Wycieczka do Dubaju i Abu Dhabi - Ekscytujący Incentive w ZEA dla firm

                

      

Jest takie chyba jedyne miejsce na świecie, gdzie można zjechać z ośnieżonego stoku narciarskiego w środku pustyni, zrobić zakupy na tradycyjnych historycznych bazarach jak i w największych na świecie centrach handlowych. To właśnie DUBAJ, miasto kontrastów i najbardziej rozpoznawalny z 7 emiratów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie wszystko jest NAJ. Selfie z najwyższego budynku świata,gra w polo na wielbłądach, zakupowy raj w największym centrum handlowym świata Dubaj Mall, zjazd miejską „tyrolką", spotkanie „oko w oko” z rekinem, kolacja na pustyni o zachodzie słońca i przejażdżka najszybszym rollercoasterem świata. A do tego wyjątkowy klimat, kultura, sztuka, piaszczyste plaże i ciepłe morze, nocne życie, moda, bezpiecznie i blisko.
To wszystko sprawia, że ZEA, a zwłaszcza DUBAJ i ABU DHABI są idealnym i najbardziej trendy kierunkiem na wyjazd INCENTIVE dla każdej firmy, wyjazd integracyjny, nagrodowy, jak również EVENT korporacyjny, na organizację konferencji, spotkań i uroczystych Gali. Odkryj DUBAJ i ABU DHABI z Cortina Travel! Na pewno nie będzie czasu na nudę! 

 

1 dzień          Warszawa- Dubaj

Zbiórka na lotnisku F.Chopina w Warszawie. Indywidualna odprawa paszportowo-bagażowa
o godz.13:25  przelot do Dubaju w najbardziej luksusowej klasie ekonomicznej liniami Emirates z posiłkami serwowanymi na pokładzie.
o godz.22.05 czasu lokalnego przylot do Dubaju. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

2 dzień   NOWY DUBAJ –ROZMACH i NOWOCZESNOŚĆ - MIASTO REKORDÓW

      

Spotkanie z najnowocześniejszym miastem świata zaczniemy od największej na świecie sztucznej wyspy w kształcie palmy, Palm Jumeirah. Wyspy palmowe to jedna z największych atrakcji Dubaju i znak rozpoznawczy miasta. Palm Jumeirah z prywatnymi rezydencjami, ekskluzywnymi butikami, nadmorskimi promenadami, luksusowymi hotelami, w tym na szczycie palmy ogromnym i najbardziej rozpoznawalnym, legendarnym  hotelem Atlantis, robi niesamowite wrażenie.
Zatrzymamy się na zdjęcia przy słynnym hotelu w kształcie żagla BURJ Al ARAB, wizytówce Dubaju. Wnętrze tego najwyższego na świecie i super luksusowego 7 gw. hotelu można zobaczyć jedynie rezerwując pokój, posiłek w restauracji  lub popołudniową herbatę w BarSkyView.
Ze 124.piętra (wjazd windą tylko w 60 sek.!) najwyższego budynku świata Burj Khalifa, którego wygląd nawiązuje do kwiatu pustyni i architektury islamu , zrobimy wspólne selfie.
Jesteście gotowi na zakupowe szaleństwo w największym centrum handlowym świata Dubaj Mall z 1200 butikami? Oprócz zakupów czeka na Was  150 restauracji, wyjątkowy spektakl multimedialnych fontann, kryty park tematyczny, lodowisko, olbrzymi wodospad i ogromne akwarium z niesamowitą rozrywką dla odważnych - pływanie w klatce wśród rekinów!
Jeśli rekiny nadal nie podniosły Waszego poziomu adrenaliny, można spróbować najmodniejszej obecnie atrakcji Dubajuzjazdu na linie, czyli na najdłuższej miejskiej tyrolce na świecie o długości 1 km, gdzie w 2,5 sec. rozpędzamy się do 60 km oglądając spektakularne widoki. Odważni zaczynają swoją podróż na jednym z wieżowców na wys.170 m, mkną między budynkami i nad luksusowymi jachtami, by swoją „zwariowaną podróż” zakończyć w Dubaj Marina, największej przystani na świecie z jachtami wartymi miliony dolarów i z Princess Tower, najwyższym budynkiem mieszkalnym świata.
Zaskoczeni? Witajcie w Dubaju, gdzie wszystko jest NAJ!
Na zakończenie intensywnego i pełnego wrażeń dnia kolacja w domu rodowitego emiratczyka. W ZEA żyje tylko około 10 % rdzennych mieszkańców Półwyspu Arabskiego, potomków plemion beduińskich, a reszta to ludność napływowa z całego świata. Nasz gospodarz postara się odpowiedzieć na każde zadane przez Was pytanie dotyczące historii jego kraju.

