Wyjazdy na najważniejsze międzynarodowe targi we Włoszech 2023/2024 - organizacja wyjazdów grupowych

Opublikowano dnia 11.05.2023 12:31

    

Włochy, to nie tylko piękne zabytki, wyśmienita kuchnia i słońce, ale również kraj, gdzie odbywa się bardzo wiele międzynarodowych targów branżowych o znaczeniu światowym. Najważniejsze z nich to:

  • Cosmoprof Worldwide Bologna targi dla branży kosmetycznej, gdzie swoją ofertę przedstawiają producenci, ale również dostawcy opakowań, surowców, technologii i rozwiązań logistycznych. Przyszłoroczna edycja odbędzie się w terminie od 21 do 25 marca 2024.
  • Salone del Mobile w Mediolanie, najpopularniejsze i najważniejsze targi dla branży mebli, które co roku gromadzą dużą liczbę wystawców i odwiedzających. Targi odbędą się w terminie 16-21.04.24.
  • Eurocucina W ramach Salone del Mobile odbywają się również największe targi kuchenne – EUROCUCINA. Targi są co 2 lata, więc przyszłoroczna edycja Salone del Mobile będzie wraz z targami Eurocucina. Jest to prestiżowe wydarzenie i niebywała okazja do podpatrzenia najnowszych trendów na rynku meblarskim.

Jeśli chcesz poznać gorące trendy w branży mebli, również kuchennych, na najbliższy czas nie może Cię tu zabraknąć!

  • Międzynarodowe Targi Żywego Inwentarza w Cremonie ( Cremona International Livestock Exhibitions)

Dla branży rolniczej to najważniejsze wydarzenie targowe z najnowszymi trendami w rolnictwie i hodowli zwierząt odbywające się w Cremonie.
W trakcie targów dużą popularnością cieszy się również Krajowa Wystawa Bydła Mlecznego. Tegoroczna edycja to termin 30.11-02.12.23

Wyjazd na międzynarodowe targi to przy okazji doskonały pomysł na odkrycie najważniejszych atrakcji turystycznych miasta i regionu. Chciałbyś zobaczyć panoramę Mediolanu z dachu Katedry Duomo lub spróbować spaghetti w Bolonii?  
Zgłoś się do nas (wyceny na zlecenie tylko dla grup min. 10 osób), a zajmiemy się kompleksową organizacją wyjazdu na targi dla Twojej firmy. Bądź na bieżąco z naszym terminarzem targów !