Rzymska Przygoda - Aktywny Weekend/ Wyjazd Firmowy

1 DZIEŃ  Warszawa - RZYM

Przylot do Rzymu , transfer do hotelu, zakwaterowanie i lunch. Po południu krótka panoramiczna wycieczka autokarem po Wiecznym Mieście. A wieczorem pojedziemy na kolacje powitalną z muzyka na żywo do malowniczej dzielnicy Rzymu Zatybrze  w tradycyjnej  folkorystycznej restauracji DA MEO PATACCA. Restauracja jest bardzo znana i gwarantuje dobrą rzymską kuchnię oraz dobrą zabawę. Po kolacji transfer do hotelu.

2 DZIEŃ WATYKAN – RZYM ANTYCZNY – ROMA BY NIGHT
Rano zwiedzimy Muzea Watykańskie ze słynną Kaplicą Sykstyńską dzieła Michała Anioła ,miejscem konklawe i wyboru papieży oraz Bazylikę św. Piotra z grobem Jana Pawła II. Czas na lunch. Po południu zapoznamy się z głównymi zabytkami Rzymu  Antycznego: zobaczymy Koloseum – symbol cesarskiego Rzymu i Forum Romanum  u stóp Kapitolu i Palatynu , które było centrum  politycznego i towarzyskiego zycia  starożytnego Rzymu , Kapitol  , Fori Imperiali , Panteon - swiatynię wszystkich bogów.Po tak intensywnym dniu  kolacja w hotelu , krotki odpoczynek    i  późnym wieczorem rozrywka z odrobiną ekstrawagancji w Micca Club, który jest rzymską sceną burleski. Powrót do hotelu na nocleg.

3 DZIEŃ RZYM NA ROWERACH i LEKCJA KUCHNI WŁOSKIEJ
Przed południem, dla miłośników dwóch kółek, zwiedzanie Rzymu na rowerach, co pozwoli nam zobaczyc historyczne centrum w nietypowy sposób. Początek trasy przy Kwirynale - najwyższym z siedmiu wzgórz rzymskich ,gdzie obecnie mieści się pałac Prezydenta Republiki Włoch , następnie : barokowa Fontanna di Trevi, kościół Sw.Trojcy na szczycie schodów hiszpańskich, Plac del Popolo , Via Del Corso- ulica z luksusowymi butikami, Plac Navona z trzema fontannami, Campo de Fiori, Panteon- światynia wszystkich bogów, dawne żydowskie getto na brzegach Tybru, Kapitol z pomnikiem Marka Aureliusza. Nasza rowerową przygodę zakończymy przy Koloseum- amfiteatrze Flawiuszy ,gdzie odbywały się walki gladiatorów i mordowano pierwszych chrześcijan. Po aktywnym zwiedzaniu  zasłużony  lunch, powrot do hotelu i czas wolny  . 
A wieczorem udamy się na lekcje gotowania z rodowitym Włochem- szefem kuchni . Poznamy tajniki znanej na całym świecie   kuchni włoskiej. Nauczymy się gotować potrawy, które są wizytówką słonecznej Italii. Na koniec kursu potrawy przez nas ugotowane wspólnie skosztujemy. Powrót  do hotelu.
 
 4 DZIEŃ OUTLET – CASTELGANDOLFO/TIVOLI – REJS PO TYBRZE 
 
 W tym dniu przygotowaliśmy 2 propozycje  do wyboru:
 
I. OUTLET – CASTELGANDOLFO-  REJS PO TYBRZE
Poranne zakupy we włoskim  Outlecie „Valmontone”   w okolicach Rzymu, który oferuje szeroki wachlarz najsłynniejszych modowych marek, takich jak: Giorgio Armani, Calvin Klein , Valentino, Benetton itp.  Każdy miłośnik zakupów znajdzie tutaj coś dla siebie . Outlet organizuje wiele promocji, równiez poza sezonowymi wyprzedażami .
Nastepnie odwiedzimy malownicze miasteczko Castelgandolfo położone nad jeziorem Albano ,znane powszechnie jako letnia rezydencja papieży, czas na lunch , transfer do Rzymu,  czas wolny .
Wieczorem  rejs statkiem po Tybrze z kolacją na pokładzie . Rzym nocą z pokładu statku i smaczna kolacja tworzą magiczna atmosferę . Będzie to nasze pożegnanie z Wiecznym Miastem .   
 
II. TIVOLI ( Villa D’Este ) - OUTLET - REJS PO TYBRZE
Wizyta w Tivoli, krainie fontann i ogrodów. Zrelaksujemy się w Villi D’este wśród zabytków starożytności, pięknych ogrodów i fontann, czas na lunch.  Następnie czas na zakupy we włoskim Outlecie „Valmontone” w okolicach Rzymu, który oferuje  szeroki wachlarz najsłynniejszych modowych marek, takich jak: Giorgio Armani, Calvin Klein , Valentino, Benetton itd. Każdy miłośnik zakupów znajdzie tutaj coś dla siebie . Outlet organizuje wiele promocji, równiez poza sezonowymi wyprzedażami. Powrót do Rzymu. Wieczorem rejs statkiem po Tybrze z kolacją na pokładzie . Rzym nocą z pokładu statku i smaczna kolacja tworzą magiczna atmosferę. Będzie to nasze pożegnanie  z Wiecznym Miastem .

5 DZIEŃ  Rzym -  Warszawa 
Transfer  na lotnisko, odlot do Polski
**zakończenie wycieczki**

**Terminy, ceny i realizacja na indywidualne zamówienia grupowe**