Wycieczka firmowa - Incentive Travel na Malcie

Malta z bogatą historią, kulturą, pięknymi kolorami i krajobrazami jest coraz częściej wybierana na firmowe wyjazdy motywacyjne i integracyjne. Wyspa zaliczana jest do jednej z najlepiej przygotowanych destynacji na organizację imprez typu MICE (spotkania, incentive, konferencje, wystawy). W programie aktywne zajęcia i gry zespołowe: regaty żeglarskie, rolling geeks, daf truck i wiele innych atrakcji.

1 dzień   

Rejs łodzią "Luzzu" po Wielkim Porcie w Valletta

Przylot do Valletty - stolicy Malty. Przejazd do hotelu. Po zakwaterowaniu transfer do portu, skąd tradycyjną maltańską łodzią „Luzzu” popłyniemy w rejs wzdłuż imponującego portu w Valetta (Grand Harbour). W trakcie rejsu zobaczymy od strony morza tzw. trójmiasto: Cospicua, Vittoriosa i Senglea położone na cyplach w zatoce. Nasz rejs zakończymy kolacją w jednej z restauracji w Birgu, przed którą zacumujemy (na pokładzie każdej łodzi mieszczą się max. 34 osoby) .
Powrót do hotelu na nocleg.

2 dzień      

Co zobaczymy w Valletta?

Dzisiejszy dzień zaczniemy od zwiedzenia stolicy Malty, Valletty zbudowanej przez Joannitów. Zobaczymy m.in. Dolne oraz Górne Ogrody Barracca z pięknymi widokami na port i fort Św.Anioła oraz najważniejsze zabytki wyspy – Katedrę Św.Jana oraz Pałac Wielkiego Mistrza, który był siedzibą Wielkiego Mistrza Zakonu Maltańskiego. Czas wolny na lunch.

Zwiedzanie maltańskiego trójmiasta - wycieczka Rolling Geeks

Po południu odkryjemy w oryginalny sposób widziane już od strony morza maltańskie trójmiasto! Czy kiedykolwiek jechaliście autem ,które do was mówi? Jeśli nie, to czas wypróbować Rolling Geeks! Są to małe samochodziki z napędem elektrycznym, bardzo łatwe w prowadzeniu, wyposażone w system nawigacyjny GPS wskazujący trasę wycieczki i wszystkie jej ważne punkty turystyczne. Każdy będzie mógł się zatrzymać i zaparkować gdziekolwiek będzie chciał. W dwie i pół godziny będzie można zwiedzić trzy z najbogatszych pod względem historii miast na Malcie: Birgu (Vittoriosa), Isla (Senglea), Bormla (Cospicua) oraz otaczające je wsie. Z pewnością będzie zabawnie i komfortowo! Kolacja w jednej z restauracji w maltańskim trójmieście. Transfer powrotny do hotelu na nocleg.

3 dzień

Co warto zobaczyć na Gozo?

Na piękną wyspę Gozo popłyniemy katamaranem lub szkunerem wprost spod naszego hotelu. Gozo nazywana jest też wyspą nimfy Kalypso, gdzie legendarna piękna nimfa miała w jednej z grot więzić przez siedem lat Odyseusza wracającego z wojny trojańskiej. Gozo poznamy poruszając się po wyspie jeepami. Trasa naszej wycieczki to m.in.: sławne niebieskie oko czyli skalny łuk wyrastający wprost z morza, świątynia Ggantija, najstarsza świątynia archipelagu i jedna z najstarszych wolno stojących budowli na świecie, groty Kalipso, saliny czyli wykute w skalistym nabrzeżu baseny, w których odparowuje się sól oraz inne zapierające dech w piersiach miejsca warte odwiedzenia! Oczywiście będziemy też mieli czas na chwilę relaksu nad morzem i na zakupy, ponieważ Gozo słynie z wyrobu materiałów wełnianych i ręcznie robionej koronki. Po drodze zatrzymamy się w bajkowej wiosce Popeye Village, gdzie można zobaczyć scenografię do serii komiksów pt „Popeye” powstałą pod koniec lat 70.
Rejs powrotny do hotelu, kolacja, nocleg.

4 dzień   

Team building - regaty żeglarskie

Dzisiejsze przedpołudnie spędzimy bardzo aktywnie na wspólnych zawodach. Po krótkim szkoleniu przez instruktora weźmiemy udział w regatach żeglarskich (każda łódź mieści max. 6 osób). Wygrany zespół otrzyma nagrodę niespodziankę! Po dopłynięciu do niebieskiej laguny czas wolny na relaks i pływanie. Powrót na metę, czas na lunch i transfer powrotny do hotelu.

Maltańska kolacja integracyjna

Wieczorem wybierzemy się na typowo maltańską kolację do restauracji promującej kulinarne tradycje Malty. 400 - letni budynek restauracji był kiedyś fabryką, gdzie mielono ziarno na chleb. Po kolacji transfer powrotny do hotelu.

5 dzień          

Team building - "ćwiczenia wojskowe" na Malcie

Dziś dzień wyzwań i podwyższonej adrenaliny. Będzie to przygoda daf trucks 4 x 4 (max. 8 osób w jednym samochodzie) z kierowcą ubranym w mundur wojskowy. Pojedziemy w ciekawe historyczne miejsca, odwiedzimy wieże strażnicze i muzea oraz sami doświadczymy wszechstronnych ćwiczeń wojskowych i innych pełnych adrenaliny działań armii wojskowej. Działania te możemy oczywiście indywidualnie dopasować do oczekiwań klienta.

Na zakończenie kolacja pożegnalna w jednym z najbardziej popularnych klubów i restauracji na wyspie. Transfer powrotny do hotelu.


6 dzień  
Transfer na lotnisko. Odlot do Polski.

*Terminy, ceny i realizacja na indywidualne zamówienia grupowe*