Zagraniczne międzynarodowe targi i wystawy - organizacja wyjazdów dla firm

Opublikowano dnia 20.04.2018 11:32

Wyjazdy na zagraniczne międzynarodowe targi i związana z tym wymiana doświadczeń w branży oraz okazja do nawiązania nowych kontaktów to ciągle bardzo ważna pozycja w polityce rozwojowej każdej firmy.   
Od 17 kwietnia trwają największe międzynarodowe targi meblowe w Mediolanie - SALONE DEL MOBILE i EUROCUCINA. Zapraszamy już teraz do zaplanowania uczestnictwa w tych prestiżowych targach w następnym roku. Jesteśmy przygotowani na każdy rodzaj współpracy.

Przed nami jeszcze w tym roku kolejne edycje innych równie ważnych zagranicznych międzynarodowych targów branżowych:

1) WEFTEC, jedne z największych targów ochrony środowiska poświęcone zagadnieniom gospodarki wodnej i ściekowej. W tym roku w New Orleans (USA)  29.09-03.10.18, a w następnym jak zwykle w Chicago.

2) WORLD DAIRY EXPO, światowa wystawa bydła mlecznego w terminie 02-06.10.2018 w Madison (USA)

3) HONG KONG ELECTRONICS, targi elektroniki w Azji w jesiennej edycji 13-16.10.18  

Czas zacząć przygotowania!   ITMA 2019 – EXPO 2020

            

W 2019 roku, po ośmiu latach wraca do Barcelony, stolicy Katalonii, kolejna edycja międzynarodowych targów Technologii do Produkcji Odzieży i Tekstyliów – ITMA. Termin targów 20-26.06.2019.

Natomiast w roku 2020 światowa wystawa EXPO, pod hasłem „ Łączenie umysłów, tworzenie przyszłości”, po raz pierwszy, w historii odbędzie się na Bliskim Wschodzie, w DUBAJU. Równocześnie Zjednoczone Emiraty Arabskie będą świętowały 50. rocznicę powstania państwa.  Ciekawe, czym jeszcze nas zaskoczy Dubaj?

Uczestnictwo w zagranicznych międzynarodowych targach branżowych to zawsze świetna okazja do poznania kraju wystawcy, czy też do połączenia wyjazdu biznesowego z wyjazdem integracyjnym bądź nagrodowym.

Śledźcie uaktualniany przez nas na bieżąco terminarz targów , a w przypadku zainteresowania Waszej Firmy organizacją wyjazdu na wybrane przez Was zagraniczne targi czekamy na kontakt z naszym biurem. Zapewnimy zakwaterowanie, wyżywienie, transport, bilety wstępu na targi i ciekawy program!