Wyjazd szkoleniowo studyjny dla rolników do USA – Światowa Wystawa Bydła Mlecznego w Madison

W USA w Madison (WI) od 29.09.20 do 03.10.20 odbędzie się już po raz 54 Światowa Wystawa Bydła Mlecznego i produktów mlecznych, World Dairy Expo. Jest to największa na świecie tego typu wystawa, będąca forum do spotkań profesjonalistów i producentów z branży.

Dlaczego trzeba odwiedzić wystawę World Dairy Expo w Madison (WI)?

Osobisty udział w wystawie bydła mlecznego i produktów mlecznych w USA to wyjątkowa okazja do zapoznania się z najnowszym sprzętem i nowinkami technologicznymi, wzięcia udziału w licznych seminariach i programach edukacyjnych, spotkania czołowych badaczy, ekspertów technicznych, przedstawicieli handlowych z 850 firm z całego świata.
Wyjazd szkoleniowy na targi dla branży hodowców bydła mlecznego warto też wzbogacić o wizyty studyjne na najlepszych amerykańskich farmach (wielkich gospodarstwach) z bydłem mlecznym i wymianę  praktycznych doświadczeń z czołowymi amerykańskimi producentami.
Dla hodowców bydła mlecznego i producentów przetworów mlecznych coroczna obecność w USA, w Madison (WI) na targach World Dairy Expo to „must be” (konieczność) i bardzo wiele korzyści!


Wyjazd na targi do USA  to również okazja do poznania Ameryki od strony kulinarnej i zwiedzenia legendarnych miejsc w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie.

Co warto zjeść w USA? Jaka naprawdę jest kuchnia amerykańska?

Nie przez przypadek USA kojarzą się nam przede wszystkim z Fast Foodami. Są to najliczniejsze i najchętniej odwiedzane restauracje w Ameryce, a ich liczba przyprawia o zawrót głowy. Oprócz znanych na całej planecie sieci typu Mc Donalds czy KFC znajdziemy tam mnóstwo popularnych restauracji Fast Foodowych rozsianych w całych Stanach, np. Wendy`s, BurgerFI czy Arby`s.
Będąc w ojczyżnie fast foodów nie odmówimy sobie oczywiście prawdziwego amerykańskiego burgera z frytkami.
Bezdyskusyjnym majstersztykiem kulinarnej sztuki  jest amerykański stek, pyszny i soczysty. Kolacja w wyspecjalizowanej restauracji steak house obowiązkowa! A co powiecie na uwielbiane przez Amerykanów żeberka, grillowane lub w sosie barbecue?
Miłośnicy wykwintnej kuchni również znajdą coś dla siebie. Dzięki wielokulturowej strukturze społeczeństwa amerykańskiego, znajduje się tam mnóstwo restauracji narodowych, gdzie skosztujemy najbardziej wyszukanych dań kuchni ze wszystkich stron świata.

Co warto zwiedzić w USA?

Nasze propozycje wycieczek po USA  w ramach pakietu z wyjazdem na targi World Dairy Expo

Wycieczka do Miasta Aniołów - co zobaczymy w LA?

W kultowym LA, mieście, które od lat rozpala wyobraźnię, zobaczymy rozsławione przez  amerykańskie hity filmowe, największe atrakcje Miasta Aniołów m.in. Beverly Hills ze słynnym Rodeo Drive, Sunset Boulevard, Grammy Museum, poświęcone najważniejszym nagrodom przemysłu muzycznego, światową stolicę kinematografii Hollywood z Aleją Gwiazd, gdzie odciśnięte są dłonie i stopy największych gwiazd filmu, Oscarowy Teatr Dolby i Chiński Teatr Graumana. W stolicy światowego kina nie może też  zabraknąć wizyty w Warner Bros Studio lub Universal Studio, w których nakręcono wiele znanych nam filmów i seriali. Na zakończenie wycieczki do LA plaże Kaliforni ze słynnym kurortem Santa Monica i ulubioną dzielnicą artystów, malowniczą Venice Beach, znaną ze swoich kanałów.

MIAMI FLORYDA - co warto zobaczyć?

MIAMI, turystyczna stolica Florydy, jedno z najczystszych i najpiękniejszych miast Stanów Zjednoczonych, z przepięknymi plażami i tropikalną roślinnością, przyciąga każdego roku miliony turystów.  
Zobaczymy historyczne dzielnice South Beach ze słynną, w stylu Art Deco, Ocean Drive - deptakiem, gdzie toczy się nocne życie dzielnicy, Downtown Miami, Mary Brickell Village, prestiżową Coral Gables, a ponadto artystyczną dzielnicę Wynwood Arts District słynacą z licznych galerii sztuki. Obowiązkowym punktem programu jest również park narodowy Florida Everglades z indiańską wioską, gdzie zobaczymy jak żyli i do tej pory żyją Indianie Miccosukee. Poznamy ich przeszłość i teraźniejszość, kulturę, rękodzieło i styl życia. Na farmie aligatorów  dowiemy się jak te zwierzęta przetrwały w Everglades przez stulecia. Przepłyniemy łodzią przez bagnistą rzekę i zobaczymy typową osadę indiańską, należącą do tej samej rodziny od ponad 100 lat. A przy dłuższym pobycie proponujemy wycieczkę do Key West, do parków rozrywki w Orlando i do centrum kosmicznego NASA.

Najwieksze atrakcje w legendarnym Nowym Jorku

Nowy Jork - kosmopolityczne miasto marzeń milionów ludzi na całym świecie, które nigdy nie śpi, odkryje przed nami swoje największe atrakcje. Manhattan z 42 ulicą, Times Square, jeden z symboli miasta - Empire State Building, Madison Square Garden - najsłynniejsza sportowa arena świata, gdzie oprócz najważniejszych wydarzeń sportowych odbywają się również koncerty największych gwiazd muzyki, malownicza dzielnica Greenwich Village, sławne artystyczne Soho, Little Italy, Harlem i Chinatown, Piąta Aleja, słynącą z pięknych domów i sklepów, Rockefeller Center, Harlem i Liberty Island z legendarną Statuą Wolności oraz wiele innych legendarnych miejsc.

Wycieczka do Kanady – wodospad Niagara, Toronto i wioska Amiszów

Spektakularny wodospad Niagara, położony na granicy amerykańsko- kanadyjskiej, liczący ponad 12 tys. lat składa się  z trzech wyraźnych kaskad, przez które w każdej sekundzie przelewają się z hukiem ponad dwa miliony litrów wody. Czeka nas podnoszący poziom adrenaliny rejs łódką pod same wodospady oraz lot helikopterem nad wodospadami. W wycieczce do Kanady połączymy zwiedzanie nowoczesnego Toronto, najwyższej do niedawna wieży CN Tower- symbolu stolicy Kanady, z konserwatywną kulturą unikających wynalazków cywilizacyjnych, Amiszów w wiosce St Jacobs.

 

Hodowców bydła mlecznego i producentów z branży mleczarskiej zainteresowanych organizacją wycieczki do USA połączonej ze znanymi na świecie targami World Dairy Expo zapraszamy do kontaktu z naszym biurem!
Skorzystajcie z naszego wieloletniego doświadczenia!

**Terminy, ceny i realizacja na indywidualne zamówienia grupowe**