Rozrywkowy wyjazd integracyjny do Rzymu - nocne życie metropolii

Rzym odkryje przed nami nie tylko piękne zabytki i historię, ale również swoje nocne oblicze. W trakcie rozrywkowego wyjazdu integracyjnego do Rzymu zobaczymy jak bawią się nocą prawdziwi Rzymianie, odwiedzimy najlepsze restauracje, potańczymy w najpopularniejszych klubach, z odrobiną ekscytacji zobaczymy burleska show, a na koniec wzniesiemy toast włoskim prosecco za udaną zabawę w Wiecznym Mieście. Podświetlone zabytki, cichy gwar ulicy, restauracje pełne ludzi i unoszący się zapach kuchni włoskiej oraz bary, restauracje i dyskoteki otwarte do białego rana to najlepsza rekomendacja nocnego życia w Wiecznym Mieście.

1. DZIEŃ 

Kolacja integracyjna na Zatybrzu

Przelot do Rzymu, transfer autokarem z Fiumicino do centrum. Krótki objazd Rzymu (np. Circo Massimo, Usta Prawdy), przyjazd do hotelu, zakwaterowanie. Transfer na kolację z muzyką na żywo i winem do restauracji folklorystycznej Da Meo Patacca na Zatybrzu. Dzielnica Zatybrze, to najstarsza część Rzymu, gdzie znajdziemy najlepsze trattorie i restauracje. Zatybrze jest mekką dla wielbicieli włoskiej kuchni.  Powrót do hotelu.

2. DZIEŃ

Zwiedzanie Watykanu i Rzymu Barokowego

Po śniadaniu transfer do Watykanu na zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra i Muzeów Watykańskich, lekki lunch w restauracji w pobliżu Placu Św. Piotra, po lunchu ciąg dalszy zwiedzania Rzymu Barokowego - najpiękniejsze place i fontanny: Plac Navony, Plac Hiszpański ze słynnymi schodami, Fontanna di Trevi rozsławiona prze film Felliniego Dolce Vita z Anitą Ekberg. Powrót do hotelu. Transfer do restauracji - teatru w pobliżu Piazza Venezia.

Kolacja ze spektaklem i zabawa w dyskotece

Kolacja i przedstawienie oferujące przegląd muzyczny od lat 20 do '80 w wykonaniu piosenkarzy i tancerzy. Transfer powrotny do hotelu. Klienci mogą również indywidualnie pozostać w restauracji na dyskotece tuż po kolacji.
 

3. DZIEŃ

Zwiedzanie Rzymu Antycznego

Po śniadaniu zwiedzanie Rzymu z przewodnikiem miejscowym - Rzym Antyczny: Kapitol, Koloseum, Forum Romanum, Panteon, Teatr Marcello, przejazd na lekki lunch do restauracji przy najstarszej rzymskiej drodze konsularnej via Appia Antica, po lunchu czas wolny. Powrót do hotelu, transfer na kolacje do restauracji.

Zabawa w rzymskim klubie nocnym

Po kolacji transfer do KLUBU NOCNEGO - proponujemy do wyboru spośród najlepszych i najbardziej ekskluzywnych nocnych klubów Rzymu: Boeme - piękny lokal w stylu rokoko/chic, znajdujący się w centrum miasta, wnętrza glamour/chic z wyposażeniem w stylu neo - barokowym lub Micca Club - atmosfera lat ’50 połączona z rozwiązaniami design w zabytkowym lokalu old industrial z wysokimi łukami, niektóre z cegły. Micca Club słynie z tego, że jest rzymską sceną burleski, oprócz cotygodniowych zabawnych spektakli  burlesque/cabaret, ma w swoich wnętrzach również rzymską szkołę burleski. Idealne rozwiązanie na wieczór rozrywki z odrobiną ekstrawagancji. Około godz 03.30 rano powrot do hotelu.

 4. DZIEŃ
Śniadanie, czas wolny na zakupy (w zależności od godziny lotu), transfer na lotnisko Fiumicino. Wylot do kraju.

*Terminy, ceny i realizacja na indywidualne zamówienia grupowe*