta gastronomiczna i handlowa zapewniają ekscytującą podróż dookoła świata. Każdy ze 192 krajów prezentuje nie tylko swoją kulturę i największe atrakcje turystyczne, ale również osiągnięcia w dziedzinie technologii, robotyki, ekologii, zrównoważonego rozwoju i swoją wizję przyszłości. Wieczorami wystawa zamienia się w festiwal świateł, muzyki i rozrywki. Miłośnicy zakupów mają okazję nabyć pamiątki i wyroby rzemieślnicze z całego świata nie tylko w krajowych pawilonach, ale również na Światowym Souku. Dwóch tygodni nie wystarczy, aby odwiedzić wszystkie pawilony, ale warto wpaść na EXPO 2020 w Dubaju chociaż na jeden dzień i przeżyć tę niepowtrarzalną i niezapomnianą przygodę.

Wizytę na EXPO 2020 najlepiej połączyć ze zwiedzaniem Dubaju https://cortinatravel.pl/p/expo-2020-dubai-wycieczki-i-wyjazdy-dla-firm-organizacja-i-pakiety-dla-grup lub z wypoczynkiem na jednej z piaszczystych i gorących plaż Dubaju lub Ras Al. Khaimah.

I na koniec, świetna wiadomość dla podróżujących do Dubaju liniami Emirates! Dotychczasowe 1-dniowe wejściówki na EXPO dodawane bezpłatnie do biletu lotniczego przekształcają się w bilety sezonowe, czyli bilety wielokrotnego wejścia na teren EXPO 2020.