Włochy - wycieczki integracyjne dla firm|Team building w Rzymie

Szukasz niebanalnej propozycji na wyjazd incentive dla Twojej firmy? Właśnie ten program jest dla Ciebie! Wystarczą tylko 2 godziny samolotem do Rzymu, a zabawa i adrenalina w trakcie gier miejskich (team building) w gladiatorów i templariuszy oraz gier outdoor na świeżym powietrzu gwarantowana!

1 dzień     

Pierwsze spotkanie z Rzymem - panoramiczny objazd miasta

O godz... zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie, indywidualna odprawa biletowo-bagażowa,
O godz...  odlot do Rzymu, przylot o godz... Przed przyjazdem do hotelu proponujemy pierwsze spotkanie z Rzymem w formie panoramicznego objazdu miasta autokarem z pilotem w trakcie, którego zobaczymy: Bazylikę Św. Pawła za murami, jedną z najstarszych bazylik papieskich założoną przez cesarza Konstantyna, miejsce pochówku świętego Pawła Apostoła oraz Circo Massimo - najstarszy i największy cyrk starożytnego Rzymu. Zatrzymamy się także przy legendarnych Ustach Prawdy znajdujących się w przedsionku Bazyliki Santa Maria in Cosmedin. Usta Prawdy według średniowiecznej legendy pełniły funkcję wykrywacza kłamstw - po włożeniu dłoni w usta miały się one zamykać odgryzając kończynę, gdy osoba mówiła nieprawdę. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg w hotelu.

2 dzień     

Gry miejskie - team building w Rzymie

Dzień zaczniemy od teoretycznego przygotowania do popołudniowej gry miejskiej czyli od zwiedzania z przewodnikiem Rzymu Antycznego: Forum Romanum u stóp Kapitolu i Palatynu (tylko z zewnątrz), które było centrum politycznego i towarzyskiego życia starożytnego Rzymu, Panteon - świątynię wszystkich bogów, Fori Imperiali oraz Koloseum – symbol cesarskiego Rzymu (tylko z zewnątrz). Po krótkiej przerwie na lunch popołudnie poświęcimy na jedną z proponowanych gier miejskich w Rzymie:

  • Gra miejska GLADIATORZY

Chcecie cofnąć się w czasie i przeżyć ponadczasową magię minionej epoki? Dzięki tej świetnej zabawie w gladiatorów w Rzymie z pewnością jest to możliwe! Ubrani, jak starożytni Rzymianie i gladiatorzy weźmiemy udział w różnych grach i zabawach, w których ceni się pomysłowość i zwinność. Odkryjemy tradycje miasta i ludzi, którzy stali się częścią historii świata. Odwiedzimy także typowe miejsca starożytnego Rzymu. Czas trwania: 3-5 h

  • Gra miejska SKARB TEMPLARIUSZY

To team building oparty na tajemnicy i strategii. W trakcie zabawy do znalezienia jest sekretny kod, bez którego nie można otworzyć sławnej szkatułki z ukrytymi współrzędnymi położenia Świętego Graala. Grupa podzielona na mniejsze zespoły będzie rozwiązywać zagadki, podejmować wyzwania i przemieszczać się z jednego punktu miasta do kolejnego w celu odkrycia położenia Świętego Graala -  kielicha, z którego podczas Ostatniej Wieczerzy pił Jezus Chrystus. To najbardziej tajemnicze poszukiwanie skarbu, w jakim będziecie mieli okazję uczestniczyć! Czas trwania: 3-4 h

Powrót do hotelu. Atrakcją wieczoru będzie integracyjna kolacja z muzyką na żywo i winem w folklorystycznej restauracji na Zatybrzu, kulinarnym zagłębiu Rzymu.

3 dzień      

Gry outdoor na świeżym powietrzu

Dzień zaczniemy aktywnie na grach zespołowych na wolnym powietrzu. Zaangażowanie, konkurencja między zespołami, możliwość sprawdzenia się indywidualnie i grupowo, akcja, duch zespołu w zielonym plenerze okolic Rzymu to coś czego nigdy się nie zapomina! Gry terenowe to kwintesencja firmowej integracji! Czas trwania: 3-5 h

Zwiedzanie Rzymu Barokowego

Popołudniu zrelaksujemy się zwiedzając Rzym Barokowy czyli najpiękniejsze place i fontanny oraz najbardziej znane ulice: Plac Hiszpański ze słynnymi schodami, Plac Navony z fontanną 4 Rzek, Fontannę di Trevi rozsławioną przez film Felliniego Dolce Vita z Anitą Ekberg, via del Corso - centralną ulicę Rzymu z barokowymi kamienicami, via Condotti z luksusowymi butikami takich marek jak Gucci, Armani, Valentino, Prada. Przy via Condotti znajduje się też słynna Caffe Greco, powstała w 1760 r. gdzie bywali m.in. Mickiewicz, Słowacki, Norwid i Sienkiewicz.

Nasz Incentive w Rzymie zakończymy wspólną kolacją i zabawą w rzymskiej dyskotece.

4 dzień    Rzym - Warszawa

Po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu transfer na lotnisko. Odlot do Warszawy.

*Terminy, ceny i realizacja na indywidualne zamówienia grupowe*