Aktywny weekend w Rzymie na wyjazd firmowy do Włoch

Tak zwiedzanego Wiecznego Miasta nie da się zapomnieć! Miłośnikom dwóch kólek proponujemy zwiedzanie Rzymu na rowerach, pasjonatom kuchni włoskiej wspólną lekcję gotowania, dla lubiących zakupy wizytę w znanym outlecie, amatorom rozrywki burleska show w jednym z nocnych rzymskich klubów. Wśród naszych propozycji na aktywny wyjazd firmowy każdy znajdzie coś dla siebie.

1 dzień

Panoramiczny objazd Rzymu i kolacja integracyjna na Zatybrzu

Przylot do Rzymu, transfer do hotelu, zakwaterowanie i lunch. Po południu krótka panoramiczna wycieczka autokarem po Wiecznym Mieście. Weczorem pojedziemy do malowniczej dzielnicy Rzymu Zatybrze na kolacje powitalną z muzyką na żywo w tradycyjnej,  folkorystycznej restauracji Da Meo Patacca. Restauracja jest bardzo znana i gwarantuje wyśmienitą rzymską kuchnię oraz dobrą zabawę. Po kolacji transfer do hotelu.

2 dzień

Zwiedzanie Watykanu i Rzymu Antycznego


Rano zwiedzimy Muzea Watykańskie ze słynną Kaplicą Sykstyńską dzieła Michała Anioła, miejscem konklawe i wyboru papieży oraz Bazylikę św. Piotra z grobem Jana Pawła II. Czas na lunch. Po południu zapoznamy się z głównymi zabytkami Rzymu Antycznego: zobaczymy Koloseum – symbol cesarskiego Rzymu i Forum Romanum u stóp Kapitolu i Palatynu, które było centrum politycznego i towarzyskiego życia starożytnego Rzymu, Kapitol, Fori Imperiali, Panteon - światynię wszystkich bogów.

Burleska Show

                                     

Po tak intensywnym dniu kolacja w hotelu i krótki odpoczynek. Późnym wieczorem rozrywka z odrobiną ekstrawagancji w Micca Club, który jest szkołą i rzymską sceną burleski. Burleska jako forma teatralna pojawiła się w II połowie XIX wieku w Stanach Zjednoczonych, a dopiero w XX wieku została wzbogacona o striptiz. Powrót do hotelu na nocleg.

3 dzień

Rzym aktywnie - wycieczka rowerowa

Przed południem, dla miłośników dwóch kółek, zwiedzanie Rzymu na rowerach, co pozwoli nam zobaczyć historyczne centrum w nietypowy sposób. Początek trasy przy Kwirynale - najwyższym z siedmiu wzgórz rzymskich, gdzie obecnie mieści się pałac Prezydenta Republiki Włoch, następnie: barokowa Fontanna di Trevi, kościół Św.Trójcy na szczycie schodów hiszpańskich, Plac del Popolo, Via Del Corso - ulica z luksusowymi butikami, Plac Navona z trzema fontannami, Campo de Fiori, Panteon - świątynia wszystkich bogów, dawne żydowskie getto na brzegach Tybru, Kapitol z pomnikiem Marka Aureliusza. Nasza rowerową przygodę zakończymy przy Koloseum- amfiteatrze Flawiuszy, gdzie odbywały się walki gladiatorów i mordowano pierwszych chrześcijan. Po aktywnym zwiedzaniu zasłużony lunch, powrot do hotelu i czas wolny.

Lekcja gotowania kuchni włoskiej

A wieczorem lekcja gotowania z rodowitym Włochem - szefem kuchni. Poznamy tajniki znanej na całym świecie kuchni włoskiej. Nauczymy się gotować potrawy, które są wizytówką słonecznej Italii. Na koniec kursu potrawy przez nas ugotowane wspólnie skosztujemy. Powrót do hotelu.
 
 4 dzień

Propozycje innych atrakcji na wyjazd firmowy do Rzymu:
 

I. ZAKUPY W OUTLET – CASTELGANDOLFO -  REJS PO TYBRZE
Poranne zakupy we włoskim Outlecie „Valmontone” w okolicach Rzymu, który oferuje szeroki wachlarz najsłynniejszych modowych marek, takich jak: Giorgio Armani, Calvin Klein, Valentino, Benetton itp. Każdy miłośnik zakupów znajdzie tutaj coś dla siebie. Outlet organizuje wiele promocji, równiez poza sezonowymi wyprzedażami.
Nastepnie odwiedzimy malownicze miasteczko Castelgandolfo położone nad jeziorem Albano ,znane powszechnie jako letnia rezydencja papieży, czas na lunch, transfer do Rzymu, czas wolny. Wieczorem rejs statkiem po Tybrze z kolacją na pokładzie. Rzym nocą z pokładu statku i smaczna kolacja tworzą magiczna atmosferę. Będzie to nasze pożegnanie z Wiecznym Miastem.   
 
II. TIVOLI ( Villa D’Este ) - ZAKUPY W OUTLET - REJS PO TYBRZE
Wizyta w Tivoli, krainie fontann i ogrodów. Zrelaksujemy się w Villi D’este wśród zabytków starożytności, pięknych ogrodów i fontann, czas na lunch. Następnie czas na zakupy we włoskim outlecie „Valmontone” w okolicach Rzymu, który oferuje szeroki wachlarz najsłynniejszych modowych marek, takich jak: Giorgio Armani, Calvin Klein, Valentino, Benetton itd. Każdy miłośnik zakupów znajdzie tutaj coś dla siebie. Outlet organizuje wiele promocji, również poza sezonowymi wyprzedażami. Powrót do Rzymu. Wieczorem rejs statkiem po Tybrze z kolacją na pokładzie. Rzym nocą z pokładu statku i smaczna kolacja tworzą magiczną atmosferę. Będzie to nasze pożegnanie z Wiecznym Miastem.

5 dzień  Rzym -  Warszawa 
Transfer  na lotnisko, odlot do Polski

*Terminy, ceny i realizacja na indywidualne zamówienia grupowe*