Wypoczynek firmowy

Jak przygotować niebanalny wyjazd firmowy, wyjątkowy event, konferencję, szkolenie czy tez wyjazd integracyjny? Zdaj się na nas! Dysponujemy ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w przygotowywaniu tego typu imprez. Znamy struktury hotelowe i miejsca wprost idealne do tego celu. 
Firmom możemy zaoferować organizację wyjazdu motywacyjnego,integracyjnego lub konferencji np. w jednej z wielu dobrze znanych nam wiosek lub klubów wakacyjnych (w różnych rejonach świata). 

Ich zaletą jest to, że w jednym miejscu znajduje się wszystko, co potrzebne  do sprawnego zorganizowania udanego wyjazdu firmowego.Takie ośrodki położone są w atrakcyjnych turystycznie miejscowościach i mają doskonałe zaplecze konferencyjno-szkoleniowe. Oprócz przestronnych sal konferencyjnych, w których można swobodnie przeprowadzić szkolenie dla nawet bardzo licznych grup, goście zapewnione mają różnorodne atrakcje. Od Spa, przez pola golfowe, korty tenisowe, zajęcia sportowe, animacje, dyskoteki, po teatry, sklepy itd. A wszystko oczywiście w bardzo wygodnej formule All inclusive. Naszym zdaniem to idealne miejsca na połączenie pracy  z rozrywką i przyjemnym, aktywnym wypoczynkiem! 
W standardzie turystycznym, jak i bardziej luksusowym – cztero- lub pięciogwiazdkowym. 

Odkrywamy walory agroturystyki

Ale firmowy event można równie dobrze zorganizować bliżej natury, np. w gospodarstwach agroturystycznych lub na farmach położonych we włoskim regionie Apulia (masserie). Degustacje miejscowych specjałów, piękno otaczającej przyrody, niesamowite widoki pozwolą wspaniale naładować akumulatory i zainspirować do dalszych wyzwań. W większych historycznych gospodarstwach przerobionych na luksusowe hotele z dużym terenem dookoła i całym zapleczem rekreacyjno-sportowo-konferencyjnym można śmiało zorganizować nawet bardzo dużą firmową imprezę. Takie otoczenie gwarantuje przynajmniej połowę sukcesu przedsięwzięcia!
Chętnie pomożemy ci w wyborze odpowiedniego miejsca, w którym może odbyć się udany i niepowtarzalny wyjazd dla twojej firmy oraz z przyjemnością zajmiemy się jego profesjonalną organizacją.

Grupom zorganizowanym oferujemy: 

 • opracowanie niebanalnych programów autorskich, dostosowanych do oczekiwań oraz możliwości klienta, wzbogaconych o atrakcje turystyczne i dodatkowe usługi, takie jak cześć szkoleniowa, wieczory integracyjne,programy team building  itd.
 • rezerwację sprawdzonych przez nas osobiście hoteli w standardach  od 3* wzwyż oraz innych niestandardowych struktur hotelowych (w tym luksusowych), np. ciekawe osady średniowieczne (borghi) , hotele Wellness & Spa, wioski i kluby wakacyjne, farmy (masserie), wille/domy , specjalne ceny dla grup
 • obsługę logistyczną  wszelkich konferencji, kongresów, szkoleń. Wynajem sal konferencyjnych wyposażonych w sprzęt audiowizualny, catering i inne
 • pomoc  w organizacji spotkan branżowych , tlumacze
 • rezerwacje lokalnych restauracji (od ekonomicznych, z kuchnią regionalną, z muzyką, aż po luksusowe ), pomoc w ustaleniu menu  dla grup
 • zajęcia rekreacyjno-sportowe takie jak SPA, fitness, basen, golf, narty
 • bilety lotnicze z taryfami dla grup, bilety kolejowe we Włoszech ,połączenia promowe we Włoszech oraz z/do  Włoch
 • transfery, wynajem komfortowych autokarów , minibusów i samochodów klasy VIP u sprawdzonych przewoźników w Polsce i za granicą         
 • usługi doświadczonych pilotów, lokalnych przewodników, rezerwacje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów  dla grup          
 • standardowe ubezpieczenia podróżne oraz pakiety obejmujące amatorskie i zawodowe uprawianie sportów 
 • doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów wyjazdu. zakresie optymalizacji kosztów wyjazdu.