Aktualności

Odkryj DUBAJ - wycieczki dla firm do ZEA

Opublikowano dnia 15.03.2018 09:07

Jesteście gotowi na przygodę w Dubaju? Witajcie na pustyni w super nowoczesnym mieście z najbardziej ekscytującymi atrakcjami na świecie! Odkryj Dubaj z Cortina Travel!

Zimowa Integracja na stoku – Wyjazdy na narty do Włoch

Opublikowano dnia 06.12.2017 15:18

Jeżeli nie macie jeszcze wybranego kierunku na zimowy wyjazd firmowy to zdecydowanie polecamy włoskie Alpy i Dolomity. Wiele pomysłów na firmową integrację na stoku znajdziesz w naszym biurze podróży Cortina Travel!

Firmowe wyjazdy na międzynarodowe targi branżowe

Opublikowano dnia 20.11.2017 14:16

Nadchodzi 2018 rok, a wraz z nim kolejne edycje najważniejszych międzynarodowych targów zagranicznych. Już w styczniu i lutym zapraszamy na modowe wydarzenia w Paryżu (Who`s Next i Premiere Vision) i Mediolanie (Pret-A-Porter) oraz na elektroniczne targi w Las Vegas (CES).

Toskania- wyjazd studyjny

Opublikowano dnia 13.10.2017 12:39

Ostatni tydzień września spędziliśmy na pracowitym wyjeździe studyjnym w Toskanii! Przekonaliśmy się, że Toskania nigdy nie przestanie zaskakiwać, jest i będzie zawsze atrakcyjna na wyjazdy dla firm. Jesteśmy pełni nowych pomysłów na organizację wycieczek do Toskanii...  

 

Europa od kuchni- wycieczki kulinarne dla firm do Włoch, Hiszpanii i Gruzji

Opublikowano dnia 04.10.2017 14:20

Wycieczki tematyczne, a w szczególności wyjazdy kulinarne to najlepszy sposób na integrację zespołu pracowników. Cóż bardziej łączy ludzi jak nie wspólne biesiadowanie! Odkrywanie smaków Włoch, Hiszpanii i ostatnio modnej Gruzji to wciąż temat numer 1 na wyjazdy dla firm.