Podróże kulinarne: Węgry i Gruzja na wyjazdy nagrodowe/integracyjne dla firm

Opublikowano dnia 02.06.2018 08:43

W kwietniu i w maju br. nasze biuro zrealizowało  m.in. dwa  interesujące, pełne różnych atrakcji firmowe  wyjazdy integracyjne – na Węgry (z Wiedniem) i do Gruzji. Tematem przewodnim była bogata tradycja kulinarna obu narodów.

BALATON, BUDAPESZT I WIEDEŃ- KULINARNA INTEGRACJA

Uczestnicy wycieczki, oprócz tradycyjnego zwiedzania pereł Dunaju- Budapesztu i Wiednia oraz atrakcji  Balatonu, mieli okazję spróbować narodowych  potraw kuchni węgierskiej  oraz znakomitych win. Zapoznali się z procesem destylacji palinki i uczestniczyli w lekcji przygotowania tradycyjnego strudla. Nie zabrakło rejsu po Dunaju, zabawy przy węgierskim czardaszu oraz na wiedeńskim Grinzingu.
http://cortinatravel.pl/p/wyjazdy-integracyjne-nagrodowe-wegry-balaton-budapeszt-wieden

GRUZJA: KOLORY I SMAKI KAUKAZU

Gruzja to prawdziwy raj dla smakoszy. Przekonali się o tym nasi Klienci, którzy osobiście poznali smaki chinkali i czurczcheli, nauczyli się przygotowywać szaszłyki i piec tradycyjny chlebek shoti podczas lekcji gotowania/ pokazów kulinarnych.
Odwiedzili też liczne winnice i destylarnie, gdzie poznali proces produkcji wina,  koniaku i chachy z bogatą degustacją trunków.
Był również czas na podziwianie najpiękniejszych miejsc majestatycznego Kaukazu, zwiedzanie uroczego Sighnaghi, pierwszej stolicy Gruzji  Mtkshety i oczywiście Tbilisi.
http://cortinatravel.pl/p/wycieczka-kulinarna-do-gruzji

Zapraszamy firmy do korzystania z naszego bogatego 30 letniego  doświadczenia w organizacji podróży kulinarnych, wyjazdów motywacyjnych i integracyjnych!