Wycieczki dla firm do USA i na Karaiby- organizacja wyjazdów szytych na miarę

Opublikowano dnia 16.11.2023 12:19

Cortina Travel na targach IMEX America 2023

Największe i najważniejsze targi branży eventowej w USA Targi IMEX America 2023 w Las Vegas za nami!  
To był niesamowity czas licznych spotkań, inspirujących rozmów, a przede wszystkim czas dobrej zabawy! Wystawcy ze 180 krajów świata, prawie 4000 zaproszonych gości, liczne seminaria, wykłady i przede wszystkim spotkania B2B.
Poznaliśmy nowe, atrakcyjne kierunki, na wyjazdy Incentive, na MICE, wycieczki integracyjne i inne wyjazdy firmowe. Czy planowaliście Incentive w Chicago lub wyjazd integracyjny na Alasce? A może kusi Was Nowa Zelandia? A co powiecie na odpoczynek pod palmami i piękne plaże Aruby i Curacao? A może połączyć wycieczkę do USA  z odpoczynkiem na Karaibach? Rejs po Morzu Karaibskim również znakomicie by się sprawdził podczas wyjazdu incentive.

USA na wyjazdy firmowe – wycieczki szyte na miarę

Stany Zjednoczone są idealnym kierunkiem na organizację różnego rodzaju wyjazdów bądź eventów firmowych, m.in. z powodów jak niżej:

- Różnorodność i piękno natury w niezliczonych parkach narodowych, jak Yosemite, Sequoia National Park, Wielki Kanion Kolorado, Yellowstone, czy Dolina Śmierci.

- Legendarne miasta, jak Nowy Jork, Las Vegas, Los Angeles, San Francisco, Washington, Chicago czy Seattle.

- Ciekawa kuchnia i winnice Californii. USA to tygiel narodowości z całego świata i ma to swoje odzwierciedlenie również w amerykańskiej kuchni. Popularne fast foody, steki, czy dania z grilla nigdzie nie smakują tak dobrze!

- Rajskie plaże Hawajów

- liczne targi międzynarodowe

Wycieczki integracyjne na Karaiby- nowe destynacje

Karaiby to tysiące wysp i wysepek, wyspiarskich państw i terytoriów zależnych położonych na Morzu Karaibskim. Najpiękniejsze plaże świata, feeria barw, bujna roślinność i totalny luz sprawią, że poczujesz się jak w raju!
Obok Jamajki, Kuby, Dominikany polecamy mniej znane wyspy ABC, czyli Aruba, Bonaire i Curacao. Rajskie plaże, magiczne zachody słońca, nurkowanie na rafie koralowej, pływanie z żółwiami, endemiczna przyroda, parki naturalne, flemingi, plantacje aloesu, słynny likier curacao, zupa z iguany i kolorowa, malownicza zabudowa Willemstad i Oranjestad sprawią, że Twój wyjazd integracyjny będzie niezapomnianym przeżyciem.

Zgłoś się do nas! Przygotujemy Ci atrakcyjny program dostosowany do Twoich zainteresowań i wymagań.

**Tylko na  zamówienia grupowe**