Rzym - Nocne Życie Metropolii

1. DZIEŃ
Przelot do Rzymu, transfer autokarem z Fiumicino do centrum. Krótki objazd Rzymu ( np. Circo Massimo, Usta Prawdy ), przyjazd do hotelu, zakwaterowanie. Godz 20.00-20.30  transfer do restauracji folklorystycznej DA MEO PATACCA na Zatybrzu. Restauracja jest bardzo znana i jedyna w swoim rodzaju . W przypadku bardzo dobrej pogody  restauracja organizuje  kolacje dla wszystkich na Piazza dei Mercanti . Kolacja z muzyka na żywo. Powrót do hotelu około godz 23-24.00.
 
 

2. DZIEŃ
Po śniadaniu transfer do Watykanu, zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra i Muzeów Watykańskich, lekki lunch np. w restauracji w pobliżu Placu Sw Piotra VENERINA, po lunchu cd zwiedzania Rzym Barokowy - najpiekniejsze  Place i Fontanny rzymskie: Plac Navony, Plac Hiszpanski ze slynnymi schodami, Fontanna di Trevi   (rozslawiona prze film Felliniego Dolce Vita z Anitą Ekberg). Powrot do hotelu.   
Godz  20.30  transfer  do restauracji - teatru w poblizu Piazza Venezia. Kolacja ze spektaklem: przedstawienie obejmuje przegląd muzyczny od lat 20  do 80 w wykonaniu 7/8 piosenkarzy i tancerzy. Około godz 23.30-24.00  transfer do hotelu. Klienci mogą tez indywidualnie  pozostać w restauracji na dyskotece po kolacji.
 

 

 

 

 

3. DZIEŃ

Po śniadaniu  zwiedzanie Rzymu z przewodnikiem miejscowym - Rzym Antyczny: Kapitol, Koloseum, Forum Romanum, Panteon, Teatr Marcello, przejazd na lekki lunch do restauracji przy najstarszej rzymskiej drodze konsularnej via Appia Antica  L’Archeologia , po lunchu czas wolny. Powrot  do hotelu, okolo godz  20.30 transfer  na kolacje do  restauracji .  Po kolacji transfer  do KLUBU NOCNEGO  - proponujemy do wyboru spośród najlepszych i najbardziej ekskluzywnych nocnych klubów Rzymu: Boeme - piękny lokal w stylu rokoko/chic, znajdujący się w Centrum miasta na piazza Fiume, wnętrza glamour/chic z wyposażeniem w stylu neo - barokowym. Lub Micca Club - atmosfera lat ’50 połączona z rozwiązaniami  design w  zabytkowym lokalu old industrial z wysokimi łukami, niektóre z cegły. Micca Club słynie z tego, że jest rzymską sceną burleski, oprócz cotygodniowych zabawnych spektakli  Burlesque/cabaret, ma w swoich wnętrzach również rzymska szkołę burleski. Idealne rozwiązanie na wieczór rozrywki z odrobina ekstrawagancji. Klub nocny na wyłączność grupy przy minimum 150 - 200 osobach. Około godz 03.30 rano powrot do hotelu.

 4. DZIEŃ
Śniadanie, czas wolny na zakupy (w zależności od godziny lotu),  transfer  na lotnisko Fiumicino. Wylot do kraju.

Zakończenie wycieczki.

**Terminy, ceny i realizacja na indywidualne zamówienia grupowe**