Wzgórza Rzymskie z lotu ptaka

1. Dzień

Przylot do Rzymu, transfer z lotniska do hotelu w Rzymie lub bliskiej okolicy.  Zakwaterowanie, kolacja.
 
 

2. Dzień NORMA

Po śniadaniu przejazd do Normy, miejscowości położonej 400 m npm, wśród ruin  rzymskich z IV w pne. Znakomite położenie pomiedzy wybrzeżem morza Tyrreńskiego a łańcuchem górskim Monti Lepini zapewnia znakomite warunki atmosferyczne dla uprawiania paralotniarstwa przez cały rok. Cały dzień poświęcimy na loty paralotniami. Kolacja w restauracji lokalnej, powrót do hotelu na nocleg.

3. Dzień RZYM 

Rzym - jest stolicą Włoch i miastem o bardzo bogatej historii kształtującej późniejsze losy całej Europy. Rzym to historia cesarstwa, prześladowania chrześcijan ale również i utworzenia Watykanu - miasta papieskiego. Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie  Rzymu: Rzym Antyczny i Barokowy - Kapitol, plac Wenecji, Forum Romanum, Palatyn, Koloseum, Foro Boario (teatr Marcello), kościół Św. Marii In Cosmedin(Usta Prawdy). Najpiękniejsze place i fontanny rzymskie: fontanna di Trevi, pl. Navona, pl. Hiszpański. Czas wolny. Kolacja w restauracji folklorystycznej na Zatybrzu- np. „Da Meo Patacca”. Powrót do hotelu na nocleg.
 

 

4. Dzień RZYM
Po śniadaniu przejazd na zakupy do jednego z dużych znanych outletow, np. do outletu w Valmontone lub Castel Romano, gdzie można “upolować” markowe ubrania znanych projektantów pokazyjnych cenach. Po południu przejazd do Rzymu i czaswolny. Powrót do hotelu na kolacje i nocleg.
 
 

 

 

5. Dzień
Po śniadaniu transfer z hotelu na lotnisko. Powrót do kraju. 

  • W przypadku zakwaterowania w okolicach  Rzymu, np. w Anzio  możemy zaproponować dodatkowo  zwiedzanie Formii, Gaety, Sperlongi.

**Terminy, ceny i realizacja na indywidualne zamówienia grupowe**