Incentive Travel-team building w Rzymie

Szukasz niebanalnej propozycji na wyjazd incentive dla twojej firmy? Właśnie ten program jest dla Ciebie! Wystarczą tylko 2 godz. samolotem do Rzymu a zabawa i adrenalina w trakcie gier miejskich w gladiatorów i templariuszy gwarantowana!

1 dzień      Warszawa-Rzym

O godz... zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie,indywidualna odprawa biletowo-bagażowa ,
O godz...  odlot do Rzymu  , przylot o godz... Przed przyjazdem do hotelu proponujemy pierwsze spotkanie z Rzymem w formie panoramicznego  objazdu miasta  autokarem z pilotem w trakcie, którego zobaczymy : Bazylikę Św. Pawła za murami , jedną z najstarszych bazylik papieskich założoną przez cesarza Konstantyna , miejsce pochówku świętego Pawła Apostoła oraz Circo Massimo - najstarszy i największy cyrk starożytnego Rzymu .Zatrzymamy się także przy legendarnych Ustach Prawdy znajdujących się w przedsionku Bazyliki Santa Maria in Cosmedin.Usta Prawdy ,według średniowiecznej legendy pełniły funkcję wykrywacza kłamstw -  po włożeniu dłoni w usta miały się one zamykać odgryzając kończynę, gdy osoba mówiła nieprawdę.   

Zakwaterowanie , kolacja i nocleg w hotelu.

2 dzień      Zwiedzanie RZYMU ANTYCZNEGO  - TEAM BUILDING

Dzień zaczniemy od teoretycznego przygotowania do popołudniowej gry miejskiej czyli  od zwiedzania z przewodnikiem Rzymu Antycznego :Forum Romanum u stóp Kapitolu i Palatynu (tylko z zewnątrz) , które było centrum  politycznego i towarzyskiego życia starożytnego Rzymu , Panteon- świątynię wszystkich bogów,Fori Imperiali oraz Koloseum – symbol cesarskiego Rzymu (tylko z zewnątrz).

Po krótkiej przerwie na lunch popołudnie poświęcimy na  GRĘ MIEJSKĄ W GLADIATORÓW lub w TEMPLARIUSZY. 

"GLADIATORZY"

Chcecie cofnąć się w czasie i przeżyć ponadczasową magię minionej epoki ?Dzięki tej świetnej zabawie w gladiatorów w Rzymie z pewnością jest to możliwe ! Ubrani ,jak starożytni Rzymianie i  gladiatorzy weźmiemy udział w różnych grach i zabawach ,w których ceni się pomysłowość i zwinność.Odkryjemy tradycje miasta i ludzi,którzy stali się częścią historii świata.Odwiedzimy także  typowe miejsca starożytnego Rzymu..Czas trwania:3-5 h

 "SKARB TEMPLARIUSZY",

To  team - building oparty na tajemnicy i strategii. W trakcie zabawy do znalezienia jest sekretny kod,bez którego nie można otworzyć sławnej szkatułki z ukrytymi  współrzędnymi  położenia Świętego Graala.Grupa podzielona na mniejsze zespoły będzie rozwiązywać zagadki, podejmować wyzwania i przemieszczać się z jednego punktu miasta do kolejnego w celu odkrycia położenia Świętego Graala -  kielicha, z którego podczas Ostatniej Wieczerzy pił Jezus Chrystus… To najbardziej tajemnicze poszukiwanie skarbu, w jakim będziecie mieli okazję uczestniczyć!
Czas trwania:3-4 h

Powrót do hotelu. Transfer do folklorystycznej restauracji na Zatybrzu na kolację z muzyką i winem. Transfer powrotny do hotelu na nocleg.

3 dzień       GRY OUTDOOR  - Zwiedzanie RZYMU BAROKOWEGO

Dzień zaczniemy aktywnie na grach zespołowych na wolnym powietrzu. Zaangażowanie, konkurencja między zespołami, możliwość sprawdzenia się indywidualnie i grupowo ,akcja, duch zespołu w zielonym plenerze okolic Rzymu to coś czego nigdy się nie zapomina! Gry terenowe to kwintesencja firmowej integracji! Czas trwania:3-5 h

Popołudniu zrelaksujemy się zwiedzając  Rzym Barokowy czyli najpiękniejsze place i fontanny oraz najbardziej znane ulice : Plac Hiszpański ze słynnymi schodami,Plac Navony z fontanną 4 Rzek, Fontannę di Trevi rozsławioną  przez  film  Felliniego Dolce Vita z Anitą Ekberg , via del Corso- centralną ulicę Rzymu z barokowymi kamienicami, via Condotti z luksusowymi butikami takich marek jak Gucci,Armani, Valentino, Prada. Przy via Condotti  znajduje się tez słynna  Caffe Greco, powstała  w 1760 r. gdzie bywali m.in. Mickiewicz, Słowacki, Norwid i Sienkiewicz.

Powrót do hotelu. Kolacja w jednej z rzymskich restauracji. Po kolacji czas wolny na dyskotekę. Powrót do hotelu na nocleg.

4 dzień    Rzym-Warszawa

Po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu transfer na lotnisko. Odlot do Warszawy.

**Terminy, ceny i realizacja na indywidualne zamówienia grupowe**