3 dzień    STARY DUBAJ – SPEKTAKL NA WODZIE "LA PERLE"

     

Dzisiaj przeniesiemy się w inny świat, nad Dubai Creek (kanał wodny) do starych zabytkowych dzielnic Deira i Bur Dubaj z panującą prawdziwą arabską atmosferą, wijącymi się uliczkami i pięknymi lokalnymi meczetami. Zobaczymy tutaj portową historię pisaną przez indyjskich i perskich kupców, obowiązkowo przepłyniemy kanał tradycyjną drewnianą abrą oraz będziemy mieli okazję sprawdzić swój talent do targowania na słynnych  Deira Spice Souk (Targ Przypraw ) i Deira Gold Souk (Targ Złota ).

Po południu odwiedzimy największą na świecie złotą ramę do zdjęć, Dubai Frame, najnowszą atrakcję turystyczną Dubaju, składającą  się
z dwóch przezroczystych szklanych 150-metrowych wież połączonych na szczycie 93-metrowym szklanym mostem. Jest to swoista brama między nowym i starym Dubajem, gdzie z jednej strony można podziwiać widoki na starą część miasta, z drugiej panoramę nowoczesnej metropolii.
Na parterze Dubai Frame znajduje się muzeum, które poprzez różne angażujące efekty medialne pokazuje ewolucję Dubaju z małej osady rybackiej w tętniącą życiem metropolię. Kolejną atrakcją  Dubai Frame jest Galeria Przyszłosci Dubaju–wirtualny Dubaj za 50 lat!
Wieczorem wybierzemy się do nowo otwartego teatru La Perle by Dragone na show „nie z tego świata” – wyjątkowy spektakl łączący ducha Dubaju z innowacyjną „wodną sceną”. Niesamowite akrobacje, wodospady, efekty specjalne. Niezapomniane wrażenia gwarantowane! Dla VIPów extra serwis przed spektaklem.

4 Dzień     ABU DHABI – NAJWIĘKSZE ATRAKCJE STOLICY ZEA

     

Cały dzisiejszy dzień spędzimy w Abu Dhabi, jednym z najbogatszych miast świata, największym emiracie w ZEA, supernowoczesnej metropolii i najbardziej zielonym mieście  Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Dla fanów sportów motorowych i miłośników mocnych wrażeń wizyta na słynnym torze Formuły 1 – Yas Marina Circuit, a w parku rozrywki Ferrari World Abu Dhabi przejażdżka najszybszym rollercoasterem świata. W super luksusowym hotelu Emirates Palace wypijemy filiżankę cappuccino posypaną odrobinkami 24.karatowego złota. Opcjonalnie zwiedzanie Louvre Abu Dhabi, gdzie „przeszłość spotyka przyszłość” .
A na zakończenie dnia odwiedzimy największą atrakcję Abu Dhabi, arcydzieło architektury islamskiej, imponujący wielkością i przepychem Wielki Meczet Szejka Zayeda. Wymagany jest odpowiedni dress code. Będzie to dla Pań wyjątkowa okazja do założenia tradycyjnej abai.

5 Dzień    PLAŻOWANIE i PUSTYNNE SAFARI

    

Przedpołudnie to wymarzony czas na odpoczynek na plaży. W Dubaju nie brakuje przepięknych, piaszczystych plaż. Kryształowo czyste i ciepłe wody Zatoki Arabskiej, piasek, błękitne niebo i widok na najwyższy hotel na świecie Burj Al Arab pozwolą na beztroski relaks.
Po południu czeka nas kolejna aktywność, PUSTYNNE SAFARI, jeden z najlepszych off roadów. Zaczniemy od rajdu terenowym autem z napędem  4x4 po wydmach czerwonej pustyni. Wieczór, obfitujący również w wiele atrakcji ,spędzimy w beduińskim obozowisku w głębi  pustyni. Będziemy mieli okazję zapalić shishę, zrobić tatuaż z henny, przejechać się na wielbłądzie, obejrzeć taniec brzucha i taniec ognia. Pustynną przygodę zakończymy kolacją bbq na pustyni przy zachodzie słońca!

 6 dzień    POLO na WIELBŁĄDACH (Camel Polo) – REJS STATKIEM

   

Mieliście kiedyś okazję spróbować gry w polo? Jeśli nie, to właśnie nadarza się taka okazja! Polo, to najstarsza zespołowa gra na świecie, ale żeby było bardziej oryginalnie i oczywiście „NAJ”, bo przecież jesteśmy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, rozegramy mecz polo na wielbłądach! Gwarantujemy doskonałą zabawę integrującą zespół!
Na pożegnalną kolację zapraszamy na tradycyjny arabski statek Dhow. W trakcie 2 godzinnego rejsu po przepięknie oświetlonej nowoczesnej Dubai Marinie będziemy rozkoszować się regionalną kuchnią przy muzyce na żywo. Dla wytrzymałych pożegnanie z Dubajem dyskoteką na plaży Barasti Beach.

7 dzień     Dubaj - Warszawa
Wczesne wykwaterowanie z hotelu (breakfast box) i transfer na lotnisko w Dubaju.
O godz. 08:05 wylot liniami Emirates do Warszawy, o godz.11:20 czasu lokalnego przylot.

**Terminy, ceny i realizacja na indywidualne zamówienia grupowe**