Z wizytą w Zagłębiu legendarnych koncernów samochodowych - wycieczka do fabryki Ferrari i muzeum Lamborghini

Region Emilia Romania to zagłębie włoskiej motoryzacji. Tutaj znajdują się fabryki i muzea wielkich sportowych, luksusowych marek: Ferrari, Lamborghini, Maserati, Ducati. Na torach wyścigowych w Modenie, Imoli, Varano regularnie organizowane są rajdy samochodowe o światowej renomie. Dla pasjonatów motoryzacji wybraliśmy najbardziej mityczną markę Formuły 1 - Ferrari i na niej skupiamy się w naszym programie. Emilia Romania słynie również z wybornej kuchni i wyśmienitych produktów lokalnych, takich jak wino Lambrusco, ocet balsamiczny, mortadela, sery i wiele innych produktów.

Fanom motoryzacji i pasjonatom podróży kulinarnych polecamy wycieczkę integracyjną do Włoch do kolebki włoskiej
motoryzacji, gdzie powstają luksusowe sportowe auta m.in. Ferrari i Lamborghini. W programie wspólnej integracji: jazdy testowe, próby szybkości, podnoszący adrenalinę rajd na autodromie w Modenie oraz degustacja wina i lokalnych produktów. To idealny program na wyjazd firmowy!


1 dzień

Witajcie w świecie Ferrari!

Przylot do Bolonii, transfer do wyjątkowego hotelu MARANELLO VILLAGE, w którym dzięki wystrojowi nawiązującemu do legendarnej marki, poczujemy mityczny świat Ferrari. Zakwaterowanie, czas wolny, kolacja w restauracji Paddock.
 
2 dzień

Zwiedzanie Muzeum Ferrari w Maranello


Po śniadaniu udamy się do MUZEUM FERRARI w Maranello, gdzie zobaczymy zarówno najważniejsze na przestrzeni historii firmy, jak też i najnowsze modele aut, wystawę poświęconą Formule 1 oraz dział dedykowany najważniejszemu człowiekowi marki - Enzo Ferrari. Zwiedzimy również fabrykę Ferrari (Factory Tour) w Maranello razem z torem Fiorano, gdzie testowany jest każdy nowy model Ferrari. Lunch w restauracji.

Jazda testowa - test drive Ferrari

Po południu jazdy testowe, czyli TEST DRIVE FERRARI w miasteczku Maranello lub w okolicy (klienci prowadzą wymarzone auta sami w asyście instruktora - wymagane prawo jazdy od co najmniej 3 lat i ukończone 21 lat). Kolacja w restauracji.

 
3 dzień

Muzeum Enzo Ferrari i Test Drive w Modenie

Przed południem pojedziemy do Modeny na zwiedzanie otwartego w 2012 r. Muzeum Enzo Ferrari. Miłośnikom szybkiej jazdy proponujemy TEST DRIVE FERRARI na torze autodromu w Modenie - niepowtarzalna okazja, aby samemu poprowadzić Ferrari na torze pod okiem pilota - instruktora i poczuć się jak prawdziwy rajdowiec.

Degustacja octu balsamicznego, parmezanu i wina Lambrusco

Po rajdowych emocjach tym bardziej docenimy kulinarną część programu. Zabierzemy Państwa do jednej z wytwórni słynnego octu balsamicznego z Modeny, gdzie zapoznamy się z jego cyklem produkcyjnym oraz spróbujemy różnych rodzajów octu balsamicznego w połaczeniu z aperitifem z parmezanem i winem Lambrusco.

Zwiedzanie muzeum Lamborghini

Na zakończenie pasjonujących motoryzacyjnych doświadczeń zwiedzimy Muzeum innej legendarnej marki - LAMBORGHINI w Sant Agata Bolognese. Powrót do hotelu, kolacja.
 
4 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie i transfer na lotnisko w Bolonii.
 
*Terminy, ceny i realizacja na indywidualne zamówienia grupowe*