Zielona Hiszpania - Parki, hodowle roślin i ogrody - Program Profesjonalny

1. DZIEŃ  KATOWICE - BARCELONA- WALENCJA

Godz. 09.00 - zbiórka na lotnisku,odprawa bagażowo-paszportowa (lub dowód osobisty), wylot z Katowic - Pyrzowice tanimi liniami Wizzair o godz.11.05,przylot do Barcelony o godz.13.55, transfer do Walencji, ewentualny krótki objazd miasta w zależności od czasu zakwaterowanie i kolacja w Hotelu "Solvasa" ( 4*) w Walencji.
 
 

 

 

 

 

2. DZIEŃ DZIEŃ PROFESJONALNY
Po śniadaniu ok. 09.00 rano przejazd i zwiedzanie :

powrót do hotelu na kolację do hotelu.

 

3. DZIEŃ WALENCJA - MONASTIERO DEL PIEDRA- SARAGOSSA  
Po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd na zwiedzanie:
Monasterio del Piedra - jeden z najbardziej znanych w Europie parków naturalnych z licznymi kaskadami, wodospadami, pięknymi roślinami, położony wokół klasztoru. www.monasteriopiedra.com 

*lunch w Monastiero del Piedra 
zakwaterowanie i kolacja w hotelu " DIAGONAL PLAZA" w SARAGOSSIE ( 4*)

 

4. DZIEŃ SARAGOSSA- MONTSERRAT- BARCELONA
Po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd na zwiedzanie Saragossy, w tym m.in. wizyta w Parku Wody założonym na terenach EXPO 2008, po drodze zwiedzanie Montserrat - znajduje się tu klasztor benedyktyński położony w masywie górskim, zakwaterowanie i kolacja w hotelu "Cristal Palace" ( 4*) w Barcelonie.

 

5. DZIEŃ BARCELONA - GIRONA - BARCELONA
Po śniadaniu przejazd i wizyta w:

  • Vivers Tortadès - szkółka roślin ozdobnych
  • Mairmurtra Botanical Garden w Blanes i Pinya de Rosa - ogród z kaktusami i sukulentami.
  • Przejazd na zwiedzanie Girony.

Powrót do hotelu na kolację.

 

6. DZIEŃ BARCELONA
Po śniadaniu przejazd na całodzienne zwiedzanie Barcelony, m.in Park Güell (najlepszy i najbardziej słynny przykład Art Nouveau w architekturze krajobrazu), Parc del Laberint, Mossen Costa i LLabera, Garden w Monjuic - ogród Botaniczny w Barcelonie oraz najważniejsze zabytki miasta, powrót do hotelu na kolację.
 
7. DZIEŃ ANDORRA
Po śniadaniu przejazd na całodzienne zwiedzanie Andorry - księstwo w Hiszpanii położone na górzystym terenie, powrót do hotelu na kolację.

 

8. DZIEŃ BARCELONA-KATOWICE
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, czas wolny, ok. godz.11 wyjazd na lotnisko w Barcelonie, zbiórka na lotnisku o godz.12.30, odprawa bagażowo-paszportowa (lub dowód osobisty), wylot do Katowic o godz. 14.30, przylot do Katowic- Pyrzowice o godz. 17.25. 

Zakończenie wycieczki.

**Terminy, ceny i realizacja na indywidualne zamówienia grupowe**