HONG KONG ELECTRONICS FAIR – wyjazd firmowy na największe targi elektroniki w AZJI

Opublikowano dnia 22.09.2017 12:35

Wkrótce rozpoczyna się jesienna edycja największych targów elektroniki w Azji Hong Kong Electronics Fair 13-16.10.2017. Na targach prezentowane są wszystkie rodzaje produktów i usług elektronicznych m.in. elektronika noszona, druk 3D, produkty audio-wideo, produkty ekologiczne, produkty i-World, opakowania, systemy nawigacyjne, najnowsze wynalazki, produkty telekomunikacyjne, prowadzenie testów i certyfikacji. Kolejna wiosenna edycja targów elektroniki w Hong Kongu już w kwietniu, 13-16.04.2018.
Każda taka impreza to światowe wydarzenie i znakomite źródło wiedzy na temat najnowszych trendów w branży elektroniki i elektroniki użytkowej.
 

Firmowa integracja w Hong Kongu

Firmowy wyjazd na targi to świetna okazja do połączenia wyjazdu biznesowego ze zwiedzaniem Hong Kongu, nazywanego „ neonowym tygrysem”. Obowiązkowym punktem programu jest The Peak Hong Kong najpiękniejszy punkt widokowy na miasto i wyspa Lantau z największym na świecie posągiem Buddy na świeżym powietrzu.Niesamowity Hong Kong to „miasto w pionie „  pełne szklanych wieżowców ( ponad 7 700 ), drapaczy chmur oraz luksusowych apartamentów. Budynków o wysokości powyżej 150 metrów jest 300,  a dla porównania w Nowym Jorku – 187, Dubaju – 148, Szanghaju 126, Warszawie tylko 6. Hong Kong to miasto wielu kontrastów. Z jednej strony wysokie wieżowce, z drugiej spokojnie pływające statki i łodzie po zatoce. Biznesową i finansową stolicę Azji, gdzie „wschód spotyka zachód”, zbudowano zgodnie z zasadą  feng shui, czyli w harmonii z naturą. Będąc w Hong Kongu warto skorzystać z okazji i przeznaczyć jeden dzień na wizytę w Makau, stolicy światowego hazardu.


Jeśli jesteście zainteresowani organizacją wyjazdu na targi do Hong Kongu zapraszamy do kontaktu z naszym biurem! Z przyjemnością przygotujemy kompleksową ofertę obejmującą zakwaterowanie, wyżywienie, transport, ciekawy program z atrakcjami oraz bilety wstępu na targi.

Poniżej uaktualniany na bieżąco terminarz targów.

http://cortinatravel.pl/p/wyjazdy-na-targi-miedzynarodowe-terminy-targow