Cypr-idealna wyspa na wyjazdy firmowe

Opublikowano dnia 01.03.2016 15:17

Dzięki uprzejmości Cypryjskiej Organizacji Turystycznej w Polsce zostaliśmy zaproszeni  na Cypr.Celem wyjazdu była promocja wyspy jako idealnego miejsca na organizację wyjazdów korporacyjnych, MICE, firmowych wyjazdów  motywacyjnych i integracyjnych. Cypr posiada bogatą bazę hoteli  z zapleczem konferencyjnym,oferującą wysoki standard usług, co osobiście sprawdziliśmy. Dzięki jednemu z najłagodniejszych klimatów w Europie można organizować wyjazdy firmowe na Cypr  przez cały rok, również w niskim sezonie.

Piękna Wyspa Afrodyty słynie z przejrzystych wód , barwnych gajów pomarańczowych oraz z antycznych ruin.To tu na słonecznym Cyprze  zatrzymał się czas pośród piękna otaczającej go przyrody.Godna polecenia jest także cypryjska kuchnia, która  jest grecko-turecką mieszanką kulturową zauważalną na każdym kroku.Na  Cyprze produkuje się  również wina, a jednym z najbardziej znanych, będących ikoną winiarską Cypru,  jest słodkie wino Commandaria. Próbował go sam Ryszard Lwie Serce!

Absolutnie polecamy  Cypr na wyjazdy firmowe, a zwłaszcza dla osób aktywnych (nurkowanie, windsurfing,jazda konno, narty wodne, loty spadochronem za motorówką, rejsy katamaranem, rowery). Z pewnością każdy taki wyjazd będzie udany !

Z naszej strony oferujemy: ciekawy program z  atrakcjami, transport lotniczy/autokarowy , zakwaterowanie, wyżywienie i inne serwisy na życzenie.