Incentive we Włoszech- wycieczka integracyjna do Rzymu śladami bohaterów powieści Dana Browna „Anioły i Demony”

1. DZIEŃ - PANORAMICZNY OBJAZD RZYMU- STOLICY WŁOCH

Wylot do Rzymu, transfer do hotelu, welcome drink i zakwaterowanie w pokojach. Po południu zapoznamy się z Rzymem- panoramiczny objazd autokarem miasta (Wzgórza Giannicolo, Monte Mario, Aventyn, Circus Maximus, Usta Prawdy). Powrót do hotelu, Kolacja powitalna. Rozpoczęcie programu team buildingu "Anioły i Demony".

Program wyjazdu integracyjnego dla firm: odkrywamy Rzym śladami profesora Langdona

Inspirowani powieściami Dana Browna stworzyliśmy interesujący program wyjazdu integracyjnego dla firm, w którym aktorzy i technologie są wciągnięci do fabuły i odgrywają pierwszoplanowe role w misterium, które zostaje rozwiązane przy pomocy własnej drużyny. Fotografie satelitarne, smsy, informatorzy, negocjujący sprzedaż informacji, mapy i stare książki, tajemnicze obrazy. To wszystko perfekcyjnie współgra z otoczeniem i jego atmosferą, z włączeniem również elementów z życia firmy, aby stworzyć komunikację wewnetrzną. Fabuła przewiduje obecność „wrogów”, którzy będą próbowali „atakować „ uczestników. Program zaczyna się wiadomością, którą dostają uczestnicy i tajemniczym spotkaniem z prof. Langdonem. Działania przewidują wyzwania intelektualne, fizyczne i strategiczne.  
Dla 150 osób przewidzianych jest min. 10 specjalistów i aktorów, wszystko rozgrywa się po angielsku.

Typ działań:

  • orienteering miejski ze zdjęciami satelitarnymi, GPS tracking
  • interakcja z aktorami i zwykłymi przechodniami w celu zebrania informacji
  • wydobycie informacji od podejrzanego typa
  • wyzwania dot. Wiedzy historycznej i kultury
  • zagadki  i wyzwania intelektualno strategiczne
  • użycie kompasu i cyfrowych aparatów fotograficznych
  • obrona przed domniemanymi wrogami, którzy będą usiłowali fotografować uczestników
  • możliwe działania nocne w hotelu z wiadomościami wsuwanymi pod drzwi.

2. DZIEŃ  

Rzym - team building "Anioły i Demony" -  atrakcje Rzymu Antycznego


Po śniadaniu realizacja programu integracyjnego "Anioły i Demony" wg powieści Dana Browna. Program realizowany jest w centrum historycznym Rzymu. Lunch w lokalnej restauracji L`Archeologia. www.larcheologia.it . Po południu zwiedzanie Rzymu Antycznego z przewodnikiem miejscowym: Forum Rzymskie, Koloseum, Kapitol, Pantheon. Powrót do hotelu na krótki odpoczynek. Wieczorem zakończenie eventu "Anioły i Demony" w antycznym kompleksie zabytków Horti Sallustiani, www.horti-sallustiani.it, oraz uroczysta kolacja. Powrót do hotelu.

3. DZIEŃ 

Watykan i Rzym Barokowy- co zobaczymy?


Po śniadaniu zwiedzanie Watykanu z przewodnikiem miejscowym, pl. Sw. Piotra, Bazylika Św. Piotra, Muzea Watykańskie z Kaplicą Sykstyńską. Lunch w lokalnej restauracji. Po południu zwiedzanie Rzymu Barokowego: Plac Navona, Schody Hiszpańskie, kościół St Ivo, Fontanna di Trevi, Plac del Popolo, pl. Wenecji. Powrót do hotelu. Nasz wyjazd integracyjny zakończymy kolacją w restauracji folklorystycznej z muzyką  na Zatybrzu „Da Meo Patacca”, lub w restauracji z dyskoteką w centrum Rzymu - Centraleristotheatro. Powrót do hotelu.

4. DZIEŃ
Wylot z Rzymu

Po śniadaniu transfer na lotnisko, przelot do kraju.

**Terminy, ceny i realizacja na indywidualne zamówienia grupowe**