Zagraniczne wycieczki tematyczne dla firm

Tajniki produkcji mozzarelli, golf w Wiecznym Mieście, wyjazdy na mecze,na wyścigi Formuły1 i na inne wydarzenia sportowe, a także zwiedzanie najpiękniejszych parków i ogrodów we Francji czy winnic Toskanii. Do tego mnóstwo atrakcji. Oto niestandardowe wyjazdy dla ludzi z pasją!
 
Odkrywanie tajemnic powstawania kultowych przysmaków czy win w miejscach, z których one pochodzą nie ogranicza się jedynie do doznań smakowych. Prawdziwi podróżnicy mawiali od wieków, że kraj, jego kulturę i zwyczaje poznaje się również poprzez kuchnię.
 
W Cortina Travel przygotowaliśmy już wiele cieszących się popularnością wycieczek kulinarnych. A wciąż rozwijająca się w Polsce kultura picia wina pozwoliła nam wyspecjalizować się w organizacji podróży winnymi szlakami połączonymi naturalnie z degustacją win w miejscu ich powstawania. Możemy zapewnić, że najlepsze włoskie wina znamy osobiście! 
 
Zawsze pamiętamy również o tych wszystkich, którzy w wolnym czasie najczęściej myślą o sporcie,
czyli o kibicach. Dla nich właśnie na zamówienie organizujemy wyjazdy na mecze  i
inne najważniejsze wydarzenia sportowe, a zwłaszcza te, w których Polacy odgrywają znaczącą rolę. Według nas nie można
nazywać się fanem motoryzacji i nie być choć raz na wyścigu F1 np. na torze Monza.
Zaś kibiców piłki nożnej zabieramy na wspaniałe stadiony, m.in. mediolański San Siro czy rzymski Olimpico.

 

Wydarzenia kulturalne i wycieczki historyczno-edukacyjne

Na życzenie naszych klientów zajmujemy się także przygotowaniem wyjazdów na ważne wydarzenia kulturalne – wystawy, koncerty, festiwale itp.

 
Z powodzeniem realizujemy również bardzo modne wyprawy śladami bohaterów filmowych. Możemy pokazać ci np. Rzym z obrazu Woody'ego Allena ("Zakochani w Rzymie"), miejsca pełne sekretów związane z thrillerem "Anioły i demony" lub filmową Materę w Apulii ("Pasja", Mela  Gibsona).  
 
Mamy też  kilkunastoletnie doświadczenie w podróżach historyczno-edukacyjnych np. szlakiem armii generała Andersa, połączonych z wizytą na polskich cmentarzach. 
Tak wszechstronne możliwości pozwalają nam twierdzić, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu twojemu pomysłowi! 
 
Sprawdź Nasze Programy!


Grupom zorganizowanym oraz turystom indywidualnym oferujemy :

 • opracowanie niebanalnych programów autorskich, dostosowanych do oczekiwań oraz możliwości klienta, wzbogaconych o atrakcje turystyczne i dodatkowe usługi, takie jak cześć szkoleniowa, zajęcia sportowe, wieczory integracyjne, itd.
 • rezerwację sprawdzonych przez nas osobiście hoteli w standardach  od 3* wzwyż oraz innych niestandardowych struktur hotelowych (w tym luksusowych), np.  ciekawe osady średniowieczne (borghi) , hotele Wellness & Spa, wioski wakacyjne, farmy (masserie), wille/domy, specjalne ceny dla grup
 • obsługę logistyczną  wszelkich konferencji, kongresów, szkoleń. Wynajem sal konferencyjnych wyposażonych w sprzęt audiowizualny, catering i inne
 • pomoc  w organizacji spotkan branżowych , tłumacze
 • rezerwacje lokalnych restauracji (od ekonomicznych, z kuchnią regionalną, z muzyką, aż po luksusowe ), pomoc w ustaleniu menu  dla grup
 • zajęcia rekreacyjno-sportowe takie jak SPA, fitness, basen, golf, narty
 • bilety lotnicze z taryfami dla grup,bilety kolejowe we Włoszech,połączenia promowe we Włoszech oraz z/do Włoch
 • transfery, wynajem komfortowych autokarów, minibusów i samochodów klasy VIP u sprawdzonych przewoźników w Polsce i za granicą
 • usługi doświadczonych pilotów, lokalnych przewodników, rezerwacje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów
 • standardowe ubezpieczenia podróżne oraz pakiety obejmujące amatorskie i zawodowe uprawianie sportów
 • doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów wyjazdu.