Odkryj DUBAJ - wycieczki dla firm do ZEA

Opublikowano dnia 15.03.2018 09:07

        

Zjednoczone Emiraty Arabskie ze swoimi ogromnymi ambicjami i zapleczem finansowym,pozwalającym zrealizować najbardziej szalony pomysł, mają szansę stać się krajem z najbardziej ekscytującymi atrakcjami na świecie, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Najbogatszy emirat-miasto to Abu Dhabi, stolica kraju, ale najbardziej rozpoznawalnym jest DUBAJ, ultra nowoczesne, wyjątkowe miasto, które trzeba koniecznie zobaczyć.
Tylko w tym jednym, niesamowitym miejscu na świecie, zobaczymy sztuczne wyspy palmowe i najwyższe na świecie wieżowce o innowacyjnej architekturze na tle tradycyjnych dzielnic, przejedziemy się w pełni zautomatyzowanym bezzałogowym metrem, poczujemy arabską atmosferę na zabytkowych rynkach (soukach) przypraw i złota oraz w trakcie Friday Brunch, dubajskich piątkowych bufetów obiadowych, rozpoczynających weekend, wzniesiemy się w powietrze na najdłuższej tyrolce świata, spędzimy dzień na pustyni, a na koniec odpoczniemy na piaszczystej plaży z kryształową wodą u stóp. I pomyśleć ,ze jeszcze 50 lat temu byli tu tylko pustynni Beduini.
Pomysłów na organizację wycieczek integracyjnych, motywacyjnych i nagrodowych dla firm jest wiele!

Więcej na http://cortinatravel.pl/p/Dubaj-Abu-Dhabi-na-wyjazdy-incentive-dla-firm

DUBAJ na wycieczki tematyczne i wczasy rodzinne

        

Ale Dubaj to też mnóstwo innych atrakcji np.na wycieczki tematyczne. Jeśli są wśród Was miłośnicy ogrodów, to koniecznie powinni odwiedzić nowo otwarty Miracle Garden, pełen cudów ogród na dubajskiej pustyni i Safa park, największy i najpopularniejszy park w Dubaju, zajmujący powierzchnię 64 hektarów, z czego 80% stanowią obszary zielone. Warto też odwiedzić szpital dla sokołów, gdzie można poznać historię polowań i zobaczyć ptaki, które są leczone i rehabilitowane w kraju, w którym do lat 60. XX w. nie było ani jednego szpitala dla ludzi.
Dla najmłodszych, ale też i dla dorosłych, wizyty w największym parku tematycznym na świecie IMG Worlds of Adventure, w kompleksie Dubai Parks and Resort, w Legolandzie i Bollywood to gwarancja udanej zabawy dla wszystkich.
Jednego możemy być pewni – Zjednoczone Emiraty Arabskie nie przestaną nas nigdy zaskakiwać!
Jesteście gotowi na przygodę w Dubaju? Witajcie na pustyni w super nowoczesnym mieście z najbardziej ekscytującymi atrakcjami na świecie!
Odkryj Dubaj z Cortina Travel!