Wycieczki dla firm na Wyspy Kanaryjskie - Incentive na Lanzarote

Lanzarote to jedna z najmniej znanych Wysp Kanaryjskich. Łagodny klimat o każdej porze roku, wulkaniczne krajobrazy, wyjątkowa kuchnia i błękit oceanu gwarantują udany firmowy wyjazd integracyjny pełny niezapomnianych wrażeń! Wyspa Lanzarote oferuje również wiele możliwości na gry i zabawy zespołowe - team building.

1 dzień   Warszawa - wyspa Lanzarote

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie, indywidualna odprawa biletowo - bagażowa, odlot na Lanzarote. Transfer do hotelu, zakwaterowanie i kolacja.

2 dzień   ODKRYWAMY  LANZAROTE

Poznawanie wyspy zaczniemy wizytą w Parku Narodowym Timanfaya, nazywanym również Górami Ognia powstałym na terenach wulkanicznych. Na jednym z wulkanicznych szczytów znajduje się restauracja serwująca dania z grilla (ciekawostka!) ogrzewanego przez ciepło z wulkanu.
Po południu odwiedzimy słynny region uprawy winorośli – La Geria i spróbujemy wyjątkowego wina Malvasia. Szczepy winne tego regionu rosną na stożkach wulkanicznych skał, tworzących kontrast kolorów, które przekładają się później na bogatą gamę odcieni produkowanych win.
Dzień zakończymy wizytą nad Jeziorkiem El Golfo w kraterze wulkanicznym o intensywnie zielonym kolorze wody. Powrót na kolację do hotelu.

3 dzień  

LANZAROTE - PODWODNE SAFARI

Dziś zobaczymy Lanzarote z zupełnie innej perspektywy tj. na podwodnym safari. Zanurzymy się łodzią podwodną na głębokość około 30 metrów, aby zobaczyć podwodny świat ryb i płaszczek. W trakcie wyprawy będziemy mieli okazję podziwiać nurka karmiącego ryby. Podwodne przeżycia nie do zapomnienia! Powrót na kolację do hotelu.

                    

4 dzień /5 dzień /6 dzień

Na kolejne dni mamy dla Was różne propozycje na integrację poprzez gry zespołowe - team building. Udanej zabawy!

1.  REGATY ŻEGLARSKIE NA LANZAROTE

Już od czasów Krzysztofa Kolumba Wyspy Kanaryjskie, z powodu wiejących tu wiatrów były przystankiem dla wielu żeglarzy. Tak jest do dziś, bo właśnie stąd żeglarze zaczynają swoją podróż do Ameryki Południowej lub dookoła świata. Ponadto wody okalające wyspy są pełne latających ryb, żółwi, delfinów i wielorybów. My również, aby zobaczyć czym zachwycają się wszyscy żeglarze świata weźmiemy udział w regatach żeglarskich (grupa zostanie podzielona na 4 - osobowe zespoły).

                  

2.  GOTOWI NA REJS ? ZABAWA ZESPOŁOWA w BUDOWANIE ŁODZI

W trakcie tej zabawy musimy dotrzeć do katamaranu. Myślicie, że jest to proste? Być może…Ale najpierw należy zbudować własną łódź przy użyciu dostarczonych przez nas materiałów. Czas budowy łodzi to około 45 minut. Po dotarciu na katamaran popłyniemy w rejs 2-3 h podziwiając piękne wybrzeże wyspy i obserwując pływające w wodzie delfiny.

         

3. ODKRYWANIE WYSPY SAMOCHODAMI i GRY ZESPOŁOWE

Zabawa polega na odkrywaniu wyspy samochodami przy pomocy „ książki drogowej”. Grupa zostanie podzielona na max. 8-osobowe zespoły w zależności od rodzaju samochodu. W trakcie podróży na trasie spotkamy ciekawe miejsca turystyczne oraz punkty kontrolne,gdzie zespoły wezmą  udział w krótkiej zabawie typu: zgadywanka, twister etc. W każdym z takich miejsc uczestnicy dowiedzą się też o jego historii. W „książce drogowej” będą również pytania, a zwycięży zespół, który udzieli prawidłowych odpowiedzi. Nie zabraknie także akcentu kulinarnego. Grupa będzie miała okazję przygotować sławny, kanaryjski sos „mojo”.

4.  ZABAWA w LIP- DUB lub FLASH - MOB

Lip-Dub, zabawa na zasadzie teledysku wykonywanego przez grupę, którzy synchronizują wargami gesty i ruchy z popularnej piosenki lub dowolnego utworu. Każda grupa będzie miała własnego choreografa.
Flash-mob jest zorganizowaną akcją, w której grupa ludzi gromadzi się niespodziewanie w miejscu publicznym, aby wykonać niezwykłą choreografię, a następnie szybko się rozejść. Uczestnicy będą mieli do swojej dyspozycji profesjonalnych tancerzy i choreografów. Później w trakcie dnia, w dowolnym miejscu wszyscy zaprezentują swój pokaz tańca.

7 dzień  Lanzarote - Warszawa

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Indywidualna odprawa biletowo bagażowa, odlot do Warszawy

*Terminy, ceny i realizacja na indywidualne zamówienia grupowe*