Rejsy wycieczkowe po Bałtyku z Cortina Travel

Opublikowano dnia 15.11.2022 08:27

 

Marzy Wam się firmowa impreza sylwestrowa na promie? A może chcielibyście wybrać się na świąteczne jarmarki w jednej z nadbałtyckich perełek lub po prostu macie ochotę poczuć prawdziwy, zimowy klimat Bałtyku? Jeśli tak, to nie czekajcie i zgłoście się do nas, żeby zarezerwować niezapomniany rejs dla firmy. Sezon zimowy już wkrótce, więc jest to LAST CALL na rezerwację rejsu! Ale również przez cały rok rejsy doskonałym pomysłem na wycieczkę ! Bo kto by nie chciał zobaczyć z pokładu statku słynnych białych nocy w rejonie Tallina czy Helsinek od końca maja do połowy lipca?

Jest kilka powodów, dla których rejsy grupowe po Morzu Bałtyckim cieszą się coraz większą popularnością wśród firm i wielu grup zawodowych. Połączenie odpoczynku na otwartym morzu ze zwiedzaniem atrakcji turystycznych na lądzie w krótkim czasie to pierwsza zaleta rejsów promami, ponieważ pozwala na oszczędność czasu (nocą śpimy i płyniemy, a w dzień zwiedzamy). Ponadto także cenowo, w porównaniu do tradycyjnych wycieczek, oferty wypadają bardzo korzystnie. Dużym udogodnieniem są również połączenia lotnicze do portu docelowego, skąd zaczyna się rejs np. do Gdańska (wypłynięcie z Gdyni), do Rygi, Sztokholmu, Tallina czy Turku.

Nadbałtyckie perły, takie jak Ryga, Tallin, Sztokholm, Helsinki, Turku są teraz dostępne jak nigdy wcześniej! Tras rejsów do wyboru jest wiele, w zależności od Waszych upodobań. W ofercie mamy wybór rejsów jednodniowych aż do rejsów trwających 3 - 5 dni. Luksusowe promy z kabinami A Class (zewnętrzne z oknem 9-8 m 2) przeznaczone dla 2-4 osób z wygodnymi łóżkami w systemie kuszetkowym, B Class ( kabiny wewnętrzne) dla 2-4 osób z wygodnymi łóżkami w systemie kuszetkowym oraz kabiny Premium o podwyższonym standardzie, których wyposażenie oraz wielkość spełni wymogi najbardziej wymagających pasażerów. A do tego Super Hitem rejsów jest bardzo szeroki zakres atrakcji na promie, począwszy od SPA do dyskotek do białego rana.

REJS - INCENTIVE NA MORZU BAŁTYCKIM

Chciałbyś zorganizować dla swoich pracowników oryginalną wycieczkę integracyjną lub nagrodową? To bardzo proste! Zapraszamy do nas na niezapomniane rejsy po Morzu Bałtyckim najnowocześniejszą flotą statków! Jakie atrakcje czekają na Was na pokładzie? Zrelaksujecie się w strefie wellness z sauną, jacuzzi i masażami, zrobicie zakupy w strefie wolnocłowej, zobaczycie w sali widowiskowej występy zespołów tanecznych i artystów, poczujecie się jak w Las Vegas, grając w kasynie, spróbujecie smaków kuchni z całego świata, a wieczór spędzicie przy muzyce na parkiecie i śpiewaniu karaoke.

REJS KONFERENCYJNY NA BAŁTYKU

Planujesz spotkanie biznesowe, szkolenie pracowników lub konferencję? Pokład statku to świetne miejsce! Odpoczynek od scenerii biurowej i standardowych przestrzeni konferencyjnych to klucz do sukcesu. Widok morza za oknem uspokaja i z pewnością pozwoli wypracować najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Szeroki wybór sal konferencyjnych z widokiem na morze gwarantowany. A wieczorem smaczna kolacja z muzyką na żywo i wiele innych atrakcji oferowanych podczas rejsu!                  

REJSY WYCIECZKOWE PO BAŁTYKU DLA NAUCZYCIELI 

Rejsy po Morzu Bałtyckim to doskonały pomysł na wycieczkę na Dzień Nauczyciela, długi weekend majowy lub czerwcowy. Wspólnie spędzony czas przy smacznych kolacjach i zabawie do białego rana w dyskotece z pewnością pozwoli zregenerować w pełni siły do dalszej pracy, napewno odstresuje i wpłynie pozytywnie na całe grono pedagogiczne. A może po powrocie nauczyciele zabiorą w rejs również swoich uczniów? Przecież podróże kształcą, a młodym ludziom trzeba pokazywać świat.

Niezależnie od tego, jakiego rejsu szukasz dla Twojej firmy, my przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Zgłoś się do nas!