Rafting w Hiszpanii na rzece Noguera Pallaresa na wyjazd firmowy

Jeżeli marzy się Wam prawdziwie „męska” przygoda z dużymi emocjami i skokiem adrenaliny, to na pewno spodoba Wam się nasz pomysł na firmowy wyjazd integracyjny do Hiszpanii. W programie spływ górską rzeką Noguera Pallaresa w Pirenejach, zwiedzanie stadionu Camp Nou, bajkowa Barcelona zwiedzana na segwayu, warsztaty przygotowania wina Cavy i wiele innych atrakcji.

Rafting w Hiszpanii – spływ górski w Pirenejach dla aktywnych

Rafting, jako forma aktywności, jest doskonałym pomysłem na sportową rywalizację, integrację i naukę pracy zespołowej, polecanym na wyjazdy firmowe. W wielu krajach Europy można zorganizować spływy spienionymi rzekami górskimi. Wybraliśmy Hiszpanię, a w
niej rzekę Noguera Pallaresa, ponieważ jest jedną z najbardziej ekstremalnych rzek na świecie. Sezon trwa tu cały rok, ale najlepsze miesiące na rafting, to maj i czerwiec, czyli czas topienia się lodów. Rzeka jest doskonała zarówno dla profesjonalistów, jak i dla amatorów raftingu i jest to najpopularniejsza rzeka do spływu w Pirenejach.

1. dzień
Przylot. Zakwaterowanie w hotelu w Barcelonie/okolice. Kolacja w hotelu.

2. dzień

Zwiedzanie Barcelony na segwayach

Najpiękniejsze miejsca w Barcelonie takie jak Katedra Sagrada Familia, słynny deptak La Rambla, zielony park Ciutadella, dzielnica Barri Gotic, historyczny Port Vell zwiedzimy w sposób niestandardowy, czyli na segwayach. Ta bezpieczna i ciekawa alternatywa odkrywania miasta jest również doskonałą zabawą integrującą grupę.

Wycieczka na stadion Camp Nou

Z pewnością są wśród Was fani klubu piłkarskiego FC Barcelona. Po południu zwiedzimy klubowy stadion Camp Nou, legendarny stadion Europy, na którym grają największe gwiazdy piłki nożnej, w tym Leo Messi. Zaczniemy od wizyty w interaktywnym muzeum, gdzie poznamy historię klubu, stadionu, a nawet całego regionu Katalonia. W muzeum zobaczymy m.in. historyczne pamiątki i puchary katalońskiego klubu. Następnie wejdziemy na trybuny, a nawet do klubowej szatni piłkarzy. Przez murawę dojdziemy do ostatniego miejsca dzisiejszej wycieczki, czyli klubowego sklepu z pamiątkami FC Botiga Megastore.

Kolacja z flamenco show  

Wieczorem zabierzemy Was do wyjątkowego miejsca w Barcelonie, które swoim klimatem wraz z pokazem tańca flamenco wprowadza niesamowitą atmosferę. Flamenco jest ściśle związane z folklorem andaluzyjskich Romów, ale stało się wizytówką całej Hiszpanii. Muzyka, taniec, śpiew, oryginalny strój tworzą unikatowy spektakl. A kolacja w trakcie spektaklu będzie podróżą przez najlepsze smaki kuchni hiszpańskiej. Powrót do hotelu.

3. dzień

Rafting na rzece Noguera Pallaresa w Hiszpanii

Przed nami główny cel wyjazdu - rafting! Aby spływ był bezpieczny, zostaniemy przeszkoleni i zaopatrzeni w kamizelki, kaski i pagaje (wiosła do tratwy raftingowej). Co nas czeka? Wielkie fale, zimna woda i rwący nurt, który jest tak samo wymagający przez całą 25-kilometrową, długość rzeki. W zależności od warunków na rzece jest to ciągła walka z żywiołami. Szykujcie się więc na niezapomnianą przygodę! Po spływie i spaleniu kalorii zapraszamy na hiszpański lunch z przekąskami tapas, a następnie na warsztaty robienia wina Cavy.

Hiszpańska Cava – wino musujące – warsztaty

Cava jest hiszpańskim winem musującym, wytwarzanym z wykorzystaniem metody szampańskiej z regionalnych hiszpańskich odmian winogron. 95 % wina Cava produkuje się w Katalonii, w regionie Penedes, który będziemy mieli okazję odwiedzić, wracając ze spływu pełnego wrażeń. W Katalonii wino musujące Cava towarzyszy nam na każdym kroku, więc czas najwyższy odkryć tajniki jego produkcji. Zatrzymamy się w lokalnej winnicy i weźmiemy udział w warsztatach przygotowywania własnej butelki Cavy. Jest to przy okazji świetna zabawa integrująca zespół.
Na zakończenie pełnego wrażeń dnia kolacja w nadmorskiej restauracji słynącej z ryb i owoców morza. Smaczna atrakcja
dla miłośników kuchni hiszpańskiej. Powrót do hotelu.

4. dzień

Zawody sportowe – team building w Barcelonie

Przed nami dzień sportowych wyzwań do wyboru w zależności od pogody/sezonu, wieku i wielkości grupy.
Co proponujemy ?
- Regaty żeglarskie u wybrzeży Barcelony, które pozwolą odkryć duch żeglarstwa i rywalizacji w zespole. Podziwianie Barcelony od strony morza gratis!
- Zespołowe gry plażowe jak np. siatkówka
- Stand up paddle boarding, który cieszy się wielką popularnością. Jest to sport polegający na pływaniu na desce przy użyciu wiosła.
Został zapoczątkowany przez instruktorów surfingu z Hawajów, a dziś jest ciekawym sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu  i sportową rywalizację. Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody!
Powrót na kolację pożegnalną do restauracji, z której roztacza się piękny widok na Barcelonę.

5. dzień
Transfer na lotnisko. Odprawa biletowo – bagażowa. Odlot do kraju.

*Terminy, ceny i realizacja na indywidualne zamówienia grupowe*