Targi mody męskiej Pitti Immagine Uomo i dziecięcej Pitti Immagine Bimbo we Florencji

Opublikowano dnia 12.01.2017 14:27

Oczy wszystkich wielbicieli mody zwrócone są dzisiaj ku Florencji. To tutaj aktualnie (jeszcze do jutra) odbywają się międzynarodowe targi mody męskiej Pitti Immagine Uomo. Jest to prawdziwe święto mody męskiej, gdzie możemy zaobserwować najbardziej inspirujące stylizacje mody, spotkać najważniejszych światowych trendsetterów i najważniejszych przedstawicieli blogsfery mody męskiej.

Kto nie zdążył tym razem,  ma szansę zapoznać się z najnowszymi trendami w modzie męskiej podczas drugiej tegorocznej edycji targów od 13 do 16.06.2017 r.

Zainteresowanych modą dziecięcą zapraszamy do miasta Medyceuszy na targi Pitti Immagine Bimbo już od 19 do 21.01.2017 r, a także od 22 do 24.06.2017 r.

To jedyne międzynarodowe targi na świecie, które oferują pełny przegląd każdego aspektu mody dziecięcej. Po raz pierwszy odbyły się  w 1975 r. i od tamtej pory z wielkim sukcesem odbywają się dwukrotnie każdego roku.

 

Firmy, planujące wyjazd na  targi Pitti Immagine Uomo/Bimbo  zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Polecamy wyjazd "bleisure"- najnowszy trend wyjazdowy business and leisure- połączenie wyjazdu służbowego z wypoczynkiem i zwiedzaniem.

Nie trzeba przypominać, że Florencja jest jednym z najpiękniejszych włoskich miast, obfitujacym w zabytki głównie epoki renesansu, gdzie tworzyli tacy mistrzowie jak Donatello, Michał Anioł, czy Leonardo Da Vinci.

Natomiast kuchnia i wina Toskanii należą do absolutnej czołówki światowej.

Warto połączyć przyjemne z pożytecznym!