Rafting w Hiszpanii

1 .DZIEŃ

Zbiórka na lotnisku Okęcie w Warszawie o godz. …., przelot samolotem linii Wizzair lub LOT  do  Barcelony, przylot  na lotnisko w  Barcelonie lub Gironie, o godz. …, transfer do hotelu np.: „ TOP Amaika” 4 * w Calella De Mar. Zakwaterowanie, czas wolny, kolacja.
 

2. DZIEŃ BARCELONA
Po śniadaniu przejazd do Barcelony na zwiedzanie miasta : Sagrada Familia ( symbol miasta), Pałac Królewski, La Rambla (słynny deptak),  La Boqueria ( XIX wieczna kryta hala targowa), Pomnik Kolumba, Port Vell, Park Guell etc.,Wieczorem kolacja z pokazem tańca flamenco, Powrót  do hotelu.
 
 

3. DZIEŃ RAFTING

Po wczesnym śniadaniu przejazd do miejscowości SORT, gdzie znajduje się centrum sportów wodnych. Tutaj na rzece Noguera Pallaresa o długości 146 km odbywać się będzie rafting, ( czas spływu ok. 3 godz.), Po  spływie czas na lunch, powrót do hotelu w godzinach wieczornych, Kolacja.
 
4. DZIEŃ
Po śniadaniu czas wolny do dyspozycji grupy np.:

  • pół dnia   konferencja plus czas wolny popołudniu lub
  • pół dnia konferencja plus opcjonalnie półdniowa  wycieczka do Monserrat lub do Barcelony lub do Girony, kolacja w hotelu


 

5. DZIEŃ
Po śniadaniu  wykwaterowanie z hotelu i przejazd na lotnisko w Barcelonie  lub w Gironie, odprawa bagażowa, odlot do Warszawy o godz…., przylot do Warszawy.

**Terminy, ceny i realizacja na indywidualne zamówienia grupowe**