Montegrappa z lotu ptaka

1. Dzień

Przylot do Wenecji, transfer z lotniska do hotelu w Mogliano Veneto lub Oderzo. Zakwaterowanie, kolacja.

 

2. Dzień         MONTEGRAPPA

Po śniadaniu przejazd do aeroklubu na Montegrappa. Specjalny mikroklimat miejsca pozwala na uprawianie paralotniarstwa przez 300 dni w roku, a znakomite warunki geograficzne pozwalaja na organizację tutaj wielu zawodów sportowych łacznie z mistrzostwami świata w paralotniarstwie. Cały dzień poświęcimy na loty paralotniami. Kolacja w restauracji lokalnej, powrot do hotelu na nocleg.

 

3. Dzień           WENECJA
Po śniadaniu pojedziemy  do romantycznej Wenecji.  Zwiedzanie : Bazyliki Sw.Marka , Wieży Zegarowej, Pałacu Dożów, Mostu Westchnień, Mostu Rialto. Następnie popłyniemy na wyspę Murano, słynącą z wyrobu szkła weneckiego.  Po południu czas wolny. Kolacja w restauracji na wyspie. Powrót do hotelu na  nocleg.

 

 

 

4. Dzień        WERONA - JEZIORO GARDA
Po śniadaniu całodzienna wycieczka do Werony , miasta Romea i Julii. Zwiedzanie Opery rzymskiej, Placu Delle Erbe oraz wizyta pod balkonem Romea i Julli .Następnie pojedziemy nad przepiękne jezioro Garda- największe i najczystsze jezioro Włoch. Dzień zakończymy degustacją win z regionu Bardolino, Valpolicella oraz  Soave np. w winnicy Zeni w  Bardolino. Powrót do hotelu na kolacje i nocleg.

5. Dzień 

Po śniadaniu transfer z hotelu na lotnisko. Powrót do kraju.

**Terminy, ceny i realizacja na indywidualne zamówienia grupowe**